Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ‘ଟିକା’ ସମୀକ୍ଷା, ଭ୍ୟାକସିନ୍ ବିକାଶରେ ଲାଗିଥିବା ୩ କମ୍ପାନୀ ସହ ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲିଠୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ କୋଣାର୍କ ମହୋତ୍ସବ: କୋଭିଡ଼ କଟକଣା ମଧ୍ୟରେ ପାଳିତ ହେବ ଉତ୍ସବ
  • ||
  • ଆଜି ପବିତ୍ର କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ଡଙ୍ଗା ଭସା ଉପରେ ରୋକ , କୋଭିଡ କଟକଣା ଯୋଗୁଁ ଉତ୍ସବ ଫିକା
  • ||
  • କମିବାରେ ଲାଗିଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୭୦୭ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||

ନାବାଳିକା ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାରେ ସଜା କାଟୁଥିବା କଏଦୀକୁ ପୁତ୍ରହତ୍ୟା ଅପରାଧରେ ଦଣ୍ଡ ଭୋଗୁଥିବା କଏଦୀ ଜେଲ ଭିତରେ କଲା ହତ୍ୟା

2/12/2018 at 4:57 PM

ଫୁଲବାଣୀ୨|୧୨: ଫୁଲବାଣୀ ଜିଲ୍ଲା କାରାଗାର ମଧ୍ୟରେ ଶନିବାର ଅପରାହ୍ନରେ ସଜ୍ଜା କାଟୁଥିବା ୨ ଜଣ କଏଦୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମାଡପିଟ୍ ହୋଇ ଜଣେ କଏଦୀର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମୃତକ ହେଲେ ଲକ୍ଷ୍ମଣ ନାୟକ। ତାଙ୍କ ଘର ତୁମୁଡିବନ୍ଧ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଖଣ୍ଡିଆଗୁଡା ଗ୍ରାମରେ।

ଲକ୍ଷ୍ମଣ ନାବାଳିକା ଦୁର୍ଷ୍କମ ମାମଲାରେ 8 ବର୍ଷ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ ହୋଇ ୨୦୧୩ରୁ ସଜ୍ଜା କାଟୁଥିଲେ। ଗୁରୁତର ଆହତ ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରଥମେ ଲକ୍ଷ୍ମଣକୁ ଫୁଲବାଣୀ ସଦର ମହକୁମା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ଓ ପରେ ବ୍ରହ୍ମପୁର ବଡଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା। ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ତାର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା। ସେହିପରି ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା କାହ୍ନୁ ପ୍ରଧାନ ପୁଅକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ୨୦୦୬ରୁ ଆଜୀବନ ସଜ୍ଜା କାଟୁଛି। କାହ୍ନୁର ମାନସିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲନଥିଲା । ସେ ଅତର୍କିତ ଭାବେ ଲକ୍ଷ୍ମଣଙ୍କ ଉପରକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା ବୋଲି ଜେଲ ସୁପରିଟେଣ୍ଡଂଟ କହିଛନ୍ତି।

ଫୁଲବାଣୀ ଜେଲରେ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡାକଡି ଥତ୍ବା ସତ୍ବେ କିଭଳି କଏଦୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମାଡପିଟ୍ ହେଲା ଓ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଲା ତାକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ଟାଉନଥାନା ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

   Related Posts