Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକଣା କଡାକଡି କଲା ହଙ୍ଗକଙ୍ଗ, ବାହାର ଦେଶର ନାଗରିକଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ଉପରେ ରୋକ୍
  • ||
  • ଟଳିଗଲା ମୃତ୍ୟୁ, ଅଳ୍ପକେ ମରଣ ମୁହଁରୁ ବର୍ତ୍ତିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀ ଓ ସ୍କୁଟି ଚାଳକ : ସିସିଟିଭିରେ ଛାତିଥରା ଦୃଶ୍ୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୧୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୨୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୯୧୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୬ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୦ ମୃତ
  • ||
  • ହଠାତ ହେଲା ବରଫ ଝଡ, ପବ୍‌ରେ ଫସିଗଲେ ୬୧ ଗ୍ରାହକ : ୩ ଦିନ ପରେ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ମା’ ସୁରେଶ୍ୱରୀ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ନେଇଗଲେ ଦେବୀଙ୍କ ରୁପା ମୁକୁଟ
  • ||
  • ବୁଧବାରଠୁ କମ୍ପିବ ବିଧାନସଭା, ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଶାସକ ଓ ବିରୋଧି
  • ||
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ୱାଦ’, ୪ ତାରିଖରେ କରିବ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ‘ସାଗର କବଚ ଓଡି-୨୧’, ସମରାଭ୍ୟାସରେ ସାମିଲ ଭାରତୀୟ ତଟରକ୍ଷୀ ବାହିନୀ ଓ ମେରାଇନ୍ ପୋଲିସ
  • ||

ପ୍ରତ୍ୟୁଷା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟାକୁ ନେଇ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ବଏଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ରାହୁଲ ରାଜ: କହିଲେ, ମୁଁ ନୁହେଁ ବରଂ ତାଙ୍କ ବାପା-ମା….

21/06/2021 at 11:37 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୧/୦୬: ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରତ୍ୟୁଷା ବାନାର୍ଜୀ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସହିତ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଛାଡିଯାଇଥିଲେ। ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ପ୍ରତ୍ୟୁଷାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ରାହୁଲ ରାଜଙ୍କ ଉପରେ ତାଙ୍କୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରବର୍ତ୍ତାଇଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏହାର ମାମଲା ଚାଲିଛି। ନିକଟରେ ଟିଭି ଅଭିନେତା ତଥା ନିର୍ମାତା ବିକାଶ ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ପରେ ପ୍ରତ୍ୟୁଷାଙ୍କ ନାମ ପୁଣିଥରେ ହେଡଲାଇନରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛି।ବର୍ତ୍ତମାନ ରାହୁଲ ରାଜ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନୀରବତା ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିକାଶ ଗୁପ୍ତା ଏବଂ କାମ୍ୟା ପଞ୍ଜାବୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସେ ମାନହାନି ମକଦ୍ଦମା ଦାୟର କରିବେ। ନିଜକୁ ନିର୍ଦ୍ଦୋଷ ଘୋଷଣା କରି ରାହୁଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବାପା-ମାଙ୍କ କାରଣରୁ ପ୍ରତ୍ୟୁଷା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି।

Pratyusha Banerjee case: SC turns down plea opposing anticipatory bail for  Rahul Raj Singh-India News , Firstpost

ରାହୁଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ କୋଭିଡ କାରଣରୁ ଏହି ମାମଲା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଟାଣି ହୋଇଯାଇଥିଲା। ମୁଁ ସେହି ଦିନକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି ଯେତେବେଳେ କୋର୍ଟ ମୋତେ ଏକ କ୍ଲିନ୍ ଚିଟ୍ ଦେବେ । ମୁଁ ଜାଣେ ଯେ ମୁଁ ଅପରାଧୀ ନୁହେଁ । ମୁଁ ପ୍ରତ୍ୟୁଷାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ନାହିଁ ବରଂ ତାଙ୍କ ବାପା-ମାଙ୍କ ଲୋଭ ତାଙ୍କୁ ମାରିଛି । ସେ ତାଙ୍କର ଅନନ୍ତ ଦାବି ପୂରଣ କରିପାରୁନଥିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲି, ତାଙ୍କୁ ମାରି ନଥିଲି।

ରାହୁଲ କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ ସେଦିନ କେବେବି ଭୁଲି ପାରିବି ନାହିଁ । ଏହା ମୋ ପ୍ରାଣ, ହୃଦୟ ଏବଂ ମନ ଉପରେ ଛାପାଯାଇଛି । ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟୁଷାଙ୍କ ତଥାକଥିତ ବନ୍ଧୁ ବିକାଶ ଗୁପ୍ତା ଏବଂ କାମ୍ୟା ପଞ୍ଜାବୀ ଯେପରି ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ମୋତେ ଦାୟୀ କରୁଛନ୍ତି … ସେମାନଙ୍କୁ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ ପଡିବ । ସେମାନେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଦୋଷୀ ନୁହେଁ। ପ୍ରଚାର ପାଇଁ ସେମାନେ ଏସବୁ କରୁଛନ୍ତି । କୌଣସି ପ୍ରମାଣ ବିନା ସେମାନେ ମୋର ଇମେଜକୁ ଖରାପ କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରତ୍ୟୁଷା ମୋତେ ଶେଷ କଲ୍ କରିଥିଲେ ଏହାଦ୍ୱାରା ମୁଁ ଦୋଷୀ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରିବି ନାହିଁ । ସେ କେବେ ବି ମୋ ଉପରେ ଦୋଷ ଦେଇ ନାହାଁନ୍ତି। ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଦୁଃଖ ଓ କ୍ରୋଧ ତାଙ୍କ ବାପା-ମାଙ୍କ ପାଇଁ ଥିଲା । ଏପରିକି ସେହି ଶେଷ କଲ୍ ହେତୁ ମୁଁ ଜାମିନ ପାଇଲି।

ରାହୁଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରତ୍ୟୁଷା ମାମଲାରେ ମୋର ନାମ କ୍ଲିୟର୍ ହେବା ମାତ୍ରେ ମୁଁ ବିକାଶ ଗୁପ୍ତା ଏବଂ କାମ୍ୟା ପଞ୍ଜାବୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅପରାଧିକ ମାନହାନି ମକଦ୍ଦମା ଦାୟର କରିବି। ସେହି ଲୋକମାନେ ମୋ ଜୀବନ ଏବଂ ମୋ କ୍ୟାରିଅରକୁ ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ଅତୀତରେ ବିକାଶ ଗୁପ୍ତା କହିଥିଲେ ଯେ ପ୍ରତ୍ୟୁଷା ତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ। ଏହା ଉପରେ ରାହୁଲ ରାଜ କ୍ରୋଧ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିକାଶ ଜଣେ ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି।

   Related Posts