Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଉପରେ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଫାଇନ ଲଗାଇଲେ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ, ସବୁଠୁ ବଡ ବ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଋଣ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଶ୍ରେୟସ ଆୟରଙ୍କ ଉପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ନଜର, ରାହୁଲ ଓ ଧାଓ୍ୱନ ବି ବଦଳାଇବେ ଟିମ୍ !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୬୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୪୯୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜରୁରୀକାଳିନ ପରିସ୍ଥିତି ଘୋଷଣା କଲେ ଗଭର୍ଣ୍ଣର : କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବଢିବା ପରେ କଟକଣା କଡାକଡି
  • ||
  • ୧୮ କେଜିର ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଉଦ୍ଧାର, ଡିଲ୍ ବେଳେ ଧରିଲା ବନ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୬୫ ମୃତ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଉପକୂଳରେ ମାଡ ହେବ ବାତ୍ୟା ! ଡିସେମ୍ବର ୩ରୁ ୬ ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||

ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ପ୍ରଶ୍ନକୁ ନେଇ କହିଲେ ପୂଜା ଭଟ୍ଟ, ‘ମୁଁ କିପରି ବଞ୍ଚିବି ତାହା ନିଜେ ସ୍ଥିର କରିବି’

14/07/2021 at 11:50 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୪/୦୭: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୂଜା ଭଟ୍ଟ ତାଙ୍କ ବୟାନ ହେତୁ ଅନେକ ସମୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥା’ନ୍ତି । ନିକଟରେ ସେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ, ପୂଜା ଏକ ପତ୍ରିକାକୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଅନେକ ବିଷୟ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ତାଙ୍କ ପର୍ସନାଲରୁ ନେଇ ପ୍ରଫେସନାଲ୍ ଲାଇଫ୍ ସହ ଜଡିତ ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

दूसरी शादी के सवाल पर बोलीं पूजा भट्ट- 'यह मैं तय करती हूं कि मुझे कैसे जीना है'

ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ପୂଜାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ବିଷୟରେ ପଚରାଯାଇଥିଲା, ପୂଜା ତାଙ୍କ ଉତ୍ତରରେ କହିଥିଲେ, ମହିଳାମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ କରୁଛନ୍ତି। ସେମାନେ କୌଣସି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପୁରୁଷଙ୍କ ପଛରେ ନାହାଁନ୍ତି। ତଥାପି, ଏହା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନୁହେଁ ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେହି ସଫଳ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସେ, ଲୋକମାନେ କୁହନ୍ତି ଯେ ହଁ ଠିକ୍ ଅଛି କିମ୍ବା ଆପଣ ନୋବେଲ ପୁରସ୍କାର ପାଇଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖାଇବା ପାଇଁ କ’ଣ ଅଛି? ତୁମେ ଜଣେ ମା ନା ଆଉ କଣ? ତୁମେ ବିବାହିତ କି ନୁହେଁ?

ପୂଜା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅନେକ ଲୋକ ମୋତେ ପଚାରିଛନ୍ତି ଯେ ତୁମେ କାହିଁକି ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରୁନାହଁ? ଏବଂ ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ କୁହେ ଯେ ମୁଁ ଏହା ଭାବି ବଡ ହୋଇଛି ‘ସେ ସର୍ବଦା ଖୁସିରେ ଥିଲେ’ ଏହା କିଛି ଫରକ ପଡ଼େ ନାହିଁ , କାରଣ ସେ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଖୁସିରେ ରହିବା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥାଏ । ଏହା ମୋ ଉପରେ ବିତିଛି । ମୁଁ ଏହାକୁ ଟ୍ରାଏ କରିଛି ଏବଂ ଲୋକଙ୍କୁ ସମାନ ଉପଦେଶ ଦେବା ମୋର ପ୍ରୟାସ । ମୋ ଜୀବନ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନୁହେଁ କାରଣ ମୁଁ ସ୍ଥିର କରେ ଯେ ମୁଁ କିପରି ବଞ୍ଚିବାକୁ ଚାହେଁ ।

PunjabKesari

ପୂଜା ଭଟ୍ଟ ୨୦୦୩ ମସିହାରେ ମନୀଷ ମାଖିଜାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବିବାହର ୧୧ ବର୍ଷ ପରେ ଅର୍ଥାତ୍ ୨୦୧୪ ରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ପୂଜା ‘ବମ୍ବେ ବେଗମ୍ସ’ ସହିତ ଡିଜିଟାଲ ଡେବ୍ୟୁ କରିଛନ୍ତି । ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଏହି ସିରିଜରେ ପୂଜା ରାନୀ ଇରାନୀଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି, ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ହେବା ସହିତ ସେ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ମା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସିରିଜ୍ ବିଷୟରେ ପୂଜା କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ବମ୍ବେ ବେଗମ୍ସ’ର ସଫଳତା ମୋତେ ବହୁତ ଖୁସି ଏବଂ ନମ୍ର କରିଛି।

   Related Posts