Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ଏକ ଇନିଂସ୍‌ ଓ ୨୫ ରନ୍‌ରେ ହରାଇଲା ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ଅହମଦାବାଦ ଟେଷ୍ଟ ଜିତିଲା ଭାରତ
  • ||
  • ଭାରତ ୩-୧ରେ ସିରିଜ୍‌ ବିଜୟୀ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ବିଜେଡିର ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ, ଦଳକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କଲେ ହେବିଓ୍ବେଟ୍ ନେତା ପ୍ରତାପ ଧଳ
  • ||
  • ମାଥିଲି : କୂଅରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ମା’ ଓ ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀର ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଗୋଡେଇ ଗୋଡେଇ ହାଣିଲେ, ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଆକ୍ରମଣକାରୀଙ୍କୁ ଧରିଛି ପୋଲିସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲେ, ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ ପାଇଁ ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ନାଳରେ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ସୋର : କେନାଲରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଭାସିଗଲେ ଯୁବକ, ୩ଦିନ ପରେ ଗୁଜୁରାଟରୁ ଫେରିଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ଅଜଣା ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଆହତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜ ପୀଠରେ ରାତି ୧୦ଟାରେ ଉଠିବ ମହାଦୀପ, ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ପାଳନ ହେବ କୋଭିଡ୍ କଟକଣା
  • ||

କରୋନା ସଚେତନତା : ମୁହଁରେ ମାସ୍କ, ହାତରେ ଗ୍ଲୋବ୍ସ ପିନ୍ଧି ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଜର୍ଜିଆ ଗଲେ ପୂଜା ହେଗଡେ

14/03/2020 at 2:11 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୪/୦୩ : ସାରା ବିଶ୍ୱରେ କରୋନା ଭୟ ଦିନକୁ ଦିନ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି | କରୋନାର ପ୍ରଭାବ ବଲିଉଡରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ହଲିଉଡ଼ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ବଲିଉଡ ଉପରେ କରୋନା ବିଶେଷ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଛି | ବକ୍ସ ଅଫିସ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମାନ୍ଦା ଅବସ୍ଥାରେ ଚାଲିଛି | କରୋନା ଭୟରେ ଲୋକ ଘରୁ ବାହାରୁନାହାନ୍ତି | ଯାହାଫଳରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମରୁ ମଧ୍ୟ ଆୟ ହେଉନାହିଁ | ଅପରପକ୍ଷରେ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଥିବା ଫିଲ୍ମର ତାରିଖ ମଧ୍ୟ ଘୁଞ୍ଚେଇ ଦିଆଯାଇଛି | ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ଛାଡ ବଲିଉଡ ଜଗତ ସହ ଜଡିତ ଅନେକ ଇଭେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି | ସେଲିବ୍ରିଟି ମଧ୍ୟ ନିଜ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ମାସ୍କ ଓ ସାନିଟାଇଜର ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ପବ୍ଲିକ ପ୍ଲେସକୁ ଯିବାଆସିବା କରୁନାହାନ୍ତି |

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୂଜା ହେଗଡେ ନିକଟରେ ସଲମାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘କଭି ଇଦ କଭି ଦିୱାଲି’ରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି | ପୂଜା ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଏକା ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ | ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ ପ୍ରଭାସ ୨୦ ରଖାଯାଇଛି | କାରଣ ଏହା ପ୍ରଭାସଙ୍କ ୨୦ତମ ଫିଲ୍ମ | ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ପୂଜା ଜର୍ଜିଆ ଗସ୍ତରେ ଯାଇଛନ୍ତି |

ପୂଜା ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପେଜରେ ଏକା ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଫଟୋରେ ସେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧି ବିମାନବନ୍ଦରରେ ବସିଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି | ମାସ୍କ ସହ ସେ ହାତରେ ଗ୍ଲୋବ୍ସ ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଫଟୋ ସହିତ ସେ ଏକା କ୍ୟାପସନ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି | ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଫିଲ୍ମରେ ନିଜ ଅଭିନୟକୁ ନେଇ ସେ ବହୁତ ଖୁସି ଏବଂ ନିଜ ଅଭିନୟକୁ ସେ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଏସବୁ କରିଛନ୍ତି | ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଫଟୋ ସେୟାର କରିବାର କିଛି ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୬ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ପ୍ରଶଂସକ ଲାଇକ କରିଛନ୍ତି | ଏହାସହ ଲୋକେ କମେଣ୍ଟ ବକ୍ସରେ ନିଜ ନିଜର ଭାବନା ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି | 

   Related Posts