Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ପାକିସ୍ତାନ ପୋଷ୍ଟ ଉପରେ ଆଟାକ୍‌କୁ ନେଇ ପଲିଟିକ୍ସ : ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ କାହିଁ କେଉଁଠି ଆକ୍ରମଣ ବୋଲି କହିଲା କଂଗ୍ରେସ, ବିଜେପି ଦେଲା ଏମିତି ଜବାବ

22/10/2019 at 6:07 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୨୨|୧୦: ବିଶ୍ବର ସର୍ବବୃହତ ଗଣତନ୍ତ୍ର ଭାରତରେ ଯେକୌଣସି ଘଟଣା ବା ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ରାଜନୀତି ହେବା ସ୍ବାଭାବିକ କଥା । ତେଣୁ ପାକିସ୍ତାନରେ ଟେରର୍ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ବଂସକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି । ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ଏଭଳି ଆଟାକ୍ କରିବା ମୋଦି ସରକାରର ଅଭ୍ୟାସଗତ ପରମ୍ପରା ହୋଇଗଲାଣି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛି କଂଗ୍ରେସ । ଯାହାର ଜବାବ ରଖିଛି ବିଜେପି ।

ପାକିସ୍ତାନ ପୋଷ୍ଟ ଉପରେ ଆଟାକ୍‌କୁ ନେଇ ପଲିଟିକ୍ସ । ପୁଣି ମୁହାଁମୁହିଁ କଂଗ୍ରେସ ବିଜେପି । ପ୍ରତିଥର ଭଳି କୌଣସି ବଡ଼ ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ମୋଦି ସରକାର ଏମିତି ସର୍ଜିକାଲ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ କରନ୍ତି ବୋଲି କହିଛି କଂଗ୍ରେସ । ସରକାର ଜାଣିଶୁଣି ଏଭଳି ସର୍ଜିକାଲ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ରଚନା କରିଛନ୍ତି । ପରେ ଘଟଣାର ରାଜନୀତିକରଣ କରିବା ସହ ନିର୍ବାଚନୀ ମୁଦ୍ଦା ବନାଏ ବୋଲି କଂଗ୍ରେସ ଅଭିଯୋଗ କରିଛି । ସେହିପରି ଏଭଳି ଘଟଣା ଦ୍ବାରା ଦେଶର ମୌଳିକ ମୁଦ୍ଦା ବା ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରୁ ବିଜେପି ଧ୍ୟାନ ହଟାଏ ବୋଲି କହିଛି କଂଗ୍ରେସ ।  

ସେପଟେ ଏହାର ଦୃଢ଼ ଜବାବ ରଖିଛି ବିଜେପି । ସେନା ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରିବା କଂଗ୍ରେସର ସ୍ବଭାବ । ସେଥିପାଇଁ ଉଭୟ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଓ ହରିଆଣାରେ କଂଗ୍ରେସ ଦୁଇ ଅଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଛୁଇଁ ପାରିବ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛି ବିଜେପି

ଦେଶରେ ରାଜନୀତି ଚାଲିଥିଲା, ଚାଲିବ । କିନ୍ତୁ ସେନାର ସୌର୍ଯ୍ୟକୁ ନେଇ ବାରମ୍ବାର ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିବା ଫଳରେ କେବଳ ଭାରତର ଛବି ହିଁ ଧୂମିଳ ହେଉଛି ।

   Related Posts