Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୧୦୨୪୨, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ
  • ||
  • ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ଫେରିବେ ନାହିଁ ଏବି ଡିଭିଲିୟର୍ସ, ସ୍ପଷ୍ଟ କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ
  • ||
  • ପିସିଆର ଭ୍ୟାନ୍ ଦେଖି ପୋଖରୀକୁ ଡେଇଁ ପଡିଲେ ଯୁବକ, ମିଳିଲା ମୃତଦେହ…
  • ||
  • ଧକ୍କା ଦେଲା କାର, ଚାଲିଗଲା ସାଇକେଲ ଆରୋହୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ନଦୀରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୧୧ ବର୍ଷ ପରେ ଗିରଫ ହେଲା ଦୁଃଶାସନ, ପାରୋଲରେ ଆସି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା
  • ||
  • ହୃଦରୋଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଡକ୍ଟର କେ.କେ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ କରୋନାରେ ଦେହାନ୍ତ, ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରେ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ଧୋନୀଙ୍କ ତଲଓ୍ୱାରବାଜୀ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ପରେ କମେଣ୍ଟ କଲେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୩୫୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭାକସିନ୍ ନେବା ପରେ ଏହି ସବୁ ସାଇଡ୍ ଇଫେକ୍ଟ ଦିଏ ବିପଦର ସଙ୍କେତ, ହୋଇପାରେ ସାଙ୍ଘାତିକ : ସତର୍କ କଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର
  • ||

ରାସ୍ତାରେ ଦୀର୍ଘ ୨ କିଲୋମିଟର ଦୌଡିଲେ ଟ୍ରାଫିକ ପୋଲିସ୍: ଗାଡି ଭିଡ଼ ଭିତରୁ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସକୁ କଲେ ବାହାର, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

6/11/2020 at 9:14 AM

ହାଇଦ୍ରାବାଦ୬/୧୧: ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସ୍‌ଙ୍କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା। ଲୋକଙ୍କ ଭିଡ଼ ଭିତରେ ଫସିଯାଇଥିବା ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସକୁ ବାଟ କଢ଼ାଇବାକୁ ୨ କିଲୋମିଟର ଦୌଡ଼ିଲେ କନଷ୍ଟେବଳ।  ଆଉ ଏହି ଭିଡ଼ ଭିତରେ ଫସିଯାଇଛି ଗୋଟିଏ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ୍। ଆଗରେ ଗାଡ଼ି ଗୁଡ଼ିକ  ଜାମ୍  ଥିବାରୁ ଠିକ୍  ସିମୟରେ ରୋଗୀକୁ ହସ୍ପିଟାଲ ପହଞ୍ଚାଇବା ସହଜ ନଥିଲା ।

ଏହି  ସମୟରେ  ହାଇଦ୍ରାବାଦ  ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସର ଏହି  କନଷ୍ଟେବଳ  ଯିଏ ବାବଜୀ  ନାଁରେ  ସ୍ଥାନୀୟ  ଅଂଚଳରେ ପରିଚତ। ତାଙ୍କ ଉଦ୍ୟମରେ ଗାଡ଼ି ଜାମ୍ ଭିତରେ ରୋଗୀଙ୍କୁ  ନେଇ  ଆଗକୁ ବଢ଼ିଥିଲା ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ୍ । ଆଉ  ଏମିତି ୨ କିଲୋମିଟର  ଯାଏଁ  ଦୌଡ଼ି ଦୌଡ଼ି ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସକୁ ବାଟ  କଢ଼ାଇଥିଲେ  ଟ୍ରାଫିକ୍ କନେଷ୍ଟବଳ  ବାବଜୀ । ଏଭଳି  ଉଦ୍ୟମ ପାଇଁ  ଏବେ  ବାବଜୀଙ୍କ  ପାଖକୁ ପ୍ରଶଂସାର ସୁଅ ଛୁଟିଛି ।

ପୁଣି ଥରେ  ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଘଂନ କରୁଥିବା  କାରକୁ ଧରିବାକୁ  ଯାଇ  କାରର  ବୋନେଟ  ଉପରେ  ଚଢିଗଲେ ଟ୍ରାଫିକ ପୋଲିସ। ଏଭଳି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ପୁଣେର ପିମ୍ପ୍ରି-ଚିଞ୍ଚୱାଡରେ। ଡ୍ୟୁଟିରେ  ଥିବା ଜଣେ ଟ୍ରାଫିକ ପୋଲିସ  ଏକ  ଗାଡିକୁ  ଅଟକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା  କରିଥଲେ। ହେଲେ  ଡ୍ରାଇଭର  ଜଣକ ନଅଟକିବାରୁ ପୋଲିସ କାରର ବନେଟ ଉପରେ ଚଢିଯାଇଥଲେ । କାରଟି  ପୋଲିସକୁ  କିଛି ଦୂର ଟାଣି ନେଇଯାଇଥିଲା । ପରେ  କାର  ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

   Related Posts