Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ୩୦ ଫୁଟ ଖାଇକୁ ଖସିଲା ବସ୍, ୫ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୫ ଆହତ
  • ||
  • କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ଗୁଣୁପୁର ତହସିଲଦାର
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସକୁ ବଡ ଝଟକା, ଆହତ କାରଣରୁ ଆଇପିଏଲ୍‌ର ବାକି ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ବାଦ୍ ପଡିଲେ ଡ୍ଵେନ ବ୍ରାଭୋ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୩୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ରାଜ୍ୟର ଏହି ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ହେଉଛି ବିଦ୍ୟୁତ୍ କାଟ୍, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ସମୟରେ କେଉଁଠି ହେଉଛି

29/12/2019 at 1:48 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୨୯।୧୨: ରକ୍ଷଣ ବେକ୍ଷଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସେସୁ ଅଧିନରେ ଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାରେ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କ୍ରମେ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ କାଟ କରାଯାଉଛି। ଶନିବାରରେ ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌କାଟ କରାଯାଇଥିଲା । ସେହିପରି ବିଦ୍ୟୁତ ରକ୍ଷଣ ବେକ୍ଷଣ ପାଇଁ ରବିବାର ଓ ସୋମବାର ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ କାଟ କରାଯିବ ।

୨୮ ତାରିଖ ଶନିବାର ଦିନ ଭୁବନେଶ୍ବରର ଜନପଥ, ଶ୍ରୀୟା ଅଞ୍ଚଳ, ରାମ ମନ୍ଦିର ଅଞ୍ଚଳ, ବିଡିଏସି କଲୋନୀ, ରେଳ ବିହାର, ନାବାର୍ଡ ଅଞ୍ଚଳରେ ଦିନ ୯ଟାରୁ ୧୨ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଦ୍ୟୁତ କାଟ୍ କରାଯାଇଥିଲା ।  ଚନ୍ଦକା ଶିଳ୍ପାଞ୍ଚଳ ଏରିଆରେ ଦିନ ୧୦ଟାରୁ ୨ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବନ୍ଦ ଥିଲା । କଟକର  ଖୁଣ୍ଟାକଟା, ନରିସଂହପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ସକାଳ ୮ଟାରୁ ଦିନ ୧୧ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଦ୍ୟୁତ କାଟ କରାଯାଇଥିଲା । ତେବେ ସେହିପରି ଢେଙ୍କାନାଳ ଅଞ୍ଚଳରେ ସକାଳ ୯ଟାରୁ ଅପରାହ୍ନ ୩ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଦ୍ୟୁତ କାଟ ରହିଥିଲା ।  

ରବିବାର ଦିନ ଭୁବନେଶ୍ବର ଆରଏମଆରସି, ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁରରେ ଦିନ ୧୦ଟାରୁ ୧୨ଟାପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଦ୍ୟୁତ କାଟ ରହିଥିଲା । ଚନ୍ଦକା  ଓ ମଞ୍ଚେଶ୍ବର ଶିଳ୍ପାଞ୍ଚଳ ଏରିଆରେ ଦିନ ୧୦ଟାରୁ ଅପରାହ୍ନ ୨ଟାପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଦ୍ୟୁତ କାଟ୍‌ । କଟକ ସହରର ଖପୁରିଆ ଅଞ୍ଚଳରେ ସକାଳ ୧୦ଟାରୁ  ଦିନ ୧ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଦ୍ୟୁତ କାଟ  ଓ କଟକ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳର ଖୁଲେଇଓ, ରତାପଟାରେ ସକାଳ ୮ଟାରୁ ଦିନ୧୧ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଦ୍ୟୁତ କାଟ ରହିଥିଲା । ସେହପରି ଟାଙ୍ଗି, ଚାରବାଟିଆ ଓ ଚୌଦ୍ବାର ଅଞ୍ଚଳରେ ସକାଳ ୯ଟାରୁ ସଂଧ୍ୟା ୫ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଦ୍ୟୁତ ସରାବରହ ବନ୍ଦ ରହିବ  । ଢେଙ୍କାନାଳରେ ସକାଳ ୯ଟାରୁ  ଦିନ ୩ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବନ୍ଦ ରହିବ ।

ସେହିପରି ବିଦ୍ୟୁତ ରକ୍ଷଣ ବେକ୍ଷଣ ୩୦ତାରିଖ ସୋମବାର ଦିନ ଭୁବନେଶ୍ବରର ଦାରୁଠେଙ୍ଗ, ଚନ୍ଦକା, ପଥରଗାଡିଆ, ସୁନ୍ଦରପୁର, କୁଜିମହଲ, ଲୁଏସ୍ ରୋଡ୍‌ ଅଞ୍ଚଳରେ ସକାଳ ୯ଟାରୁ ଦିନ ୧ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଦ୍ୟୁତ କାଟ ବନ୍ଦ ରହିଥିଲା । ତେବେ ସେହପରି କଟକ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳର ବଡଚଣା, ଚଣ୍ଡିଖୋଲ, ଭାକୁଦ, ଛତିଆ, ବରି, ଚମ୍ପାପୁର ସେକ୍ସନରେ ସକାଳ ୮ଟାରୁ ସଂଧ୍ୟା ୫ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଦ୍ୟୁତ ସରାବରହ ବନ୍ଦ ରହିବ ।

   Related Posts