Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଘଟଗାଁରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ଘଉଡାଇବାକୁ ବନ ବିଭାଗର କସରତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୬୪ ମୃତ
  • ||
  • ରାସ୍ତା ଅତିକ୍ରମ ବେଳେ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବ : ମଙ୍ଗଳବାର ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୫୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ନୀଳଗିରିରେ ଭାଲୁ ଆତଙ୍କ, ସାଇକେଲରୁ ଟାଣିନେଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଘାଇଲା କଲେ
  • ||
  • ଅଢେଇ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଡାଇମଣ୍ଡ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଅଟକ
  • ||

ପାର୍ଟିରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ଚିଲ୍ କରୁଥିଲେ ନୁସରତ, ଫଟୋ ଭାଇରାଲ୍ ପରେ ପୁଣି ଥରେ ଟ୍ରୋଲ୍‌ର ହେଲେ ଶିକାର

10/07/2021 at 4:28 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୦/୦୭: ଜଣାଶୁଣା ବଙ୍ଗୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ଟିଏମସି ସାଂସଦ ନୁସରତ୍ ଜହାଁ ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣ ସମୟକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କର ପର୍ସନାଲ ଲାଇଫକୁ ନେଇ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହି ଆସିଛନ୍ତି । ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ସକ୍ରିୟ ରହିବାର ଦେଖାଯାଉଛି । ଏହି ସମୟରେ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେଆର କରୁଛନ୍ତି । ନୁସରତଙ୍କ କେତେକ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣି ଉତ୍ସାହିତ ଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ କେତେକ ୟୁଜର୍ସ ତାଙ୍କୁ ପୁଣି ଥରେ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି ।  ଏଭଳି ସମୟରେ ନୁସରତ ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର କେନ୍ଦ୍ର ବିନ୍ଦୁ ପାଲଟିଛନ୍ତି ।  ନିକଟରେ ତାଙ୍କର ଏପରି ଏକ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ନୁସରତ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଟି କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ନୁସରତଙ୍କ ଖାସ୍ ବନ୍ଧୁ ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀ ତନୁଶ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁସରତ ଓ ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଶ୍ରାବନ୍ତୀ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଏହି ସେଲଫି ଫଟୋରୁ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ତିନିଜଣ ଏକାଠି ଅନେକ ସମୟ ବିତାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ବହୁତ ମଜା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ତିନୋଟି ବଙ୍ଗୀୟ ସୁନ୍ଦରୀଙ୍କର ଏହି ଫଟୋ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଏଥି ସହିତ, ତନୁଶ୍ରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର ହୋଇଥିବା ଏହି ଫଟୋକୁ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ତିନିଜଣଙ୍କୁ ଏକାଠି ଥିବା ଦେଖି ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଉପରେ ଟ୍ରୋଲରମାନେ ଆପତ୍ତିଜନକ କମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ତିନିଜଣ ପାର୍ଟିରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଆଉ ଅନ୍ୟ କେତେକ ଟ୍ରୋଲର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି କି ସେମାନଙ୍କ ଆଖିରେ ମଦ୍ୟପାନ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ନୁସରତଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ତାଙ୍କୁ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ସରପ୍ରାଇଜ୍ ଦେଇଥିଲେ । ଯାହାକୁ ସେ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରୀରେ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ସେ କ୍ୟାପସନ ଲେଖିଥିଲେ କି … ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ଏହି କେକ୍ ପଠାଇଛନ୍ତି । ସେହି କେକର ଟପରେ ଏକ ଛୋଟିଆ ବ୍ୟାନରରେ ଲେଖାଯାଇଛି କି.. ଝିଅ ନା ପୁଅ । ଏହାକୁ ନେଇ ସେ ଲଗାତାର ଭାବେ ଟ୍ରୋଲରଙ୍କ ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ  ସେ ଏଭଳି ଟ୍ରୋଲକୁ ଅଣଦେଖା କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts