Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||
  • କଟକ : ଟ୍ରେନିଂ ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଆସି କଟକ ଷ୍ଟେସନରେ ଯବାନ ନିଖୋଜ, ସ୍ବିଚ୍ ଅଫ୍ ଆସୁଛି ମୋବାଇଲ୍
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଝାରସୁଗୁଡା କୋଲାବିରା ଅଞ୍ଚଳରେ ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ, ଭାଙ୍ଗିଲେ ଘର ପାଚେରୀ
  • ||

ବିଲେଇର ହେଲା ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ- ସନ୍ଦେହରେ ଧରିଥିବା ଯୁବକକୁ ଛାଡି ଦେଲା ପୁଲିସ

19/12/2019 at 6:48 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୯।୧୨ –  ଗୁରୁବାର ବିଲେଇର ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ କରାଯାଇଛି।  ତାର ମୁଣ୍ଡ ଓ ମେରୁଦଣ୍ଡରୁ ଦୁଇଟି ଗୁଳି ବାଜିଥିଲା ।  ଅନ୍ୟପଟେ ବିଲେଇକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଅଟକ ଥିବା ଯୁବକକୁ ଥାନାରୁ ଛାଡିଦିଆ ଯାଇଛି ।  ବୁଧବାର ୟୁନିଟ ଫୋର ପୋଷ୍ଟାଲ କଲୋନି ପାଚେରି ପାଖରେ ଏହି ବିଲେଇକୁ କେହି  ଗୁଳିକରି ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ମହଲରୁ ଦେଖାଦେଇଛି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ।

କିଏ ଓ କାହିଁକି ଏକ ନୀରିହ ଜୀବକୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କଲା।   ଏବେବି ରହସ୍ୟ ଘେରରେ।  ଭୁବନେଶ୍ବର  ୟୁନିଟ ଫୋର ପୋଷ୍ଟାଲ କଲୋନି ରେ  ଏକ ପୋଷା ବିଲେଇ ପୁଷିକୁ ଗତକାଲି ଗୁଳିବିଦ୍ଧ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା।  ପରେ ଏହାର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା।  ସନ୍ଦେହରେ  ଜଣେ ଯୁବକକୁ ଥାନାକୁ ଡାକି ପୋଲିସ ପଚରା ଉଚୁରା କରିଥିଲା।   ହେଲେ ପରେ  ଏହି ଯୁବକକୁ ପୋଲିସ ଛାଡିଦେଇଥିବା ଜଣା ପଡିଛି । ତେଣୁ  ପୁଷିର ପ୍ରକ଼ତ ହତ୍ୟାକାରି କିଏ ।  ପୋଲିସ ଧରିଥିବା ଯୁବକକୁ କାହିଁକି ଛାଡିଦେଲା ।  ପୁଷିକୁ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟମୂଳକ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ନେଇ ବୁଧବାର ଖାରବେଳନଗର ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ ଏହାର ମାଲିକ।   ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଯୁବକଙ୍କ ବାପାଙ୍କ କୁହାଯାଉଥିବା ଏକ ଫୋନ କଲ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।  ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହୁଛନ୍ତି  ଆମେ ଘର ବାହାରେ ଛଞ୍ଚାଣ ମାରୁ ।  ସେପଟେ ପୁଷିର ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ହୋଇଛି।  ତା ମୁଣ୍ଡ ଓ ମେରୁଦଣ୍ଡରେ ଦୁଇଟି ଶିଶା ଗୁଳି ବାଜିଥିଲା

ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପରେ ବିଲେଇକୁ  ପୋତିଦିଆଯାଇଛି  ।   ବିଲେଇର  ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ବାହାର କରି ଉଚିତ ଶାସ୍ତି ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ଏହାର ମାଲିକ ।

ପୁର୍ବରୁ କୁକୁର ଛୁଆ ଉପରେ   ଗାଡି ମଡାଇ ମାରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ କ୍ୟାବ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା।  ଆଉ ସେହିଭଳି ଏକ ଜଘନ୍ୟ ଘଟଣା ଘଟାଇଥିବା ଯୁବକକୁ ପୋଲିସ କାହିଁକି ଧରୁନି ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ।

   Related Posts