ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ପବିତ୍ର ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ଭଉଁରୀ : ଅଖ ଚକ ଡେରା ନୀତି ସଂପନ୍ନ
  • ||
  • କୁତବ ମୀନାର ପରିସରରେ ଖନନ ସହ ଆଇକନୋଗ୍ରାଫି କରିବାକୁ ଏଏସ୍‌ଆଇକୁ ସଂସ୍କୃତି ମନ୍ତ୍ରାଳୟର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ସ୍ୱିଜରଲାଣ୍ଡରେ ବିଶ୍ୱ ଅର୍ଥନୈତିକ ମଞ୍ଚର ବାର୍ଷିକ ସମ୍ମିଳନୀ : ମହାମାରୀରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ବାଟ ବାହାର କରିବେ ବିଶ୍ୱନେତା
  • ||
  • ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ରନ୍ ଅପ୍ ଯାଞ୍ଚ କଲେ ଅର୍ଜୁନ ତେନ୍ଦୁଲକର : କିନ୍ତୁ ଚୂଡାନ୍ତ ଏକାଦଶରେ ମିଳିଲାନି ଏଣ୍ଟ୍ରି
  • ||

ନୀତିକାନ୍ତି ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଚାରିଦ୍ୱାରରେ ଲାଗିଲା ପୋଷ୍ଟର

14/08/2018 at 9:58 AM

ପୁରୀ ୧୪/୮ : ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଚାରିଦ୍ୱାରରେ ସେବାୟତମାନେ ପୋଷ୍ଟର ଲଗାଇଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରର ନୀତିକାନ୍ତି ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ସେବାୟତଙ୍କୁ ଆହ୍ୱାନ ଦିଆଯାଇଛି । ସେବାୟତ ଦାମୋଦର ମହାସୁଆର ଏହି ପୋଷ୍ଟର ଲଗାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କ୍ରମେ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପରିଚାଳନା ପାଇଁ ସଂସ୍କାର ଲାଗି ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହେବା ପରଠାରୁ ସେବାୟତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଦେଇଛି । ଗତ ସପ୍ତାହରେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଅନୁସାରେ ଗଠିତ ତିନିଜଣିଆ ବିଶେଷଜ୍ଞ କମିଟି ଜନଶୁଣାଣି କରିବା ବେଳେ ମଧ୍ୟ ସେବାୟତମାନେ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶାସକ ନିଯୋଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୈଠକ କରିଥିଲେ । ବୈଠକରେ ମହାପ୍ରସାଦ ପ୍ରସ୍ତୁତ, ଆନନ୍ଦବଜାରରେ ରେଟ୍ ଚାର୍ଟ ଲଗାଇବା ପ୍ରସଙ୍ଗ ଆଦି ବିଭିନ୍ନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା । ଏହାକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ସେବାୟତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଦେଇଥିଲା । ଆଜି ଖୋଲାଖୋଲି ଏଭଳି ପୋଷ୍ଟର ଲଗାଯିବା ଦ୍ୱାରା ସେବାୟତ ଓ ପ୍ରଶାସନ ମଧ୍ୟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିବା ଆଶଙ୍କା କରାଯାଉଛି ।

   Related Posts