Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆମେରିକାର ପ୍ରଥମ ମହିଳା ଉପରାଷ୍ଟ୍ରପତି ହେଲେ କମଳା ହ୍ୟାରିସ୍
  • ||
  • ଆମେରିକାର ୪୬ ତମ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଭାବେ ଶପଥ ନେଲେ ଜୋ ବାଇଡେନ୍‌
  • ||
  • ଆମେରିକାର ଉପ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଭାବେ ଶପଥ ନେଲେ କମଳା ହ୍ୟାରିସ୍‌
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କ ସହ ୧୦ମ ରାଉଣ୍ଡ ଆଲୋଚନା ଶେଷ, ସରକାର କହିଲେ ପ୍ରତ୍ୟାହାର ହେବନି କୃଷି ଆଇନ
  • ||
  • ପୋଖରୀରୁ ମିଳିଲା ମୁଣ୍ଡ ବିହୀନ ମୃତଦେହ, ପୋଲିସ ଆରମ୍ଭ କଲା ଖୋଳତାଡ଼
  • ||
  • ଢ଼େଙ୍କାନାଳ: ବନ ବିଭାଗର ଅତର୍କିତ ଚଢ଼ାଉ, ବିଭିନ୍ନ ବନ୍ୟଜନ୍ତୁଙ୍କ ଜାଲ ଜବତ, ୪ ଶିକାରୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ଟାଇଲ କାମ ବେଳେ ଅଘଟଣ, ଚାପି ହୋଇ ଜଣେ ଶ୍ରମିକ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଟ୍ରକ୍ ପଛରେ ଧକ୍କା ହେଲା ବାଇକ୍, ବାପା ମୃତ, ଝିଅ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଗଛ ତଳୁ ନବଜାତ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡିରେ ମିଶିଲେ କରଞ୍ଜିଆ ଏନଏସିର ଶତାଧିକ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ
  • ||

ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତିଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ଘଟଣାରେ ତେଜିଛି ରାଜନୀତି- ବିଜେଡିର ଦୁଇ ନେତା ମୁହାଁ- ମୁହିଁ , ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ କହିଲେ ଘରୋଇ କଳି

1/10/2019 at 6:11 PM

କଟକ୦୧।୧୦- ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତିଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ଘଟଣାରେ ପୁରୀଘାଟ ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହେବା ପରେ ଏହାକୁ ନେଇ ରାଜନୀତି ତେଜିଛି । ଛାତ୍ର ବିଜେଡି ରାଜ୍ୟ ଉପସଭାପତି ମନଜିତ୍ ଦାସଙ୍କ ନାଁରେ କଟକ ପୁରୀଘାଟ ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି । ଅନୁଭବଙ୍କୁ ମନଜିତ୍ ଧମକଚମକ ଦେଇଥିବା ସେ ନିଜ ଅଭିଯୋଗରେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପଟେ ମନଜିତ ଦାସ କହିଛନ୍ତି ମୁଁ ଦଳୀୟ ଫୋରମରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବି ପୋଲିସ ପାଖରେ ନୁହଁ।

ଟ୍ବିଟ୍, ଥାନା ବାବୁଙ୍କ  ବିରୋଧରେ ଦୁର୍ବ୍ୟବାହାର. ତାପରେ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ। ଧିରେ ଧିରେ ବିଜେଡିର ଦୁଇ ନେତାଙ୍କ ପାୱାର ସୋ। ଏମିତି କିଛି ଟର୍ଣ୍ଣ ନେଇଛି ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତିଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର ମାମଲା। ଗତକାଲି ରାତିରେ ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି  ପୁରୀଘାଟ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେବା ପରେ ମନଜିତ ଦାସ ଥାନାରେ ହାଜର ହୋଇଥିଲେ। ତେବେ ଏହି ସମୟରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଅନୁଭବଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଥାନାରେ ପାଲଟା ଏତଲା ଦେବେନି। କିନ୍ତୁ ଅନୁଭବଙ୍କ ନାଁରେ ଆଣିଥିଲେ କିଛି ସାଂଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ। ଅନୁଭବଙ୍କୁ ରାଜନୀତି ଜଣାନାହିଁ। ଅଭିନେତାରୁ ରାଜନେତା ବନିଥିବା ଅନୁଭବଙ୍କର ଅହଙ୍କାର ବଢ଼ିଯାଇଛି ।ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କର ଆଚରଣ ବି ବଦଳିଯାଇଛି । ସାଂସଦ ଗତ ରବିବାର ରାତିର ଭିଡିଓକୁ ଟ୍ବିଟରରେ ଅପଲୋଡ୍ କରି ପଛରେ ଏହାକୁ କାହିଁ କି ଡିଲିଟ କଲେ ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ମନଜିତ୍ ।

ଦୁଇ ବିଜେଡି ନେତାଙ୍କ ଭିତରେ ଫାଇଟ। ଜଣେ ସାଂସଦ ଅନ୍ୟଜଣେ ଛାତ୍ର ବିଜେଡିର ଉପସଭାପତି। ମନଜିତ କହୁଛନ୍ତି ଦଳୀୟ ଫୋରମରେ କଥା ଉଠାଇବେ। ଏବେ ବିଜେଡିରେ ଦୁଇ ନେତାଙ୍କ ପାୱାର ସୋ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ କଟକ  ବାରବାଟୀର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ତଥା ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଦେବାଶିଷ ସାମନ୍ତରାୟ ଏହାକୁ ଘରୋଇ କଳି କହି ଏଡ଼େଇ ଦେଇଛନ୍ତି।

 ଦୁଇ ନେତା ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛନ୍ତି। କିଏ ବିଜେଡିର ଶୃଙ୍ଖଳିତ କର୍ମୀ ଆଉ କାହାର ବିଜେଡିର ୱେଟ କେତେ ତେବେ ଏହା ପରୀକ୍ଷାର ସମୟ। ତେଣୁ ଦଳ ଏହାକୁ କେମିତି ସମାଧାନ କରୁଛି ତା ଉପରେ ରହିଛି ନଜର।

   Related Posts