Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍ ହେବା ପୂର୍ବ ଦିନ ଏହି କାମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ରିବେଲ ଷ୍ଟାର ପ୍ରଭାସ

25/08/2019 at 8:27 AM

ମୁମ୍ବାଇ୨୫|୮: ସାଉଥ ଅଭିନେତା ପ୍ରଭାସଙ୍କର ସମଗ୍ର ବିଶ୍ବରେ ଅଗଣିତ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଅଛନ୍ତି।’ବାହୁବଳୀ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପରେ ଏବେ ‘ସାହୋ’ ମାଧ୍ୟମରେ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଧମାଲ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ପ୍ରଭାସ । ‘ବାହୁବଳୀ’ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଫିଲ୍ମ ସାହୋ ଚଳିତ ମାସ ୩୦ ତାରିଖରେ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।ଫିଲ୍ମକୁ ଶେଷ କରିବା ପାଇଁ ୫ବର୍ଷ ସମୟ ଲାଗିଥିଲା।ଫିଲ୍ମ ‘ସାହୋ’ ହିନ୍ଦୀ, ତାମିଲ ଏବଂ ତେଲୁଗୁ ଭାଷାରେ ରିଲିଜ ହେବ।

ପାଓ୍ବାର ପ୍ୟାକ୍‌ଡ ଆକ୍ସନ ଫିଲ୍ମ ‘ସାହୋ’ରେ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ନଜର ଆସିବେ। ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଅନେକ ପରିଶ୍ରମ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ଏକ ସାକ୍ଷାତକରରେ ପ୍ରଭାସ ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧା କହିଛନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ  ସଫଳ କରିବା ପାଇଁ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଅନେକ ଚେଷ୍ଟା ଚଲାଇଛନ୍ତି ।ଏହା ସହ ଫିଲ୍ମର ଷ୍ଟାର କାଷ୍ଟ ବିଭିନ୍ନ ରିୟାଲିଟି ସୋ’କୁ ଯାଇ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋସନ କରୁଛନ୍ତି।

ତେବେ ଫିଲ୍ମ ‘ସାହୋ’ ରିଲିଜ୍‌ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି। ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର, ଗୀତକୁ ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶକ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ପ୍ରଭାସ ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋସନ୍‌ରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି।  ତେବେ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରମୋସନ ପାଇଁ “କପିଲ ଶର୍ମା ସୋ” ରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ପ୍ରଭାସ । ସେଠାରେ ସେ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ନେଇ କିଛି ରାଜ୍‌ ଖୋଲିଥିଲେ।ପ୍ରଶଂସକ ମାନେ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଖୁବ ଉତ୍ସୁକ ଥାନ୍ତି ।

ଏହି ସୋ’ରେ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍‌ର ପୂର୍ବ ଦିନ ପ୍ରଭାସ କ’ଣ କରନ୍ତି ତାହା ଜଣାଇଥିଲେ । ଫିଲ୍ମ ପରଦାକୁ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଭାସ ଅଧିକ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍‌କୁ ନେଇ ଚାପ ଥିବାରୁ ସେ ଶୋଇପାରନ୍ତି ନାହିଁ। ଅପରପକ୍ଷରେ କପିଲ୍‌ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିବା ବେଳେ ସେ ଫିଲ୍ମର ପୂର୍ବ ଦିନ ବଦ୍‌ହଜମି ସମସ୍ୟାରେ ପୀଡ଼ିତ ହୁଅନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ । ଫିଲ୍ମରେ ପ୍ରଭାସ ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ  ଜ୍ୟାକି ଶ୍ରଫ, ନୀଲ୍‌ ନୀତୀଶ୍‌ ମୁକେଶ, ମନ୍ଦିରା ବେଦୀ, ଚଙ୍କି ପାଣ୍ଡେ, ମହେଶ ମଞ୍ଜରେକର୍‌, ଅର୍ଜୁନ ବିଜୟ ଓ ମୁରଲୀ ଶର୍ମା ନଜର ଆସିବେ।

   Related Posts