Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ବାହୁବଲୀ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ୨୫ତମ ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ୍, ଅଭିନେତା କଲେ ଘୋଷଣା

7/10/2021 at 2:26 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୭/୧୦: ତେଲୁଗୁ ଷ୍ଟାର ପ୍ରଭାସ ନବରାତ୍ରୀର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ତାଙ୍କର ୨୫ ତମ ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ୍ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ଅର୍ଜୁନ ରେଡ୍ଡୀ ଏବଂ କବୀର ସିଂ ଫେମ୍ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସନ୍ଦୀପ ରେଡ୍ଡୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିବାବେଳେ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ଟି-ସିରିଜ୍ ଏବଂ ଭଦ୍ରକଲି ପିକ୍ଚର୍ସ ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ହେଉଛି। ଏହା​​ ଏକ ବହୁଭାଷୀ ଫିଲ୍ମ ହେବ ଯାହାର ନାମ ‘ସ୍ପିରିଟ୍’।

ପ୍ରଭାସ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ୍ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ତାମିଲ, ତେଲୁଗୁ, କନ୍ନଡ, ମାଲାୟାଲମ୍ ଏବଂ ହିନ୍ଦୀ ତଥା ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଭାଷା ଜାପାନୀ, ଚାଇନିଜ୍ ଏବଂ କୋରିଆରେ ‘ସ୍ପିରିଟ୍’ ​​ରିଲିଜ୍ ହେବ। ଏହି ସମସ୍ତ ଭାଷା ଟାଇଟଲ୍ ଘୋଷଣା ପୋଷ୍ଟରରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି।

ଏହି ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ପ୍ରଭାସ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଦେଇଥିବା ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛନ୍ତି- ଏହା ମୋର ୨୫ ତମ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ଏହାକୁ ପାଳନ କରିବା ପାଇଁ କୌଣସି ଭଲ ଉପାୟ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ। ଏହାର କାହାଣୀ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଏବଂ ଏହା ମୋ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଫିଲ୍ମ ହେବ। ଭୂଷଣ କୁମାରଙ୍କ ସହ କାମ କରିବା ସବୁବେଳେ ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ସେ ଆମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉତ୍ପାଦକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ, ଯାହାଙ୍କ ସହ ମୋର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି। ସନ୍ଦୀପ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱପ୍ନର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ। ଏହା ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କାହାଣୀ ଏବଂ ମୁଁ ‘ସ୍ପିରିଟ୍‌ରେ’ରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିପାରିବି ନାହିଁ କାରଣ ମୋର ପ୍ରଶଂସକ ମୋତେ ଏହି ଅବତାରରେ ବହୁତ ଦିନରୁ ଦେଖିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ଥିଲେ।”

   Related Posts