Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୯ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୪୭୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗରରେ ଦୁଇ ସାହି ମଧ୍ୟରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ୫ ଦିନ ପରେ ମିଳିଳା ନିଖୋଜ ଶିଶୁକନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ଶରୀରଠୁ ଅଲଗା ହୋଇ ପଡିଛି ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଠାକୁରପଡ଼ାରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା ଘଟଣା, ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୮ ଓ ୧୯ରେ ବଢିବ ବର୍ଷା, ୨୦ରୁ ବଦଳିବ ପାଗ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୬୩୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

୪ ମହଲା ଛାତରୁ ଡେଇଁ ମେଡିକାଲ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

24/11/2018 at 5:32 PM

କୋଏମ୍ବାଟୁର ୨୪/୧୧ : ଜଣେ ସ୍ନାନତକୋତ୍ତର ଛାତ୍ରୀ କଲେଜର ୪ ମହଲା ଛାତରୁ ଡେଉଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ଅଘଟଣ ଘଟିଛି କୋଏମ୍ବାଟୁର ମେଡିକାଲ କଲେଜ ପରିସରରେ | ମୃତ ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ହେଲେ ୨୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଲକ୍ଷ୍ମୀ | ତାଙ୍କ ଘର କେରଳର କୋଚିରେ | ସେ କୋଏମ୍ବାଟୁର ବିଏସଜି ମେଡିକାଲ କଲେଜରେ ସ୍ନାନତକୋତ୍ତର କରୁଥିଲେ |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ କ୍ଲାସ ଚାଲିଥିବାବେଳେ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ଜଣେ ଅଧ୍ୟାପକ କୌଣସି କାରଣରୁ ସମସ୍ତ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଗଲି କରିଥିଲେ | ଲଜ୍ଜା ଓ ଅପମାନ ସହିନପାରି ଲକ୍ଷ୍ମୀ କଲେଜ ବିଲଡିଂର ଚତୁର୍ଥ ମହଲାରୁ ଡେଇଁ ଜୀବନ ହାରିଦେଇଛନ୍ତି | ଲକ୍ଷ୍ମୀ ତଳେ ପଡିଯିବା ପରେ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ତୁରନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ହସ୍ପିଟାଲର ଏମର୍ଜେନ୍ସି ୱାର୍ଡରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ | ପ୍ରାୟ ଦେଢ଼ ଘଣ୍ଟା ଜୀବନ ସହ ଗାଙ୍ଗ୍ରାମ କରିବା ପରେ ଶେଷରେ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ସତ ଚେଷ୍ଟା ସତ୍ୱେ ମେଡିକାଲ ଟିମ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ବଂଚେଇ ପାରିଲେନାହିଁ | ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ମୃତଦେହ ଜବତ କରିବା ସହ ତଦନ୍ତ କରୁଛି |

   Related Posts