Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କାଦେଲା ଆଉ ଏକ ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||

ମାୟାନଗରୀ ମୁମ୍ବାଇରେ ପାୱାର ଗ୍ରୀଡ୍ ଫେଲ୍: ପୁରା ସହରରେ ବିଜୁଳି ସେବା ବ୍ୟାହତ, ଥମିଲା ଲୋକାଲ୍ ଟ୍ରେନ୍

12/10/2020 at 11:25 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୨/୧୦ : ଦେଶର ଆର୍ଥିକ ରାଜଧାନୀ ମୁମ୍ବାଇର ଗତି ସୋମବାର ଦିନ ଥମିଯାଇଛି। ସୋମବାର ଦିନ ସକାଳେ ବିଜୁଳି ବିଭାଗର ପାୱାର ଗ୍ରୀଡ଼୍ ଫେଲ୍ ହୋଇଯାଇଛି। ଫଳରେ ପୁରା ସହରରେ ବିଜୁଳି ସେବା ବ୍ୟାହତ ହୋଇଛି। ଏହାସହ ସହରରେ ଲୋକାଲ୍ ଟ୍ରେନ୍ ସେବା ମଧ୍ୟ ବ୍ୟାହତ ହୋଇଛି। ମୁମ୍ବାଇ ସହ ଥାନେର କିଛି ଅଞ୍ଚଳରେ ମଧ୍ୟ ବିଜୁଳି କଟିଯାଇଛି। ଵୃହନମୁମ୍ବାଇ ମହାନଗର ପାଳିକା ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଟାଟାର ବିଜୁଳି ଯୋଗାଣ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହେବାରୁ ସହରରେ ବିଜୁଳି ଗ୍ରୀଡ଼୍ ଫେଲ୍ ହୋଇଛି। ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ ରେଳ ଲାଇନରେ ରେଳ ସେବା ଠପ୍ ହୋଇଯାଇଛି।

ମୁମ୍ବାଇରେ ପାୱାର୍ ଗ୍ରୀଡ଼୍ ଫେଲ୍ ହେବା କାରଣରୁ ସହରର ଲାଇଫଲାଇନ୍ ଲୋକାଲ୍ ଟ୍ରେନ୍ ଅଟକି ରହିଛି। ଫଳରେ ଚର୍ଚ୍ଚ ଗେଟ୍ ଓ ବସଇ ମଧ୍ୟରେ ଲୋକାଲ ଟ୍ରେନ ସେବା ରୋକିବାକୁ ପଡିଥିଲା। ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ୪୦୦ କେଭି ଲାଇନରେ ଟ୍ରିପିଙ୍ଗ୍ ହୋଇଛି। ଏଥିପାଇଁ ଏମଆଇଡ଼ିସି, ପାଲଘର ଓ ଦହାନୁ ଲାଇନ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଛି। ଏହାକୁ ଠିକ କରିବାକୁ ପାଖାପାଖି ଘଣ୍ଟାଏ ସମୟ ଲାଗିବ।

ମୁମ୍ବାଇରେ ବିଜୁଳି ଯୋଗାଉଥିବା ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର ଓ ବିଜୁଳି ଲାଇନରେ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇଛି। ମୁମ୍ବାଇ ଓ ତାର ଉପନଗରୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ୩୬୦ ମେଗାୱାଟ ବିଜୁଳି ସପ୍ଲାଏ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଛି। ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଶକ୍ତି ମନ୍ତ୍ରୀ ନିତିନ ରାଉତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ସମସ୍ୟା ଘଣ୍ଟାଏ ମଧ୍ୟରେ ସମାଧାନ କରାଯିବ। ଏହାକୁ ଠିକ କରିବାକୁ ସରକାର ପୁରା ପ୍ରୟାସ କରୁଛନ୍ତି।

   Related Posts