Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ନାଁ ନ ନେଇ ତେରେଚ୍ଛା ବାଣ ମାରିଲେ ତାରା, ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀଙ୍କୁ କଲେ ଟାର୍ଗେଟ୍‌

6/11/2021 at 10:53 PM

ନବରଙ୍ଗପୁର, ୦୬/୧୧: କଂଗ୍ରେସ ଦଳ ଛାଡି ବିଜେଡିରେ ମିଶିଥିବା ନେତାଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ ତାରା ପ୍ରସାଦ ବାହିନୀପତି । ନାଁ ନ ନେଇ ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରିବା ସହ କଂଗ୍ରେସ ଟିକେଟରେ ସାଂସଦ ଜିତିଥିଲେ, ଯଦି କଂଗ୍ରେସ ତାଙ୍କୁ କିଛି ଦେଇନାହିଁ ତାହେଲେ ସେ ତାଙ୍କ ସାଂସଦ ପେନସନକୁ ଗରିବଙ୍କ ସେବାରେ ଉସର୍ଗୀକୃତ କରିଦେଉନାହାନ୍ତି । ଯଦି ଏପରି କରିବେ ତାହେଲେ ଆମେ ଜାଣିବୁ ଯେ ସେ ପ୍ରକୃତରେ ଜନସେବା କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ବାହିନୀପତି।

ଏହା ପରେ ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀଙ୍କୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରି ବାହିନୀପତି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀଙ୍କ ଗାଁରେ, ତାଙ୍କ ସାହିରେ, ତାଙ୍କ ଘର ମୁହଁରେ ଆସନ୍ତା କାଲି କଂଗ୍ରେସ ମିଟିଙ୍ଗ କରିବ ଏବଂ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ କଂଗ୍ରେସ ଦଳରେ ସାମିଲ କରିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଟଙ୍କିକିଆ ଚାଉଳ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ରାସ୍ତା ଘାଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁ ଯୋଜନା କଂଗ୍ରେସ ଦଳ କରିଥିବା ଯୋଜନା। ଅବିଭକ୍ତ କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାର ସ୍ୱାଭିମାନ, ଅଧିକାର ପାଇଁ ଆମେ ଲଢେଇ କରୁଚୁ । ବିଜେଡି ସରକାର ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଶାସନରେ ରହିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଇଞ୍ଚିଏ ଜମିକୁ ଜଳସେଚନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ । ଅବିଭକ୍ତ କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାର ଶିକ୍ଷିତ ଯୁବକ, ଯୁବତୀ ମାନେ ଚାକିରୀ ଖଣ୍ଡେ ପାଇପାରିଲେ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ବାହିନୀପତି।

ଆଜି ବିଜେଡ଼ିର ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ପରେ ନବରଙ୍ଗପୁର ସ୍ଥାନୀୟ ଜିଲ୍ଲା କଂଗ୍ରେସ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଠାରେ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଡକାଯାଇଥିବା ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଏଭଳି ମନ୍ତବ୍ୟ ରଖିଛନ୍ତି ବାହିନୀପତି।  ଆସନ୍ତା ୯ ତାରିଖ ଦିନ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଓଡ଼ିଶା,ଆନ୍ଧ୍ର ମଧ୍ୟରେ ଲାଗିରହିଥିବା ସୀମା ବିବାଦକୁ ଓଡିଶା ଆସି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ଭେଟି ଆଲୋଚନା କରିବା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ନେଇ ବାହିନୀପତି କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଅନେକ ଥର ନବୀନ ବାବୁଙ୍କୁ ଆନ୍ଧ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ପାଇଁ କହିଥିଲି । କିନ୍ତୁ ସେ କଥା ହେଲେ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଆନ୍ଧ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଓଡ଼ିଶା ଆସି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭେଟୁଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts