Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାସ୍ତା କଡକୁ ଖସି ପଡିଲା ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • ଏଜାଜ ପଟେଲଙ୍କୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଉପହାର ଦେଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ, ଗୋଟିଏ ଇନିଂସରେ ସବୁ ବ୍ୟାଟରଙ୍କୁ କରିଥିଲେ ଆଉଟ୍
  • ||
  • ସୁଙ୍କି ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହେଲେ ୨ ଟ୍ରକ୍
  • ||
  • ଗଜପତି : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ନୂଆଗଡ଼ ଫରେଷ୍ଟର, ଏକକାଳୀନ ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ରେଡ୍
  • ||
  • ତେଲକୋଇ ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ଗାଁରେ ପଶି ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ଫସଲ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ ବର୍ଷା ନାହିଁ, ଶୁଖିଲା ଓ ଖରାଟିଆ ରହିବ ପାଗ
  • ||

ପ୍ରେମିକ ସହ ମିଶି ମାଆକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଝିଅ ,ଏହି କାରଣରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଝଗଡା…

3/11/2021 at 1:13 PM

ବାର୍ଲି ୦୩।୧୧  : ଯେଉଁ ମହିଳା ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ଆମେରିକାରୁ ବାହାର କରାଯାଇଛି। ଇଣ୍ଡୋନେସିଆ ସରକାର ମହିଳାଙ୍କୁ ଜେଲରୁ ମୁକୁଳିବା ପରେ ପୁଣି ପଠାଇଦେଇ ଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ନିଜେ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ। ସେ ମା’ର ମୃତଦେହକୁ ସୁଟକେସରେ ରଖି ଲୁଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହୋଇପାରିନଥିଲେ। ଏହା ପରେ କୋର୍ଟ ତାଙ୍କୁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରି ଜେଲକୁ ପଠାଇ ଦେଇଥିଲା ।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଇଣ୍ଡୋନେସିଆର ବାଲିର ଏକ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଟେଲରେ ହେଥର ମ୍ୟାକ୍ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ବାସ୍ତବରେ,ମା ଏବଂ ଝିଅ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହେବାର କାରଣ ହେଉଛି ଝିଅର ପ୍ରେମିକ । ବାସ୍ତବରେ, ମାଆ ତାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ଯେ ହେଥର ମ୍ୟାକ୍ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଆଗକୁ ବଢାନ୍ତୁ ।  ଏହାପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ନେଇ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ହୋଟେଲରେ ମାଆ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ଝିଅ ନିଜ ପ୍ରେମିକାର ସନ୍ତାନର ମା ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ସେତେବେଳେ ସେ ରାଗରେ ପଞ୍ଚମ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ଏହା ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁକ୍ତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ପ୍ରେମିକା ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥି ଏକ ଭାରୀ ଟ୍ରେ ଉଠାଇ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ମାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ପିଟି ଥିଲେ ପରେ ମୁଣ୍ଡରେ ଗଭୀର ଆଘାତ ଏବଂ ଅତ୍ୟଧିକ ରକ୍ତସ୍ରାବ ହେତୁ ପୀଡିତା ଜଣଙ୍କ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଝିଅ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ମା’ଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ଏକ ସୁଟକେସରେ ପ୍ୟାକ୍ କରି ହୋଟେଲରୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ। ପରେ ଏହାକୁ ଟ୍ୟାକ୍ସିରେ ନେଇ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ।

ଘଟଣା ସମୟରେ ଗର୍ଭବତୀ ହେଥର ମ୍ୟାକ୍ ନିଜେ ଜେଲରେ ଏକ ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ। ତେବେ ହତ୍ୟାକାରୀ ଝିଅକୁ ୧୦ବର୍ଷ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ୧୮ ବର୍ଷ ଜେଲ ଦଣ୍ଡାଦେଶ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି କୋର୍ଟ। ଜେଲରେ ତାଙ୍କର ଭଲ ଆଚରଣ ହେତୁ ହେଥରଙ୍କୁ କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ମୁକ୍ତ କରାଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପାଇଁ ହେଥରଙ୍କର କୌଣସି ଅନୁତାପ ନଥିଲା । ମାଆର ପରାମର୍ଶ ସତ୍ତ୍ୱେ ସେ ପ୍ରେମିକକୁ ଛାଡ଼ିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲେ ।

   Related Posts