Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୯୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ସଭ୍ୟଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା, ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ !
  • ||
  • କଟକ : ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ମୃତ, କୂଳକୁ ଫେରିବା ବାଟରେ ମାରିଥିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୬୦୨ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||

ବକ୍ସ ଅଫିସ୍ ରେ ଟକ୍କର୍ ଦେବେ ପ୍ରଭାସ,ପୱନ କଲ୍ୟାଣ ଏବଂ ମହେଶ ବାବୁ, ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ ଏହି ବଡ ଫିଲ୍ମ

31/07/2021 at 4:11 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୧/୦୭ : କରୋନା ନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ସାରା ଦେଶରେ ସିନେମା ହଲ୍ ଖୋଲିଛି । ଏହା ସହିତ ମେକର୍ସ ଏବଂ ପ୍ରଡ୍ୟୁସର୍ ସେମାନଙ୍କର ଫିଲ୍ମର ରିଲିଜ୍ ଡେଟ୍ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ଅଗଷ୍ଟ ୧୯ ରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ହୁମା କ୍ୟୁରେଶି, ଲାରା ଦତ୍ତା ଏବଂ ବାଣି କପୁର ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ‘ବେଲ ବଟମ୍’ ସିନେମା ହଲରେ ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏଥି ସହିତ ସୁପରଷ୍ଟାର ପ୍ରଭାସ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ରାଧେଶ୍ୟାମର ରିଲିଜ୍ ଡେଟ୍ ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି।

ମକର ସଙ୍କ୍ରାନ୍ତୀ ଅବସରରେ ଜାନୁଆରୀ ୧୪, ୨୦୨୨ ରେ ଫିଲ୍ମ ‘ରାଧେଶ୍ୟାମ୍’ ରିଲିଜ୍ ହେବ। ରାଧେଶ୍ୟାମ୍ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଲଭ୍ ଷ୍ଟୋରୀ। ଏଥିରେ ପ୍ରଭାସ ଏବଂ ପୂଜା ହେଗଡେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ପ୍ରଭାସ ଏହାକୁ ସହଜରେ ସଫଳ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ । କାରଣ ଏହି ଫିଲ୍ମ ସହିତ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବା ପାଇଁ ଏହି ଦିନ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ତିନୋଟି ବଡ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍ ହେଉଛି ।

ଏହି ତିନି ଷ୍ଟାର ହେଉଛନ୍ତି ମହେଶ ବାବୁ, ପୱନ କଲ୍ୟାଣ ଏବଂ ରାଣା ଡଗ୍ଗୁବତୀ । ତାଙ୍କର ଫିଲ୍ମ ଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ମକର ସଙ୍କ୍ରାନ୍ତୀ ୨୦୨୨ ରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ । ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଦେଶ ତଥା ବିଶ୍ୱର ଅନେକ ଭାଷାରେ ରିଲିଜ୍ କରିବ । କିନ୍ତୁ ଏହି ତିନି ଷ୍ଟାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଆଞ୍ଚଳିକ ସ୍ତରରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ।

ଫିଲ୍ମ ସମାଲୋଚକ ତଥା ବାଣିଜ୍ୟ ବିଶ୍ଳେଷକ ତରଣ ଆଦର୍ଶ ଏକ ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମକର ସଙ୍କ୍ରାନ୍ତି ୨୦୨୨ ରେ ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ତିନୋଟି ବଡ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍ କରିବ। ଏଥିମଧ୍ୟରେ ମହେଶ ବାବୁଙ୍କ ‘ସରକାରୁ ଭାରୀ ପାଟା’, ପୱନ କଲ୍ୟାଣ ଏବଂ ରାଣା ଡଗ୍ଗୁବତୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଅଭିନୀତ ‘ରାଧେଶ୍ୟାମ୍’ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ।

   Related Posts