Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • LICର ଏମ୍‌ଡି ହେଲେ ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମହାନ୍ତି, ଫେବୃଆରୀ ୧ରୁ ସମ୍ଭାଳିବେ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ ୨୭, ସକାଳେ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳିପାରନ୍ତି ଭି.କେ. ଶଶିକଳା
  • ||
  • ନେତାଜୀ ଜନ୍ମସ୍ଥାନ ସଂଗ୍ରହାଳୟ ଖୋଲିଵାକୁ ସରକାରଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • କଟକ:କାଲିଠାରୁ ଖୋଲିଵ ନେତାଜୀ ସଂଗ୍ରହାଳୟ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ଗୋରୁମହିଷାଣି ପୋଲିସର ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ସାମିଲ ଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ପୁଣି ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଶୁଲିଆ ପୀଠ, ଗଡିଲା ଶହ ଶହ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୋଭିଡ ଟିକା: ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍‌ରେ ଆସିଲା ଟିକା
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୀମାନ୍ତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ୱଂସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଫୋକସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବୁଲି ସମୀକ୍ଷା କଲେ 5-T ସଚିବ
  • ||

ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ EMI ତିନି ମାସ ନଭରିବାର ସୁବିଧା ଦେଲେ ICICI,HDFC : ଜାରି ହେଲା ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍‌

1/04/2020 at 6:44 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୧।୦୪: ଦେଶରେ କରୋନା ପ୍ରକୋପକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ସରକାରୀ ବ୍ୟାଙ୍କ ପରେ ଏବେ ଘରୋଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ମଧ୍ୟ କିସ୍ତି ଭାବେ ଋଣ ପରିଶୋଧ କରୁଥିବା ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଇଏମଆଇ ତିନି ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାର ସୁବିଧା ଦେଇଛନ୍ତି। ଆଜି ଏଚଡିଏଫସି ବ୍ୟାଙ୍କ, ଆଇସିଆଇସିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ପରି ଅନେକ ଘରୋଇ ବ୍ୟାଙ୍କ  ନିଜର ଓ୍ଵେବସାଇଟ୍‌ ଜରିଆରେ ଏହାର ଘୋଷଣା କରି ଏହି ବିଷୟରେ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍‌ ଜାରି କରିଛନ୍ତି।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ, କରୋନା କାରଣରୁ ଋଣର ଇଏମଆଇ ତିନି ମାସ ଘୁଞ୍ଚାଇବାକୁ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କର ଘୋଷଣା ପରେ ଲୋକେ ଏହାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ ଯେ, ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟାଙ୍କ ଏହି ବିଷୟରେ କଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଛି। ମଙ୍ଗଳବାର ଅନେକ ସରକାରୀ ବ୍ୟାଙ୍କ ଏବଂ କିଛି ବିତ୍ତୀୟ ସଂସ୍ଥା ନିଜର ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଇଏମଆଇରେ ତିନି ମାସ ଘୁଞ୍ଚାଇ ବଡ ଆଶ୍ଵସ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି।

ବୁଧବାର ଏଚଡିଏଫସି ବ୍ୟାଙ୍କ, ଆଇସିଆଇସିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କ, କୋଟକ ମହିନ୍ଦ୍ରା ବ୍ୟାଙ୍କ ପରି ପ୍ରମୁଖ ଘରୋଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ନିଜର ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏହି ସୁବିଧା ଦେବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏହି ସଂପର୍କରେ ମେସେଜ୍ ମଧ୍ୟ ଆସିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇଛି।

ଏହି ସବୁ ବ୍ୟାଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ପୂରା ଗାଇଡ୍ ଲାଇନ୍ ଜାରି କରି ଏହାର ଲାଭ କେମିତି ଉଠାଇ ପାରିବେ ତାର ସବିଶେଷ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଆଉ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଘରୋଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ଏକ୍ସିସ୍ ମଧ୍ୟ ଏହି ସୁବିଧା ଦେବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଛି। ବ୍ୟାଙ୍କ କହିଛି ଯେ, ଏହା ଉପରେ କାମ ଜାରି ରହିଛି ଏବଂ ଶୀଘ୍ର ଗାଇଡ୍ ଲାଇନ୍ ଜାରି କରାଯିବ।

କେଉଁ ବ୍ୟାଙ୍କ କରିଛନ୍ତି ଘୋଷଣା

ଅଦ୍ୟାବଧି ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରର ଭାରତୀତ ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ, କାନାରା ବ୍ୟାଙ୍କ, ପଞ୍ଜାବ ନ୍ୟାସନାଲ ବ୍ୟାଙ୍କ, ୟୁନିୟନ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆ, ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ ବରୋଦା, ଇଣ୍ଡିଆନ ବ୍ୟାଙ୍କ, ୟୁକୋ ବ୍ୟାଙ୍କ, ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆ, ଇଣ୍ଡିଆନ ଓଭରସିଜ୍ ଓ ଆଇଡିବିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ତିନି ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଇଏମଆଇ ନଭରିବାକୁ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ସୁବିଧା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ପରି ଏଚଡିଏଫସି ବ୍ୟାଙ୍କ, ଆଇସିଆଇସିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କ, କୋଟକ ମହିନ୍ଦ୍ରା ବ୍ୟାଙ୍କ ଘୋଷଣା କରି ସାରିଛନ୍ତି।

   Related Posts