Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ ୨ କାର୍, ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ସମେତ ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ଫାଇନାଲ ପୂର୍ବରୁ ଜାଡେଜାଙ୍କ ଦମଦାର୍ ବ୍ୟାଟିଂ : ବଢିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡର ଚିନ୍ତା, ବିସିସିଆଇ ପୋଷ୍ଟ୍ କଲା ଭିଡିଓ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୩୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୩୪୬ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମୋହନା ବାପା-ପୁଅ ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ୧୨ ଅଟକ, ଗୁଣି ଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରୁ ଡବଲ୍ ମର୍ଡର୍ !
  • ||
  • ଇସ୍ରାଏଲ୍‌ରେ ସରିଲା ନେତ୍‌ନ୍ୟାହୁଙ୍କ ଶାସନ, ନଫତାଲୀ ବେନେଟ୍ ହେଲେ ନୂଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ସାରା ରାଜ୍ୟକୁ ଛୁଇଁଲା ମୌସୁମୀ : ୧୬ ଯାଏଁ ପାଗ ମେଘୁଆ, ହେବ ବିକ୍ଷିପ୍ତ ବର୍ଷା
  • ||

ଇଂଜୁରୀ ସତ୍ତ୍ବେ ଓଡିଶା ପାଇଁ ସନ୍ତରଣରେ ପଦକ ଆଣିବା ଲାଗି ଦୃଢ ପ୍ରତିଜ୍ଞ ଅଛନ୍ତି ପ୍ରତ୍ୟାଶା

30/12/2018 at 6:21 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୩୦|୧୨ : ଓଡିଶାର ଏକମାତ୍ର ଜାତୀୟ ଓ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରର ସୁଇମର ପ୍ରତ୍ୟାଶା ରାୟ । ଅନେକ ଚାମ୍ପିୟନସିପରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରି ରାଜ୍ୟକୁ ଗୌରବନ୍ବିତ କରିଛନ୍ତି । ହେଲେ ଏବେ ଇନଜୁରୀ କାରଣରୁ ଆଶାନୁରୂପ ସଫଳତା ପାଇ ପାରୁନାହାନ୍ତି ପ୍ରତ୍ୟାଶା । ତଥାପି ୨୦୧୯ ଖେଲେ। ଇଣ୍ଡିଆରେ ମେଡାଲ ପାଇଁ ଆଶା ରଖିଛନ୍ତି ପ୍ରତ୍ୟାଶା ।

ପ୍ରତ୍ୟାଶା ରାୟ । ରାଜ୍ୟର ଏକମାତ୍ର ଜାତୀୟ ଓ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରର ସୁଇମର ଭାବରେ ରାଜ୍ୟ ପାଇଁ ଅନେକ ଥର ଆଣିଛନ୍ତି ମେଡାଲ । ନିକଟରେ ଜାତୀୟ ସ୍କୁଲ ଚାମ୍ପିୟାନସିପରେ ୩ଟି ମେଡାଲ ଆଣି ଇତିହାସ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି । ହେଲେ ଏବେ ଇଞ୍ଜୁରୀ ପାଇଁ ଆଖିଦୃଶିଆ ସଫଳତା ପାଇପାରୁନାହାନ୍ତି ପ୍ରତ୍ୟାଶା । ତଥାପି ସଂଘର୍ଷ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି । ଜାନୁଆରୀ ୩ ତାରିଖରୁ ଜାପାନିଜ କେ।ଚଙ୍କ ଠାରୁ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଭାବେ ଟ୍ରେନିଂ ନେବେ । ତେବେ ଇନଜୁରୀ ପରେ ସଫଳତା ପାଇବା କଷ୍ଟ । କିନ୍ତୁ ଅସମ୍ଭବ ନୁହେଁ ବେ।ଲି କହିଛନ୍ତି ପ୍ରତ୍ୟାଶା ।

ଆଗକୁ ଅଛି ଦେଶର ମଯ୍ୟାଦାପୂର୍ଣ୍ଣ ଖେଲେ। ଇଣ୍ଡିଆ ପ୍ରତିଯେ।ଗିତା । ଏଥିପାଇଁ ମେଣ୍ଟାଲି ଓ ଫିଜିକାଲି ଫିଟ୍ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି  ପ୍ରତ୍ୟାଶା । ମର୍ଯ୍ୟାଦାପୂର୍ଣ୍ଣ ଚାମ୍ପିୟନସିପ୍ ଜିତି ଆଉ ଏକ ରେକର୍ଡ କରିବା ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ପ୍ରତ୍ୟାଶା ।

ଇଞ୍ଜୁରୀ ସାଙ୍ଗକୁ ସିନିୟର ବର୍ଗରେ ଅଧିକ ପ୍ରେସରରେ ରହୁଛନ୍ତି ପ୍ରତ୍ୟାଶା । ତଥାପି ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚାମ୍ପିୟାନସିପରେ ରାଜ୍ୟ ପାଇଁ ମେଡାଲ ଆଣି ରାଜ୍ୟକୁ ଗୌରାବାନ୍ବିତ କରିବାକୁ ଇଛା ରଖିଛନ୍ତି ପ୍ରତ୍ୟାଶା ।

   Related Posts