Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆମେରିକାର ପ୍ରଥମ ମହିଳା ଉପରାଷ୍ଟ୍ରପତି ହେଲେ କମଳା ହ୍ୟାରିସ୍
  • ||
  • ଆମେରିକାର ୪୬ ତମ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଭାବେ ଶପଥ ନେଲେ ଜୋ ବାଇଡେନ୍‌
  • ||
  • ଆମେରିକାର ଉପ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଭାବେ ଶପଥ ନେଲେ କମଳା ହ୍ୟାରିସ୍‌
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କ ସହ ୧୦ମ ରାଉଣ୍ଡ ଆଲୋଚନା ଶେଷ, ସରକାର କହିଲେ ପ୍ରତ୍ୟାହାର ହେବନି କୃଷି ଆଇନ
  • ||
  • ପୋଖରୀରୁ ମିଳିଲା ମୁଣ୍ଡ ବିହୀନ ମୃତଦେହ, ପୋଲିସ ଆରମ୍ଭ କଲା ଖୋଳତାଡ଼
  • ||
  • ଢ଼େଙ୍କାନାଳ: ବନ ବିଭାଗର ଅତର୍କିତ ଚଢ଼ାଉ, ବିଭିନ୍ନ ବନ୍ୟଜନ୍ତୁଙ୍କ ଜାଲ ଜବତ, ୪ ଶିକାରୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ଟାଇଲ କାମ ବେଳେ ଅଘଟଣ, ଚାପି ହୋଇ ଜଣେ ଶ୍ରମିକ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଟ୍ରକ୍ ପଛରେ ଧକ୍କା ହେଲା ବାଇକ୍, ବାପା ମୃତ, ଝିଅ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଗଛ ତଳୁ ନବଜାତ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡିରେ ମିଶିଲେ କରଞ୍ଜିଆ ଏନଏସିର ଶତାଧିକ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ
  • ||

ହୋଲି ପାର୍ଟିରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ନିକ୍ ଜୋନ୍ସ ପିଇଲେ ଭାଙ୍ଗ, ତାପରେ ଯାହା ହେଲା… ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍

10/03/2020 at 1:38 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୦।୩: ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ନିକ୍ ଜୋନ୍ସ ନିକଟରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ହୋଲି ପାଳନ କରିଛନ୍ତି । ଉଭୟଙ୍କ ରଙ୍ଗରେ ଭିଜି ଥିବା ଫଟୋ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି । ହୋଲି ପାଳନ କରିବା ପରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକ୍ ସେମାନଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାରବର୍ଗଙ୍କ ସହ ଛୁଟି କଟାଇବା ପାଇଁ ଯାଇଛନ୍ତି | ହୋଲି ପାର୍ଟିରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକ୍ ମନଭରି ଉପଭୋଗ କରିଥିଲେ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ମଜା କରୁଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ସମସ୍ତେ ସଙ୍ଗୀତକୁ ବେଶ୍ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି | ନିକ୍ ଙ୍କୁ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଭାଇ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି  |

ମୁମ୍ବାଇରେ ହୋଲି ପାଳନ କରିବା ପରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ନିକ୍ ଗତକାଲି ରାତିରେ ଆମେରିକା ଫେରିଛନ୍ତି । ଉଭୟ ପରସ୍ପରର ହାତ ଧରା ଧରି ହୋଇ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ବୁଲୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ବଡ ପରଦାରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ସୋନାଲି ବୋଷଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଫିଲ୍ମ ‘ଦି ସ୍କାଏ ପିଙ୍କ୍’ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଫରହାନ ଅଖତର ଏବଂ ଜାୟରା ୱାସିମ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲେ । ଫିଲ୍ମଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇଥିଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ରାଜକୁମାର ରାଓଙ୍କ ସହ ଏକ ଡିଜିଟାଲ୍ ୱେବ୍ ସିରିଜରେ ଦେକିବାକୁ ମିଳିବ |

ନିକଟରେ ଜୋନ୍ସ ବ୍ରଦର୍ସଙ୍କ ସହ ନିକ୍ ତାଙ୍କର ‘ହାପିନେସ୍ ବିଗିନ୍ସ’ ଟୁର୍ ଶେଷ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ହିନ୍ଦୁ ଏବଂ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିଆନ ଶୈଳୀରେ ନିକ୍ ଜୋନାସଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ନିକ୍ ଜୋନ୍ସ ଜଣେ ଆମେରିକୀୟ ଗାୟକ ତଥା ହଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା । ସେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କଠାରୁ ୧୦ ବର୍ଷ ସାନ | ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ମଧ୍ୟ ଅନେକ ହଲିଉଡ୍ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଯୋଧପୁରର ଉମେଦ ଭବନ ପ୍ୟାଲେସରେ ନିକ୍ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏହି ଅବସରରେ ଅନେକ ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ ।

   Related Posts