Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୪ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବେ ୨ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ କିଲର, ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟ ଦେଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୫ ମୃତ
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୫୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୭୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ସ୍ୱାମୀ ସାଜିଲା ସୈତାନ୍, କୁରାଢି ଚୋଟରେ ନେଇଗଲା ସ୍ତ୍ରୀର ଜୀବନ
  • ||
  • ୬ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆସିବ ଠକ ପ୍ରଜ୍ଞା, ଅନୁମତି ଦେଲେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏସ୍‌ଡିଜେଏମ୍‌ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଘୋଷଣା ହେଲା ଜ୍ଞାନପୀଠ ପୁରସ୍କାର : ୨୦୨୧ ପାଇଁ ନୀଳମଣି ଫୁକନ, ୨୦୨୨ ପାଇଁ କୌଙ୍କଣୀ ସାହିତ୍ୟିକ ଦାମୋଦେର ମୌଜଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ
  • ||

‘ବସୁନ୍ଧରା ନିଖୋଜ’: ରାଜସ୍ଥାନରେ ଲାଗିଲା ପୋଷ୍ଟର, ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ପୁରସ୍କାର

11/06/2021 at 8:57 AM

ରାଜସ୍ଥାନ ୧୧/୬ : କୁଆଡେ ଗଲେ ବସୁନ୍ଧରା ରାଜେ ? ନିଖୋଜ ହୋଇଗଲେ କି ବସୁନ୍ଧରା ଓ ତାଙ୍କ ପୁଅ । ରାଜସ୍ଥାନର ଝାଲଓ୍ୱାଡା ଏବଂ ଝାଲରାପାଟନର ସହରର କାନ୍ଥରେ ଲାଗିଛି ଏମିତି ପୋଷ୍ଟର । ବିଜେପି ବିଧାୟକ ବସୁନ୍ଧରା ରାଜେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁଅ ତଥା ସାଂସଦ ଦୁଷ୍ୟନ୍ତ ସିଂ ନିଖୋଜ ଥିବା ନେଇ ଲାଗିଛି ପୋଷ୍ଟର । ରାଜସ୍ଥାନର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ବସୁନ୍ଧରା ଝାଲରାପାଟନ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରୁ ବିଧାୟକ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଦୁଷ୍ୟନ୍ତ ସିଂ ଝାଲାୱାର-ବାରନ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରୁ ବିଜେପି ସାଂସଦ ଅଛନ୍ତି ।

ପୋଷ୍ଟରରେ ଉଲ୍ଲେଖ ରହିଛି ଯେ, ଦୁଇ ବିଜେପି ନେତା ନିଖୋଜ ଅଛନ୍ତି, ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ଏହି ପୋଷ୍ଟରରେ ଲେଖାଥିଲା, “ତୁମେ ଦୁହେଁ କେଉଁଆଡେ ଯାଇଛ, ସମଗ୍ର ଜାଲାୱାର ଜିଲ୍ଲାର ବାସିନ୍ଦାଙ୍କୁ ଏହି ଭୟଙ୍କର କରୋନା ଅବସ୍ଥାରେ ଏକାକୀ ଛାଡି ଦେଇ । ପୋଷ୍ଟରରେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଲେଖାଅଛି, “ଭୟ କର ନାହିଁ, ଘରକୁ ଆସ” । ଏହା ସହିତ ଏକ ହାସ୍ୟାସ୍ପଦ ସ୍ୱରରେ କୁହାଯାଇଛି, “ଲୋକମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କ’ଣ ? ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଦୁଇ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଲୋକେ ସବୁ ଭୁଲିଯିବେ ।

ତେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକର କଥା ହେଉଛି, ଏଥିରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେଉଁମାନେ ଏହି ୨ ନିଖୋଜ ନେତାଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେବ ତାଙ୍କୁ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ । ସେପଟେ ଉଭୟ ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରେ ହଠାତ୍ ପୋଷ୍ଟର ଦେଖାଯିବା ପରେ ବିଜେପି କର୍ମୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଅଶାନ୍ତ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନେକ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଏବଂ ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟି କର୍ପୋରେସନ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହାୟତାରେ କାନ୍ଥରୁ ପୋଷ୍ଟର ହଟାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ।

   Related Posts