Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

୧୦ ଦିନରେ ୧ ଲକ୍ଷରୁ ଦେଢ଼ ଲକ୍ଷ ଟପିଲା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ସର୍ବାଧିକ ମୃତ୍ୟୁ

27/05/2020 at 11:13 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୭/୦୫ : ଦେଶରେ କରୋନା ମାମଲା ଲକ୍ଷେ ୫୧ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ହେଲାଣି | ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୬ ହଜାର ୩୮୭ ନୂଆ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୭୦ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି | ମାତ୍ର ୧୦ ଦିନରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ମାମଲା ଲକ୍ଷେରୁ ଦେଢ଼ ଲକ୍ଷକୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି | ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି |

ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଶରେ ୮୩ ହଜାର ୪ ଆକ୍ଟିଭ ମାମଲା ରହିଛି | ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ୪ ହଜାର ୩୩୭ ଜଣ ପ୍ରାଣ ହରାଇ ସାରିଛନ୍ତି | ଅପରପକ୍ଷରେ ୬୪ ହଜାର ୪୨୫ ରୋଗୀ ସୁସ୍ଥ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି | ଆଉ ଜଣେ ବିଦେଶୀ ନାଗରିକ ନିଜ ଦେଶକୁ ଫେରି ଯାଇଛନ୍ତି |

ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବଢି ଚାଲିଥିବା କରୋନା ମାମଲାରେ ଦେଶ ବର୍ତ୍ତମାନ ଟପ ୧୦ ଦେଶ ମଧ୍ୟରେ ସାମିଲ ହୋଇଛି | ଏହି ତାଲିକାରେ ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନରେ ଅଛି ଆମେରିକା | ଆମେରିକାରେ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ୧୭ ଲକ୍ଷ ୨୫ ହଜାର ୨୭୫ ମାମଲା ରହିଛି | ଦ୍ୱିତୀୟରେ ବ୍ରାଜିଲ(୩ ଲକ୍ଷ ୯୪ ହଜାର ୫୦୭), ଋଷରେ ୩ ଲକ୍ଷ ୬୨ ହଜାର ୩୪୨, ସ୍ପେନରେ ୨ ଲକ୍ଷ ୮୩ ହଜାର ୩୩୯, ବ୍ରିଟେନରେ ୨ ଲକ୍ଷ ୬୫ ହଜାର ୨୨୭, ଇଟାଲୀରେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୦ ହଜାର ୫୫୫, ଫ୍ରାନ୍ସରେ ୧ ଲକ୍ଷ ୮୨ ହଜାର ୭୨୨, ଜର୍ମାନୀରେ ୧ ଲକ୍ଷ ୮୧ ହଜାର ୨୮୮, ତୁର୍କୀରେ ୧ ଲକ୍ଷ 58 ହଜାର ୭୬୨ ମାମଲା ରହିଛି |

   Related Posts