Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୟାଗଡ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ ଅତିରିକ୍ତ ଯୋଗାଣ ଅଧିକାରୀ, ଏକାସାଙ୍ଗେ ୬ଟି ସ୍ଥାନରେ ରେଡ୍
  • ||
  • ପୃଥିବୀକୁ ବଡ ବିପଦ ! ମାଡି ଆସୁଛି ଗ୍ରହାଣୁ, ମାଡ ହେଲେ ପରମାଣୁ ବୋମାଠୁ ଭୟଙ୍କର ବିସ୍ଫୋରଣ
  • ||
  • ଯବାନଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ସର୍ଭିସ ରାଇଫଲରୁ ଗୁଳି ଚଳାଇ ହାରିଲେ ଜୀବନ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ଲାଗି ରହିଛି ବର୍ଷା, ବାତ୍ୟା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ସଜାଗ ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଜଓ୍ୱାଦ ପ୍ରଭାବ : ମାଡି ଆସିବ ସମୁଦ୍ର, ଉଠିବ ବଡ ଜୁଆର
  • ||

ଦଉଡି ଦେଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ମହିଳା, ଜନ୍ମ ହେଲା ଶିଶୁ ; ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

22/12/2018 at 9:09 AM

ଜବଲପୁର ୨୨|୧୨: ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ କଟନୀରେ ଜଣେ ମହିଳା ବେକରେ ରଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ଫଳରେ ମହିଳାଙ୍କ ଜୀବନ ତ ଚାଲିଯାଇଥିଲା ମାତ୍ର ଦଉଡିରେ ଝୁଲିଥିବା ସମୟରେ ହିଁ ସେ ତାଙ୍କ ଶିଶୁକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ । ଶିଶୁଟି ଗର୍ଭନାଡରେ ଝୁଲି ରହିଥିଲା । ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଗର୍ଭନାଡ କାଟାଯାଇ ଶିଶୁଟିକୁ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ୩୬ବର୍ଷୀୟ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ୯ମାସ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ । ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ସନ୍ତୋଷ ଗୁରୁବାର ସକାଳୁ ଉଠି ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ଘରେ କେଉଁଠାରେ ପାଇନଥିଲେ ।  ସକାଳ ୬ଟାରେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ତାଙ୍କୁ ଫ୍ୟାନ୍ ରେ ଝୁଲିଥିବାର ଦେଖିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଗର୍ଭରେ ଥିବା ଶିଶୁଟି ଜନ୍ମ ହୋଇ ମାର ଗର୍ଭନାଡା ସହ ଝୁଲିଥିବାର ଦେଖିଥିଲେ । ଏହାପରେ ସନ୍ତୋଷ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ସେତେବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଶିଶୁଟି ଗର୍ଭନାଡା ସହ ଝୁଲିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲେ । ଡାକ୍ତର ପହଞ୍ଚି ଶିଶୁଟିକୁ ଗର୍ଭନାଡା କାଟି ଅଲଗା କରିଥିଲେ । ତୁରନ୍ତ ଶିଶୁଟିକୁ ହସ୍ପିଟାଲ ନିଆଯାଇଥିଲା । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଶିଶୁଟିର ଅବସ୍ଥା ଏବେ ଭଲ ଅଛି । ସନ୍ତୋଷ ଝରକା ବାଟେ ଏଭଳି ସ୍ଥିତି ଦେଖିଥିଲେ । ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଶିଶୁଟିର ଅବସ୍ଥା ଭଲ ଥିବା କୁହାଯାଉଛି । ତେବେ ଲକ୍ଷ୍ମୀ କଣ ପାଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ତାହା ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣାପଡିନାହିଁ । ତେବେ ପୋଲିସ ମାମଲା ଦାୟର କରି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

   Related Posts