Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୧୧ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୧୮୦୫ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଧୋକା ଦେବନି ମୌସୁମୀ, ମେ ୩୧ରେ ଛୁଇଁବ କେରଳ, ଜୁନ ୧୨ ସୁଦ୍ଧା ଓଡିଶା
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ୱରରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦର୍ଘଟଣା : ପୋଲ ତଳକୁ ଖସିଲା କାର୍,୩ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି ରାଜ୍ୟର ୧୦ଟି ଜିଲ୍ଲାରେ ଟିକାକରଣ ବନ୍ଦ
  • ||

କଏଦୀ ମାଛ ଧରିବା ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ

2/08/2018 at 9:44 AM

ଆନନ୍ଦପୁର ଉପ କାରାଗାର ର କେତେକ କଏଦି ଜେଲ୍ ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ଗାଡିଆରୁ ମାଛ ଧରୁଥିବା ଭିଡିଓ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଏହି ଘଟଣାକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଜେଲ ସୁପରିଟେଣ୍ଡେଣ୍ଟ ଓ ୪ଜଣ ଓ୍ବାଡର ଙ୍କୁ ବଦଳି କରାଯାଇଛି । କିଛିଦିନ ତଳେ ଜେଲ୍ ବିଭାଗ ଅତିରିକ୍ତ ଡିଜି ବିନୟାନନ୍ଦ ଝା ଆନନ୍ଦପୁର ଜେଲ ପରିର୍ଦଶନରେ ଆସିଥିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ନିକଟରେ ଏହି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ଜେଲ ସୁପରିଟେଣ୍ଡେଣ୍ଟ ଜୀବନ ସିଂ ମୁଣ୍ଡା , ଓ୍ବାଡର ମନଜା ମରୀ ନାୟକ, ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ବିଶ୍ବାଳ , ହେଡ ଓ୍ବାଡର ରାହାସ ବିହାରୀ ମହାନ୍ତି ଓ ଡମ୍ବରୁଧର ବେହେରା ଙ୍କୁ ବଦଳି କରାଯାଇଛି । ତେବେ ଏନେଇ ଜେଲ ସୁପରିଟେଣ୍ଡେଣ୍ଟ ଙ୍କ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିପାରି ନଥିବା ବେଳେ ସବ୍ ଜେଲର ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଥିବା ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି। ଗତକାଲି ଜେଲ୍ ବିଭାଗ ମୁଖ୍ୟ କାଯ୍ୟାଳୟ ଡି.ଆଇ.ଜି ଗୋପାଳ ମଲ୍ଲିକ୍ ଏ ନେଇ ପୁରା ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ଜେଲ କର୍ତୁପକ୍ଷ ଙ୍କ ଏଭଳି ଆଚରଣ କୁ ସହଜରେ ଗ୍ରହଣ କରିପାରି ନାହାନ୍ତି ସ୍ଥାନୀୟ ବୁଦ୍ଧିଜୀବି । ଘଟଣାର ଉପଯୁକ୍ତ ତଦନ୍ତ କରି କଠୋର କାଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପାଇଁ ମତ ରଖିଛନ୍ତି ଆନନ୍ଦପୁର ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକ ।

   Related Posts