Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲେ ମହିଳା କମିଶନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପୁରୀ ନୀଳାଚଳ ହୋଟେଲ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଚାଲିଥିଲା ଯୋଜନା, ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେରଫେର ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଶସ୍ତା ରାଜନୀତି କରୁଛି ବିଜେପି, ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ରାଜନୀତିର ରୂପ ଦିଆଯାଉଛି : ବିଜେଡି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଏକତରଫା ପ୍ରେମ : ନାବାଳିକା ଯାଉଥିବା ବାଇକ୍‌କୁ ଗୋଇଠା ମାରି ଗଡାଇଦେଲେ ଯୁବକ, ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେଲେ ମା’
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ : ନନ୍ଦନକାନନରେ ବିରଳ ହିମାଳୟ ଅଣ୍ଡିରା ଭାଲୁ ‘ମୋତି’ର ମୃତ୍ୟୁ, ୫କୁ ଖସିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଫୁଲବାଣୀ : କନ୍ଧମାଳକୁ ଛୁଇଁଲା ପହିଲି ଶୀତ, କୁହୁଡି ଚାଦରରେ ଢାଙ୍କି ହେଲାଣି ସହର
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ଉଲଗ୍ନ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ବୁଧବାରଠୁ ଝୁମର ନାଚ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ଥିଲେ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତ ଫେଭରେଟ୍, ବିଜୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ : ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲେ ମହମ୍ମଦ ଅମିର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଝରଣୀ ଗାଁରେ ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଅଧ୍ୟକ୍ଷାଙ୍କ ସହ ୪ଜଣିଆ ଟିମ୍
  • ||
  • ପନିପରିବା ଖାଇଦେଉଛନ୍ତି ବାର୍‌ହା, ଚିନ୍ତାରେ ଚାଷୀ
  • ||

ଟ୍ୟୁସନ ସାରଙ୍କ ମାଡରେ ଛଅବର୍ଷ ଛାତ୍ରର ମୃତ୍ୟୁ , ୨ମାସ ପରେ ଶୁଖିଲା କୂଅରୁ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ

29/01/2020 at 12:49 PM

ଆହ୍ଲାବାଦ ୨୯।୦୧: ଦୁଇ ମାସ ପରେ ମିଳିଲା ନିଖୋଜ ଛାତ୍ରର ମୃତଦେହ । ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ଆହ୍ଲାବାଦ ଅନ୍ତର୍ଗତ ସୌରାବ ଗାଁର ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ କୂଅରୁ ମୃତଦେହ ମିଳିଛି । ପୋଲିସ ଘଟଣାରେ ତଦନ୍ତ କରି କୁଅଁର ଭାନ ସିଂହ ନାମକ ଜଣେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ମାଡରେ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ତେବେ ପୋଲିସ ଅଧିକ ତଥ୍ୟ ପାଇଁ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ଜାରି ରଖିଛି । ମୃତ ଛାତ୍ରଙ୍କ ନାମ ଆନନ୍ଦ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଏବଂ ତାଙ୍କ ବୟସ ମାତ୍ର ଛଅ ବର୍ଷ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

ଗତବର୍ଷ ନଭେମ୍ବର ୧୩ ତାରିଖ ଦିନ ଆନନ୍ଦଙ୍କୁ ପାଠ ପଢାଉଥିଲେ ଟ୍ୟୁସନ ଶିକ୍ଷକ କୁଅଁର । ପାଠ ପଢା ସମୟରେ କୌଣସି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇପାରିନଥିଲେ ଆନନ୍ଦ । ଶେଷରେ ଶିକ୍ଷକ ରାଗିଯାଇ ଛାତ୍ରଙ୍କ ଏକ ଧକ୍କା ମାରିଦେଇଥିଲା । ଛାତ୍ର ଜଣଙ୍କ ଘର କାନ୍ଥରେ ଖୁବ୍ ଜୋରରେ ମାଡ ହୋଇ ତଳେ ପଡିଯାଇଥିଲା । ତଳେ ପଡିଥିବା ଆନନ୍ଦଙ୍କ କାନ ଓ ମୁହଁରୁ ରକ୍ତ ବାହାରିଥିଲା । ବେହୋସ ପଡିଥିବା ଆନନ୍ଦଙ୍କୁ କୁଅଁର ଡାକିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ କୌଣସି ଜବାବ ନଦେଇ ତଳେ ପଡିରହିଥିଲା । ଆନନ୍ଦ କୌଣସି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ନଦେବାରୁ ଶିକ୍ଷକ , ତାଙ୍କୁ ମୃତ୍ୟୁ ବୋଲି ଭାବିନେଇଥିଲେ କୁଅଁର । ଆନନ୍ଦର ଶବକୁ ନେଇ ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ କ୍ଷେତକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ ଶିକ୍ଷକ । କ୍ଷେତରେ ଥିବା ଏକ ଶୁଖିଲା କୂଅରେ ଆନନ୍ଦର ମୃତଦେହକୁ ଫିଙ୍ଗି ଦେବା ସହ ମୃତଦେହ ଉପରେ କିଛି ଘାସ ପକାଇ ଘୋଡାଇ ଦେଇଥିଲା ।

ଆନନ୍ଦ ଘରକୁ ନଫେରିବା ଦେଖି ପରିବାର ଲୋକ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ମାତା-ପିତା ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଆନନ୍ଦଙ୍କ ବିଷୟରେ ପଚାରିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଆନନ୍ଦ ଆଜି ପାଠ ପଢିବାକୁ ଆସିନାହିଁ ବୋଲି ଶିକ୍ଷକ କହିଥିଲେ । ପରେ ଥାନାରେ ଏକ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା । ନଭେମ୍ବର ମାସରୁ ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ପୋଲିସକୁ ସୋମବାର ଦିନ ଏକ ଶୁଖିଲା କୂଅରୁ ଛାତ୍ରର ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା । ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ଶିକ୍ଷକ କୁଅଁରଙ୍କୁ ପଚାଉଚରା କରିଥିଲା । ଶିକ୍ଷକ ପୋଲିସ ସମ୍ମୁଖରେ ନିଜର ଅପରାଧ ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି । ପୋଲିସକୁ ମୃତଦେହ ଫିଙ୍ଗିଥିବା ସ୍ଥାନକୁ କୁଅଁର ନେଇଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts