Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରୋଧ ପରେ ବାଟକୁ ଆସିଲା ହକି ଇଣ୍ଡିଆ, ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀ ଆଡହକ୍ କମିଟିର ଚେୟାରମାନେ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ଦ୍ଵିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଯୁକ୍ତ ୨ ରେଜଲ୍ଟ, ଦଶମ ମାର୍କ ଆଧାରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ବରମୁଣ୍ଡା ଛକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଚାଲିଗଲା ନାରାୟଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୫୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୮୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କଟକ : ଜୁଆ ଆଡ୍ଡାରେ ଅଚାନକ ଚଢାଉ, ୧୧ଜଣ ଜୁଆଡି ଗିରଫ
  • ||

ଆସିଲା ନିକିତାଙ୍କ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟ, ଶାଶୂ ଶ୍ବଶୁରଙ୍କୁ ହାଜର ପାଇଁ ପୋଲିସ ଜାରି କଲା ନୋଟିସ୍, ଆଗୁଆ ଜାମିନ୍ ଆବେଦନ କରି ଫେରାର ହେଲେ ଲିପନ୍‌ଙ୍କ ବାପା ମା

9/01/2019 at 3:57 PM

କଟକ ୯|୧: ଉଚ୍ଚ ସ୍ଥାନରୁ ପଡି ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିକିତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ନିକିତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରୁ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି । କିନ୍ତୁ ନିକିତାଙ୍କୁ ସ୍ବାମୀ ଲିପନ୍ ଠେଲି ଦେଇଥିଲେ ନା ଠେଲାପେଲାରୁ ସେ ପଡି ଯାଇଥିଲେ । ଏହା ଏବେ ରହସ୍ୟ ଘେରରେ । ଏହି ରହସ୍ୟରୁ ପରଦା ହଟାଇବ ପୋଲିସ । ସେଥିପାଇଁ ଲିପନର ବାପା ମାଙ୍କୁ ଥାନାରେ ହାଜର ହେବାକୁ ପୋଲିସ ନୋଟିସ୍ ଜାରି କରିଛି । ସେପଟେ କିନ୍ତୁ ଲିପନଙ୍କ ବାପା ମା ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

ଆସିଲା ଟେଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିକିତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ । ଉଚ୍ଚ ସ୍ଥାନରୁ ପଡି ନିକିତା ଓରଫ ଲକ୍ଷ୍ମୀପ୍ରିୟା ବେହେରାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । କିନ୍ତୁ ଏହି ରିପୋର୍ଟ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତରେ ସହାୟକ ହୋଇପାରିବନି । କାରଣ ନିକିତା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ନା ତାଙ୍କୁ ଠେଲି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି ତାହା ରିପୋର୍ଟରେ ଉଲ୍ଲେଖ ନାହିଁ । ସେଥିପାଇଁ ଏବେ ବି ନିକିତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ରହସ୍ୟମୟ ହୋଇ ରହିଛି । ଠେଲାପେଲାରୁ ତଳେ ପଡି ନିକିତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ସ୍ବାମୀ ଲିପନ ସ୍ବୀକାର କରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ପୋଲିସ । କିନ୍ତୁ ଗିରଫଦାରୀ ଭୟରେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଲିପନଙ୍କ ବାପା, ମା । ଥାନାରେ ହାଜର ହେବାକୁ ସେମାନଙ୍କୁ ପୋଲିସ ନୋଟିସ୍ ଜାରି କରିଛି ।

ଗିରଫଦାରୀ ଏଡାଇବାକୁ ବୁଧବାର ହାଇକୋର୍ଟରେ ଆଗୁଆ ଜାମିନ୍ ଆବେଦନ କରିଛନ୍ତି ଲିପନଙ୍କ ବାପା ମା । ସେପଟେ ଘଟଣା ଦିନ ନିକିତା ଘରୁ ରାଗି ଛାତ ଉପରକୁ ପଳାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପଛରେ ଲିପନ୍ ଓ ନିକିତାଙ୍କ ପୁରା ପରିବାର ଯାଇଥିଲେ । ସମସ୍ତଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ନିକିତା ଛାତରୁ ଡେଇଁ ପଡିଥିବା ଲିପନଙ୍କ ଓକିଲ କହିଛନ୍ତି ।ତେଣୁ ନିକିତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପଛରେ ଲିପନ୍‌ କି ତାଙ୍କ ବାପା-ମାଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପୃକ୍ତି ନାହିଁ ବୋଲି ସେ ଯୁକ୍ତି ବାଢିଛନ୍ତି ଲିପନ୍‌ଙ୍କ  ଓକିଲ ବିଦ୍ୟାଧର ପ୍ରଧାନ ।

ଠେଲା ପେଲାରୁ ନିକିତା ଛାତରୁ ପଡିଯାଇଥିବା ପୋଲିସ ଆଗରେ ସ୍ବାମୀ ଲିପନ୍ ସ୍ବୀକାର କରିଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଓକିଲ କହୁଛନ୍ତି ନିକିତା ଛାତରୁ ଡେଇଁ ପଡିଥିଲେ । ତେବେ ଏଠି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି କାହା କଥା ସତ। ଲିପନଙ୍କ ଓକିଲ ସତ କହୁଛନ୍ତି ନା ଲିପନ ସତ କହୁଛନ୍ତି । ତାହା ତଦନ୍ତ ପରେ ହିଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବ ।

   Related Posts