Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ ଦିଗପହଣ୍ଡିରେ ଅପରାଧୀର ଛୁରା ମାଡରେ ଅପରାଧୀ ମୃତ
  • ||
  • ବାଙ୍କୀରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବୋମାମାଡରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ନୟାକୋଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା ପରେ ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ସହ ନିଜ ଦେହରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲେ ଯୁବକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୬୯୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ପୁଣି ବର୍ଷାର ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଆମେରିକୀୟ ନୌସେନା ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ଦୁଇ ପାଇଲଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁଆସୁଣୀ ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପ୍ରଣବ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ନିଧନର ଗୁଜବ : ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରେ ଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ କଲେ ପରିବାର ଓ ହସ୍ପିଟାଲ

13/08/2020 at 11:00 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୩/୦୮ : ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପ୍ରଣବ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଗମ୍ଭୀର ରହିଛି | ତାଙ୍କୁ ଭେଣ୍ଟିଲେଟର ସପୋର୍ଟରେ ରଖାଯାଇଛି | ଇତି ମଧ୍ୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ତାଙ୍କ ନିଧନର ଗୁଜବ ହୋଇଛି | ଟ୍ୱିଟରରେ ପ୍ରଣବ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ନିଧନ ହୋଇଥିବା ଗୁଜବ ହୋଇଛି | କିନ୍ତୁ ପରିବାର ଓ ହସ୍ପିଟାଲ ତରଫରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ସେ ଜୀବନ୍ତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରେ ରଖାଯାଇଛି |

ପ୍ରଣବ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ଝିଅ ତଥା କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଶର୍ମିଷ୍ଠା ମୁଖାର୍ଜୀ ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଯାହା ସବୁ ଗୁଜବ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ତାହା ମିଛ | ସେ ମିଡ଼ିଆକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ କେହି ଫୋନ ନ କରନ୍ତୁ | ସେ ନିଜ ମୋବାଇଲ ଫ୍ରି ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେପରିକି ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରୀ ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୂଚନା ମିଳିପାରିବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି |

ଆର୍ମି ହସ୍ପିଟାଲ ତରଫରୁ ଗୁରୁବାର ଦିନ ତାଜା ମେଡିକାଲ ବୁଲେଟିନ ଅନୁସାରେ ପ୍ରଣବ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବେ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତର ରହିଛି | ସେନାର ରିସର୍ଚ୍ଚ ଓ ଆଣ୍ଡ ରେଫରଲ ହସ୍ପିଟାଲ ନିଜ ବୁଲେଟିନରେ କହିଛି ଯେ ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପ୍ରଣବ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥାରେ ସକାଳୁ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇନାହିଁ | ସେ କୋମା ଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ଅଛନ୍ତି | ତାଙ୍କୁ ଭେଣ୍ଟିଲେଟର ସପୋର୍ଟରେ ରଖାଯାଇଛି | 

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଣବ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ପୁଅ ଅଭିଜିତ ମୁଖାର୍ଜୀ ଟ୍ୱିଟ କରି ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ହେମୋଡାଇନେମିକଲି ସ୍ଥିର ରହିଛି | ଅର୍ଥାତ ତାଙ୍କ ରକ୍ତଚାପ ସ୍ଥିର ରହିଛି |

ପ୍ରଣବ ମୁଖାର୍ଜୀ ସୋମବାର ଦିନ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ସେନାର ଆର ଆଣ୍ଡ ଆର ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା | ତାଙ୍କର ମସ୍ତିସ୍କ ସର୍ଜରୀ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି | ମସ୍ତିସ୍କରେ ରକ୍ତ ଜମାଟ ବାନ୍ଧିଥିବାରୁ ତାଙ୍କର ମସ୍ତିସ୍କ ସର୍ଜରୀ କରାଯାଇଥିଲା ଯାହା ସଫଳ ହୋଇଥିବା ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି | ସର୍ଜରୀ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରେ ରଖାଯାଇଛି | 

   Related Posts