Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଜେଟ୍ ଅଧିବେଶନ: ଜାନୁଆରୀ ୩୧ରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ଅଭିଭାଷଣ, ଫେବୃଆରୀ ୧ରେ ଉପସ୍ଥାପନ ହେବ ବଜେଟ୍
  • ||
  • IPL 2022: ନିଜ ଟିମ୍‌ର ନାମ ଘୋଷଣା କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି, ରଖିଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସୁପର ଜିଆଣ୍ଟ୍ସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦,୩୦୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୧୧୫ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ବିନ ନିରାଶ, ଏହି ଖେଳାଳି ହେଲେ ‘ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟର୍ ଅଫ୍‌ ଦି ଇୟର’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ଫିଲ୍ମରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ହସାଉଥିବା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ କନ୍ଦାଇଲା କରୋନା : ଘର ଚଳାଇବା ପାଇଁ ଶେଷରେ ପରିବା ବିକିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେଲେ ଓଡ଼ିଶାର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ରବି

23/04/2020 at 6:56 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୨୩/୪: ଏବେ ଅଧିକାଂଶ ଦିନ ୩୯ବର୍ଷିୟ ରବି କୁମାରଙ୍କ ପାଇଁ ଜୀବନ ସଂଘର୍ଷ ଭଳି କଟୁଛି | ଜଣେ ଅନୁକରଣକାରୀ କଳାକାର ଭାବେ ଓଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ରବି କୁମାର କିମ୍ବା ବ୍ଲାକ୍ ରବି ହାସ୍ୟ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି। ତାଙ୍କ ରଙ୍ଗ କଳା।  ସେ ସବୁକିଛି କରନ୍ତି ଯେପରିକି ଟ୍ରକ୍, କାନ୍ଥରେ ଚିତ୍ର କରିବା, ଷ୍ଟେଜ୍ ସୋ କରିବା , ତାଙ୍କର ୧୧ ସଦସ୍ୟ ବିଶିଷ୍ଟ ପରିବାର ,ବୃଦ୍ଧ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେବା ।

ଗତ ମାସରେ, କୋଭିଡ୍ -୧୯ ମହାମାରୀ ହେତୁ ଲକଡାଉନ୍ ହେବାର କିଛି ସମୟ ପରେ ରବି ତାଙ୍କ ଆଉ ଏକ କୌଶଳ ଯୋଡିଥିଲେ। ସେ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ରାସ୍ତା କଡ଼ରେ ଏକ ପନିପରିବା ବିକ୍ରେତାଙ୍କଠୁ ତାଜା ପନିପରିବା କିଣି ନିଜ ସାଇକେଲରେ ଘର ଘର ପରିବା ବିକ୍ରି କଲେ।

ରବି ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପନିପରିବା ବିକ୍ରେତାଙ୍କୁ ପୃଥକ କରୁଥିବା ବିଷୟ ହେଉଛି, ସେ ତାଙ୍କର ଅନୁକରଣ କୌଶଳ ବ୍ୟବହାର କରି ପନିପରିବା ବିକ୍ରୟ କରିବାର ଉପାୟ | “ସେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ନାନା ପାଟେକର, ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ଓଡିଆ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଜୟୀଙ୍କୁ ଅନୁକରଣ କରି କଦଳୀ, କଖାରୁ, ଟମାଟୋ ଏବଂ ପୋଟଳ, ବିକ୍ରି କରନ୍ତି ବୋଲି କହିଥାନ୍ତି। ଏହା ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାଏ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

ଯେହେତୁ କରୋନାଭାଇରସ୍ ମହାମାରୀ କୋଟି କୋଟି ଭାରତୀୟଙ୍କ ପାଇଁ ଜୀବନକୁ ଆତଙ୍କିତ କରିଦେଇଛି , କିନ୍ତୁ ରବିଙ୍କ ପରି ଯେଉଁମାନେ ସୃଜନଶୀଳ କୌଶଳ ମାଧ୍ୟମରେ ଜୀବିକା ନିର୍ବାହ କରନ୍ତି ସେମାନେ ବିକଳ୍ପ ବୃତ୍ତି ଖୋଜିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ।

