Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପ୍ରତିରକ୍ଷା ରପ୍ତାନୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାଇଲ ଖୁଣ୍ଟ : ଫିଲିପାଇନ୍ସକୁ ଧୃବ ହେଲିକପ୍ଟର ବିକ୍ରି କରିବ ଭାରତ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୫୯ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୯୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୯୫୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବାୟୁସେନା ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍‌ରେ ଓଡିଆ ଯବାନ ମୃତ, ତାଳଚେରରେ ରାଣା ପ୍ରତାପ ଦାସଙ୍କ ଘର
  • ||
  • ମାତିଲେ ମାଓବାଦୀ : ଜାଳିଲେ ଗାଡ଼ି, ସୁପରଭାଇଜରଙ୍କୁ କଲେ ଅପହରଣ
  • ||
  • ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଶାସକ-ବିରୋଧି : ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିଧାନସଭା ଘେରିବ ବିଜେପି
  • ||

ପ୍ରେମିକାକୁ ଡାକିଥିଲେ, ଖବର ପାଇ ମାଆ ଚାଲିଆସିଲେ : ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଅର୍ଦ୍ଧଉଲଗ୍ନ କରି ପ୍ରେମିକର ସାଙ୍ଗକୁ ପିଟିଲେ

22/07/2021 at 11:31 AM

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା,୨୩/୦୭: ପ୍ରେମିକାକୁ ଫୋନ୍‌ କରି ଡକାଇଥିଲେ । ହେଲେ ପ୍ରେମିକା ତ ଆସିଲେନି । ତାଙ୍କ ମା’ ଖବର ପାଇ ଚାଲିଆସିଥିଲେ । ତା’ ପରେ ବିଚ୍‌ରାସ୍ତାରେ ଚାଲିଲା ହାଇଡ୍ରାମା । ପ୍ରେମିକଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ କାବୁ କରି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭାଷାରେ ଗାଳିଗୁଲଜ କଲେ ଓ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଅର୍ଦ୍ଧଉଲଗ୍ନ କରି ବିଚ୍‌ରାସ୍ତାରେ ପିଟିଲେ । ଯାହାର ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ସହ ଘଟଣା ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି । କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ସହରର ବ୍ଲକ୍‌ରୋଡ୍‌ରେ ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଲିଛି । ଟାଉନ୍‌ ଥାନାରେ ଏନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ସହର ସାନ୍ତସାହି ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ମହିଳା ଏକ ଦୋକାନ କରି ଗୁଜୁରାଣ ମେଣ୍ଟାଇ ଆସୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଘର କଂସାର ଅଞ୍ଚଳରେ । କିଛିଦିନ ହେବ ତାଙ୍କ ଦୋକାନ ଆଗରେ ଥିବା ଫୋନ୍‌ ନମ୍ବର ପାଇ ଏକାଧିକ ଯୁବକ ମହିଳାଙ୍କର ଝିଅଙ୍କ ସହ କଥା ହେଉଥିଲେ । ଏକଦା ଫୋନ୍‌ଟି ମହିଳାଙ୍କ ହାତରେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲା । ଯୁବକ ମହିଳାଙ୍କ ଝିଅଙ୍କ ସହ କଥା ହେଉଥିବା ଭାବିଥିବା ବେଳେ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଦୋକାନ ପାଖକୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଡାକିଥିଲେ । ସମ୍ପୃକ୍ତ ଯୁବକ ଦୋକାନ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିବା କ୍ଷଣି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା ହାଇଡ୍ରାମା ।

ଫୋନ୍‌ କରିଥିବା ଯୁବକ ଖସି ଯାଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ଆସିଥିବା ବନ୍ଧୁକୁ ଫୋନ୍‌ ଦେଇ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ । ତା’ ପରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ମହିଳା ବିଚ୍‌ ରାସ୍ତାରେ ହଙ୍ଗାମା କରିଥିଲେ । ସମ୍ପୃକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ସେ ଟଣାଘୋଷରା କରି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭାଷାରେ ତାଙ୍କୁ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲେ । ପରେ ଚୁନରିରେ ବାନ୍ଧିଦେଇ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ତାଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ପିଟିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଫୋନ୍‌ ଛଡ଼ାଇ ରଖି ପରେ ତାଙ୍କୁ ଟାଉନ ପୁଲିସ ଜିମା ଦେଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ସମ୍ପୃକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କ ଘର କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ସଦର ଥାନା ଅଧୀନ ନାଗପୁର ଗ୍ରାମରେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

   Related Posts