Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କୁକୁଡାକୁ ଖାଇଗଲେ ବୁଲା କୁକୁର, ରାଗି ଯାଇ ଗୁଳି କରିଦେଲା ମାଲିକ : ଥାନାରେ ମାମଲା
  • ||
  • ଗୋଆରେ ଏନସିପି-ଶିବସେନାର ହାତ ଛାଡିଦେଲା କଂଗ୍ରେସ, କହିଲା-‘ଆମର ଏକାକି ଜିତିବା କ୍ଷମତା ଅଛି’
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩ ଲକ୍ଷ ୧୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୦୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୩୬୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୭୭୪୬୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍ ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ଜୋଶ୍ ଏବେବି ଅଛି : ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଅଧିନାୟକଙ୍କ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ କୋହଲି
  • ||
  • ପ୍ରଚାର ବେଳେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହଟହଟା, ତଡିଦେଲେ ଗାଁ ଲୋକେ
  • ||
  • ଚୌଦ୍ୱାର ସୁନା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ ଓ ଲୁଟ୍ ଘଟଣା : ଉଚ୍ଚସ୍ତରୀୟ ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ ଡିସିପି
  • ||

ପରିସ୍ରା ବାହାନାରେ ହାଜତରୁ ଛୁ ମାରିଲା କଏଦୀ…

6/03/2020 at 7:37 AM

କେନ୍ଦୁଝର ୬/୩: ଫେବ୍ରୁଆରୀ ୨୮ ତାରିଖ ଆନନ୍ଦପୁର ଉପଖଣ୍ଡ ରାମଚନ୍ଦ୍ରପୁର ଥାନା ସାଇଁକୂଳ ଫାଣ୍ଡିର କନଷ୍ଟେବଳ ଗୋପାଳ ପ୍ରସାଦ ନାୟକ ଲାଞ୍ଚ କାରବାରରେ ଜଡ଼ିତ ହୋଇ ନିଲମ୍ବିତ ହେବା ପରେ ମଙ୍ଗଳବାର ପୁଲିସ ଦ୍ବାରା ଗିରଫ ହୋଇଥିଲେ । ବୁଧବାର ଅଭିଯୁକ୍ତ କନଷ୍ଟେବଳ ରାମଚନ୍ଦ୍ରପୁର ଥାନାରୁ ଚମ୍ପଟ ମାରିବା ଘଟଣା ଜିଲ୍ଲା ପୁଲିସ ପାଇଁ ଏକ କଳଙ୍କିତ ଅଧ୍ୟାୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।

ସାଇଁକୂଳ ଫାଣ୍ଡିର କାର୍ଯ୍ୟରତ କନଷ୍ଟେବଳ ଗୋପାଳ ପ୍ରସାଦ ନାୟକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କଠାରୁ ଲାଞ୍ଚ କାରବାର ପାଇଁ ମୋବାଇଲରେ କଥା ହେଉଥିଲେ । ଫେବ୍ରୁଆରୀ ୨୮ ତାରିଖରେ ଗୁହାଳିଆ ଗ୍ରାମର ଜଣେ ଯୁବକ ଜିତୁ ଜେନା କନଷ୍ଟେବଳକୁ ଡାକି ଲାଞ୍ଚ ଟଙ୍କା ଦେଉଥିବା ବେଳେ ଏହାର ଅଡିଓ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଭିଡିଓ ଘୁରି ବୁଲିବା ପରେ ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ନିକଟକୁ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ଏହି ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏସ୍‌ପି ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତ କରିବା ପରେ ୧ ତାରିଖ ଅଭିଯୁକ୍ତ କନଷ୍ଟେବଳକୁ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ନିଲମ୍ବିତ କରିଥିଲେ । ନିଲମ୍ବନ ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ଚମ୍ପୁଆ ଏସ୍‌ଡିପିଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଥିଲା ।

ଉକ୍ତ ଘଟଣାରେ ଲାଞ୍ଚ ଦେଉଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ମଧ୍ୟ ପୁଲିସ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି । ମଙ୍ଗଳବାର ନିଲମ୍ବିତ କନଷ୍ଟେବଳ ଗୋପାଳ ପ୍ରସାଦ ନାୟକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାକୁ ଏସ୍‌ପି ମିତ୍ରଭାନୁ ମହାପାତ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ । ତଦନୁଯାୟୀ ରାମଚନ୍ଦ୍ରପୁର ପୁଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ କନଷ୍ଟେବଳକୁ ଗିରଫ କରି ନିଜ ହେପାଜତରେ ରଖିଥିଲା । ବୁଧବାର ସକାଳୁ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ପୁଲିସକୁ ଚକ୍‌ମା ଦେଖାଇ ଗୋପାଳ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ପରିସ୍ରା ବାହାନରେ ସେ ଚମ୍ପଟ ମାରିଥିବା ବେଳେ ଥାନାର ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ ଫେରାର ହେବାରେ ସହାୟତା କରିଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ।

   Related Posts