Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ବିକାଶର ଗେମ୍ ଓଭର୍ ହେଲେ ରାଜନୈତିକ ଫିଲ୍ଡରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ବ୍ଲେମ୍ ଗେମ୍ : ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି, ଯେଉଁମାନେ ବିକାଶର ଅପରାଧ ସାମ୍ରାଜ୍ୟକୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେଇଥିଲେ ସେମାନଙ୍କର କ’ଣ ହେବ ?

10/07/2020 at 5:42 PM

କାନପୁର ୧୦/୦୭ : ଖାକି ଆଉ ଖଦି ଏହାକୁ ପିନ୍ଧୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ହିଁ ବିକାଶ ଦୁବେ ପରି ଜଣେ ରିଭେଞ୍ଜ ଟେକର୍ ୨୦ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଅପରାଧ ସାମ୍ରାଜ୍ୟର ଅଜଗର ପାଲଟି ଯାଇଥିଲା ସେଥିପାଇଁ ତା ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଏବେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି ରାଜନୈତିକ ଛକାପଞ୍ଝା ସିଧାସିଧା ବିରୋଧୀ ଏନେଇ ଯୋଗୀ ସରକାରକୁ କାଠଗଡ଼ା ଟାଣିଥିବା ବେଳେ ଏହାର ଜବାବ ରଖଛି ବିଜେପି

ବିକାଶର ଗେମ୍ ସିନା ଓଭର୍ ହୋଇଛି ହେଲେ ଏବେ ରାଜନୈତିକ ଫିଲଡ୍ରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ବ୍ଲେମ୍ ଗେମ୍ କିଛି ନେତା ଏନେଇ ୟୁପି ପୋଲିସକୁ ପ୍ରଶଂସାରେ ପୋତିଥିବା ବେଳେ ଆଉ କିଛି ଏହା ପଛରେ ପଲିଟିକାଲ ନେକ୍ସସ୍ ଥିବା କହିଛନ୍ତି ଯେଉଁଭଳି ଢଙ୍ଗରେ ବିକାଶର ଏନକାଉଣ୍ଟର କରାଗଲା ସେନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି ୟୁପିର ଦୁଇ ପୂର୍ବତନ ସିଏମ୍ ଅଖିଳେଶ ଯାଦବ ମାୟାବତୀ ଟ୍ବିଟରରେ ଉଭୟ ୟୁପି ସରକାର ପୋଲିସ ସିଷ୍ଟମକୁ କାଠଗଡ଼ାରେ ଛିଡ଼ା କରିଛନ୍ତି ବିକାଶ ଦୁବେକୁ ଯେଉଁ ଗାଡ଼ିରେ ନିଆଗଲା ସେହି ଗାଡ଼ି ଓଲଟିନଥିଲା ବରଂ ଯୋଗୀ ସରକାରରୁ ଭୁଶୁଡ଼ିବାରୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଗାଡ଼ି ଓଲଟିବାର ନାଟକ କରାଯାଇଥିବା ଟ୍ବିଟ୍ କରିଛନ୍ତି ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ମୁଖ୍ୟ ଅଖିଳେଶ ସେହିପରି ମାୟାବତୀ ଜଣେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଜଜ୍ଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ନିରପେକ୍ଷ ତଦନ୍ତ ଦାବି କରିଛନ୍ତି

ସେହିପରି କଂଗ୍ରେସ ମହାସଚିବ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧି ଭଦ୍ରା ମଧ୍ୟ ଏନକାଉଣ୍ଟରକୁ ନେଇ ଯୋଗୀ ସରକାରକୁ ପରୋକ୍ଷରେ କାଠଗଡ଼ାରେ ଛିଡ଼ା କରିଛନ୍ତି ଅପରାଧୀକୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରି ନିପାତ କରାଗଲା ତେବେ ଯେଉଁମାନେ ବିକାଶକୁ ତାର ଅପରାଧ ସାମ୍ରାଜ୍ୟକୁ ସୁରକ୍ଷା  ଦେଇଥିଲେ ସେମାନଙ୍କର କଣ ହେବ ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ପ୍ରିୟଙ୍କା ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ ସାଂସଦ ମହୁଆ ମୋଇତ୍ରା ମଧ୍ୟ  ନ୍ୟାୟ ପ୍ରଦାନ କରିବା ନ୍ୟାୟପାଳିକାର କାମ ବୋଲି ଲେଖିଛନ୍ତି   ସେପଟେ ସିପିଆଇଏମ ନେତା ଦୀପଙ୍କର ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ କାନପୁର ଏନକାଉଣ୍ଟରକୁ ନେଇ ନ୍ୟାୟିକ ତଦନ୍ତ ଦାବି କରିଛନ୍ତି

 ସେପଟେ ଏହାର ଜବାବ ରଖିଛି ବିଜେପି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇବା ବିରୋଧୀ ଦଳଙ୍କ କାମ ଗତକାଲି ବିକାଶ ଗିରଫ ହେବା ପରେ ଯେଉଁମାନ କାହିଁକି ଏନକାଉଣ୍ଟର କରାନଗଲା ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଆଜି ଏନକାଉଣ୍ଟର ପରେ ପୁଣି କେମିତି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଉଛନ୍ତି ବୋଲି ପାଲଟା ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଛି ବିଜେପି

ତେବେ ବିକାଶର ବିନାଶ ପରେ ସେ କେଉଁ ମାନଙ୍କ ସହ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିଲା ତାହା ମଧ୍ୟ ଅନ୍ଧାରରେ ରହିଗଲା ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଏବେ ଟିକେ ଶାନ୍ତିରେ ନିଶ୍ବାସ ମାରୁଥିବେ

   Related Posts