Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||

ଏହା କ’ଣ ନଗ୍ନତା-ଅଶ୍ଲୀଳତା ନୁହେଁ ? ପୂଜା ବେଦୀଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନ

10/11/2020 at 8:48 PM

ମୁମ୍ବାଇ,  ୧୦।୧୧:  କବୀର ବେଦୀଙ୍କ ଝିଅ ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୂଜା ବେଦୀ ବିବାଦିତ ଫଟୋକୁ ନେଇ ମିଲିନ୍ଦ ସୋମଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ମତ ରଖିଛନ୍ତି । ତେବେ ପୂଜାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟକୁ ନେଇ ବିବାଦ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । କାରଣ ପୂଜା ନିଜ ଟ୍ୱିଟରେ ବିଚ୍‌ରେ ଉଲଗ୍ନ ହୋଇ ଦୌଡୁଥିବା ମିଲିନ୍ଦ ସୋମଣଙ୍କ ତୁଳନା ନାଗା ସାଧୁଙ୍କ ସହ କରିଛନ୍ତି । ଏହାସହ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯଦି ଉଲଗ୍ନ ହେବା ଅପରାଧ ତେବେ ନାଗା ବାବାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯିବା ଉଚିତ ।

ପୂଜା ନିଜ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ମିଲିନ୍ଦଙ୍କ ଫଟୋରେ କିଛି ଅଶ୍ଲୀଳତା ନାହିଁ । ଅଧିକ ଭାବୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମାନସିକତାରେ ଅଶ୍ଲିଳତା ରହିଛି । ତାଙ୍କ ଅପରାଧ ଭଲ ଦେଖାଯିବା, ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହେବା ଓ ବେଞ୍ଚମାର୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବା । ଯଦି ଉଲଗ୍ନ ହେବା ଅପରାଧ ତେବେ ନାଗା ବାବାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଉ । ତେବେ ଏହାକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ୟୁଜର ଟ୍ରୋଲ୍ କରିଛନ୍ତି ।
ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, କ୍ଷମା କରନ୍ତୁ । କିନ୍ତୁ ଏହି ତୁଳନା ପୁରାପୁରି ଭୁଲ ଅଟେ । ନାଗା ସାଧୁମାନେ ସର୍ବଦା ଏପରି ରହିଥାନ୍ତି ।

ସେହିପରି ଆଉଜଣେ ଲେଖଛନ୍ତି ଯେ, ଯଦି ଜଣେ ମହିଳା କିଛି ସୁଟ୍ କରନ୍ତି ତାହା ଭୁଲ ଏବଂ ମିଲିନ୍ଦ ଠିକ୍, ପୁନମ ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ପାଇଁ ପୂଜା କାହିଁକି ବାହାରିଲେନି ବୋଲି ସେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି । ଆଜିକାଲି ବଲିଉଡରେ ହିନ୍ଦୁଙ୍କୁ ଗାଳି ଦେବା ସାଧାରଣ ହୋଇଗଲାଣି ।

ସେହିପରି ଆଉଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ନାଗା ସାଧୁଙ୍କ ପାଖରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ନାହିଁ । ତେଣୁ ଉଭୟଙ୍କୁ ତୁଳନା କରିବା ଭୁଲ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ମିଲିନ୍ଦ ବିଚରେ ଉଲଗ୍ନ ହୋଇ ଦୌଡୁଥିବାର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲା । ଏହାପରେ ପୋଲିସ ଆଇପିସି ଧାରା ୨୯୪, ସେକ୍ସନ ୬୭ରେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ।

   Related Posts