“ସେ ରୋଜଗାର ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଲକଡାଉନ୍ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିପାରିନଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ଲକଡାଉନ୍ ଘୋଷଣା ହେଲା ମୁଁ ବାଲି ନାମକ ଏକ ଓଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ କରୁଥିଲି | ମୁଁ କାନ୍ଥରେ ପେଣ୍ଟିଂ ଏବଂ ଟ୍ରକ୍ ରଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲି | ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର କୌଣସି ସୁଯୋଗ ନ ଥିବାରୁ ସେ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ସାମନ୍ତରାପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ପନିପରିବା ବିକ୍ରୟ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ବୋଲି ରବି କହିଛନ୍ତି।

୩୦ରୁ ଅଧିକ ଓଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର, ୧୦ଟି ଧାରାବାହିକ ଏବଂ ଅନେକ ଭିଡିଓ ଆଲବମରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଲୋକପ୍ରିୟ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ କାନ୍ଥ ଚିତ୍ର କରିବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଦିଆଯାଉଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହା ଲକଡାଉନ୍ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରିବା ହୋଇଥାନ୍ତା। ତାଙ୍କର ଖାଇବାକୁ ଦେବା ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ପରିବାର ଅଛି। ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଝିଅ ବ୍ୟତୀତ ମୋର ମୃତ ଭାଇ, ଭାଉଜ ଏବଂ ସାନ ଭାଇର ୪ ପିଲାଙ୍କର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ | ତେଣୁ ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଉଥିବାରୁ ମୁଁ ପନିପରିବା ବିକ୍ରୟ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ବୋଲି ରବି ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି।

ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳେ ରବି ସକାଳ ୧୦ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରାସ୍ତା କଡ଼ରେ ପନିପରିବା ଷ୍ଟଲ୍ ରଖିଥାନ୍ତି ଯେତେବେଳେ ସୂର୍ଯ୍ୟ କିରଣ ଅସହ୍ୟ ହୋଇଯାଏ  ସେ ବଳକା ପନିପରିବାଗୁଡ଼ିକୁ ତାଙ୍କ ସାଇକେଲରେ ନେଇ ସବୁକିଛି ବିକ୍ରୟ ନହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦ୍ୱାରରୁ ଦ୍ୱାରକୁ ନେଇ ବିକ୍ରି କରନ୍ତି | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସେ ରାସ୍ତା କଡ଼ରେ ଛତୁ ଏବଂ ସିଝା ଅଣ୍ଡା ବିକ୍ରି କରନ୍ତି | ସେ ରୋଜଗାର କରୁଥିବା ଟଙ୍କା ସହିତ ନିଜ ଘର ନିକଟରେ ଥିବା ଜଣେ ବିଧବାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତି |

ଅନ୍ୟ ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ପ୍ରଜ୍ଞାନ ଖାଟୁଆ, ଯିଏକି ଏକ ଓଡିଆ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲରେ କମେଡି ସୋ କରନ୍ତି ସେ କୁହନ୍ତି ଯେ ରବି ଏପରି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଯିଏ କାହା ଆଗରେ ଭିକ ମାଗନ୍ତି ନାହିଁ | ତାଙ୍କର ଅନୁକରଣ ଏବଂ ଆଙ୍କରିଂ କୌଶଳ ତୁଳନାତ୍ମକ ନୁହେଁ। ସେ କଠିନ ଦିନ ଦେଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ସମ୍ମାନର ସହ ବଞ୍ଚିବାର ମୂଲ୍ୟ ଜାଣିଛନ୍ତି ବୋଲି ପ୍ରଜ୍ଞାନ କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts