Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଗର୍ଭବତୀ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ଘରେ ଛାଡିଲେ ପ୍ରିୟଦର୍ଶନୀ ମହିଳା ସମିତିର ସଦସ୍ୟ

29/09/2020 at 8:12 PM

ବାଲେଶ୍ବର୨୯/୯: ଗର୍ଭବତୀ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ପ୍ରେମିକ ଘରେ ନେଇ ଛାଡିଲେ ପ୍ରିୟଦର୍ଶନୀ ମହିଳା ସମିତିର ସଦସ୍ୟ। ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଶାରିରୀକ ସଂପର୍କ ରଖିଥିଲେ ପ୍ରେମିକ। ବାଲେଶ୍ଵର ଜିଲ୍ଲା ଖଇରା ଥାନା ଶ୍ୟାମସୁନ୍ଦରପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ଅଧିନ ରୁଢିଙ୍ଗିଆ ଗ୍ରାମର ଜଣେ ଗର୍ଭବତୀ ପ୍ରେମିକାକୁ ଉକ୍ତ ଗ୍ରାମର ପ୍ରେମିକ ଘରେ ଛାଡିଲେ ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ମହିଳା ସମିତିର ସଦସ୍ୟା । ଘଟଣାରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ରୁଢିଙ୍ଗିଆ ଗ୍ରାମର ହେମନ୍ତ କୁମାର ନାୟକଙ୍କର ୨୩ ବର୍ଷର ପୁଅ ମିହିର ଓ ସେହି ଗ୍ରାମର ଜଣେ ଯୁବତୀ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିଥିଲା । ପରେ ଉକ୍ତ ଯୁବତୀ ଜଣକ ୭ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଥିବା ନେଇ ପରିବାର ଲୋକେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ପରିବାର ଲୋକେ ପଚରାଉଚରା କରିବାରୁ ସେହି ଗ୍ରାମର ମିହିରଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ଯୁବତୀ ଜଣକ କହିଥିଲେ।

ଏ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ପରିବାର ଲୋକେ ମିହିରର ପରିବାରକୁ ଜଣାଇବାରୁ ଏହା ମିଛ ବୋଲି ମିହିର କହିଥିଲେ। ଏ ନେଇ ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଗ୍ରାମର ଭଦ୍ର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଜଣାଇବା ପରେ ଗ୍ରାମର କିଛି ଭଦ୍ର ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ଦୁଇ ପରିବାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ବୈଠକ ହୋଇଥିଲା । ଉକ୍ତ ବୈଠକରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ମିହିର ସ୍ୱୀକାର କରିବା ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଥିଲା । ହେଲେ ମିହିର ବିବାହ କରିବାକୁ ମନା କରିବା ସହିତ ଘରୁ କେଉଁଆଡେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ପରେ ଏ ବିଷୟରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାର ସ୍ଥାନୀୟ ପ୍ରିୟଦର୍ଶନୀ ମହିଳା ସଂଘର ସଦସ୍ୟାଙ୍କୁ ଅବଗତ କରାଇଥିଲେ । ଆଜି ମହିଳା ସଂଘର ସଭାପତି ଶିବାନୀ ମହାନ୍ତି, ସମ୍ପାଦକ ବିନୋତୀ ମାହାନାଙ୍କ ସମେତ ସଂଘର ସଦସ୍ୟା ଲକ୍ଷ୍ମୀପ୍ରିୟା ମହାନ୍ତି, ସୁଲଚନା ରାଉଳ, ସାବିତ୍ରୀ ରାଉଳ, ସୀତା ମାରାଣ୍ଡି ପ୍ରମୁଖ ଆଜି ଉକ୍ତ ଗ୍ରାମରେ ପହଞ୍ଚି ଉଭୟ ପରିବାରଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ମିହିରଙ୍କ ଘରେ ଛାଡିଥିଲେ ।

   Related Posts