Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶରେ ସଜେଇ ହେବେ ଶ୍ରୀଜିଉ, ଆରମ୍ଭ ହେଲା ପ୍ରସ୍ତୁତି
  • ||
  • କୋଇଲା ଖଣି ଆବଣ୍ଟନ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଦିଲ୍ଲୀପ ରାୟଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଟି ତଳୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ସହ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜନଗର : ଭୋଗ ଖାଇ ୧୫୦ ଅସୁସ୍ଥ, ୩୦ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡିଗଲା ମାଛଧରା ଟ୍ରଲର, ୫ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଉଦ୍ଧାର, ୪ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪୮୦କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରେନ୍‌ରେ କଟି ବାପା-ଝିଅ-ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା ଟ୍ରକ, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||

ଟ୍ୟୁସନ ସାରଙ୍କ ମାଡରେ ଛଅବର୍ଷ ଛାତ୍ରର ମୃତ୍ୟୁ , ୨ମାସ ପରେ ଶୁଖିଲା କୂଅରୁ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ

29/01/2020 at 12:49 PM

ଆହ୍ଲାବାଦ ୨୯।୦୧: ଦୁଇ ମାସ ପରେ ମିଳିଲା ନିଖୋଜ ଛାତ୍ରର ମୃତଦେହ । ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ଆହ୍ଲାବାଦ ଅନ୍ତର୍ଗତ ସୌରାବ ଗାଁର ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ କୂଅରୁ ମୃତଦେହ ମିଳିଛି । ପୋଲିସ ଘଟଣାରେ ତଦନ୍ତ କରି କୁଅଁର ଭାନ ସିଂହ ନାମକ ଜଣେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ମାଡରେ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ତେବେ ପୋଲିସ ଅଧିକ ତଥ୍ୟ ପାଇଁ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ଜାରି ରଖିଛି । ମୃତ ଛାତ୍ରଙ୍କ ନାମ ଆନନ୍ଦ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଏବଂ ତାଙ୍କ ବୟସ ମାତ୍ର ଛଅ ବର୍ଷ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

ଗତବର୍ଷ ନଭେମ୍ବର ୧୩ ତାରିଖ ଦିନ ଆନନ୍ଦଙ୍କୁ ପାଠ ପଢାଉଥିଲେ ଟ୍ୟୁସନ ଶିକ୍ଷକ କୁଅଁର । ପାଠ ପଢା ସମୟରେ କୌଣସି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇପାରିନଥିଲେ ଆନନ୍ଦ । ଶେଷରେ ଶିକ୍ଷକ ରାଗିଯାଇ ଛାତ୍ରଙ୍କ ଏକ ଧକ୍କା ମାରିଦେଇଥିଲା । ଛାତ୍ର ଜଣଙ୍କ ଘର କାନ୍ଥରେ ଖୁବ୍ ଜୋରରେ ମାଡ ହୋଇ ତଳେ ପଡିଯାଇଥିଲା । ତଳେ ପଡିଥିବା ଆନନ୍ଦଙ୍କ କାନ ଓ ମୁହଁରୁ ରକ୍ତ ବାହାରିଥିଲା । ବେହୋସ ପଡିଥିବା ଆନନ୍ଦଙ୍କୁ କୁଅଁର ଡାକିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ କୌଣସି ଜବାବ ନଦେଇ ତଳେ ପଡିରହିଥିଲା । ଆନନ୍ଦ କୌଣସି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ନଦେବାରୁ ଶିକ୍ଷକ , ତାଙ୍କୁ ମୃତ୍ୟୁ ବୋଲି ଭାବିନେଇଥିଲେ କୁଅଁର । ଆନନ୍ଦର ଶବକୁ ନେଇ ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ କ୍ଷେତକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ ଶିକ୍ଷକ । କ୍ଷେତରେ ଥିବା ଏକ ଶୁଖିଲା କୂଅରେ ଆନନ୍ଦର ମୃତଦେହକୁ ଫିଙ୍ଗି ଦେବା ସହ ମୃତଦେହ ଉପରେ କିଛି ଘାସ ପକାଇ ଘୋଡାଇ ଦେଇଥିଲା ।

ଆନନ୍ଦ ଘରକୁ ନଫେରିବା ଦେଖି ପରିବାର ଲୋକ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ମାତା-ପିତା ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଆନନ୍ଦଙ୍କ ବିଷୟରେ ପଚାରିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଆନନ୍ଦ ଆଜି ପାଠ ପଢିବାକୁ ଆସିନାହିଁ ବୋଲି ଶିକ୍ଷକ କହିଥିଲେ । ପରେ ଥାନାରେ ଏକ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା । ନଭେମ୍ବର ମାସରୁ ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ପୋଲିସକୁ ସୋମବାର ଦିନ ଏକ ଶୁଖିଲା କୂଅରୁ ଛାତ୍ରର ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା । ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ଶିକ୍ଷକ କୁଅଁରଙ୍କୁ ପଚାଉଚରା କରିଥିଲା । ଶିକ୍ଷକ ପୋଲିସ ସମ୍ମୁଖରେ ନିଜର ଅପରାଧ ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି । ପୋଲିସକୁ ମୃତଦେହ ଫିଙ୍ଗିଥିବା ସ୍ଥାନକୁ କୁଅଁର ନେଇଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts