Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଆଜି ୧୦ ଜିଲ୍ଲାରେ ଅତିପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୨୭ ଯାଏଁ ଛେଚିବ
  • ||
  • ହ୍ରାସ ପରେ ପୁଣି ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୬୫୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ବହିଲାଣି ନିର୍ବାଚନୀ ପବନ: ବ୍ୟାନର ପୋଷ୍ଟର ପାଇଁ ଫ୍ଲେକ୍ସ ପ୍ରିଣ୍ଟିଂ ଦେକାନରେ ପ୍ରବଳ ଭିଡ

22/01/2019 at 7:01 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୨୨|୧; ତାରିଖ ଘୋଷଣା ହୋଇନି ସତ । ହେଲେ ଚାରିଆଡ଼େ ବହିଲାଣି ନିର୍ବାଚନୀ ପବନ । ତେଣୁ ସେହି ପବନର ବାସ୍ନାରେ ଏବେ ବଦଳି ଯାଇଛି ନେତାଙ୍କ ଅନ୍ଦାଜ, ହାବଭାବ, ଚାଲିଚଳନ । ନେତାମାନେ ଏବେ ସାଜିଲେଣି ଗ୍ରାହକ । ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ରିପୋର୍ଟ ।

ରାଜଧାନୀ ରାସ୍ତାକଡ଼ରେ ବଡ଼ବଡ଼ କଟ୍ ଆଉଟ୍ । ଯେଉଁ ଆଡ଼କୁ ନଜର ଗଲେ ପଲିଟିକାଲ ଲିଡ଼ରଙ୍କ ମାଳମାଳ ପୋଷ୍ଟର । ଯଥାସମ୍ଭବ ପ୍ରଚାର ପ୍ରସାର କରି କଳେବଳେ କୌଶଳେ କ୍ଷମତା ଆୟତ୍ତ କରିବାକୁ ହେବ ।

ସେଥିପାଇଁ ଏବେ ଗ୍ରାହକ ସାଜିଛନ୍ତି ନେତା । ଆଡଭାନ୍ସ ଟଙ୍କା ଦେଇ ଫ୍ଲେକ୍ସ ଓ ବ୍ୟାନର ବରାଦ ଦେଉଛନ୍ତି । ରାଜଧାନୀରେ ଥିବା ୧୦୦ରୁ ଅଧିକ ପ୍ରିଣ୍ଟିଂ ପ୍ରେସରେ ବି ବେଶ ଭିଡ଼ । ନେତାଙ୍କ ଚାହିଦାକୁ ଦେଖି ମାଲିକମାନେ ବି ଭଲ ଡିସକାଉଣ୍ଟ ଦେଉଛନ୍ତି । 

ଯେତେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ନେତା ସେତେ ଅଧିକ ବ୍ୟାନର । ଅର୍ଡର ମିଳିବା ପରେ ପ୍ରଥମେ ନେତା ଦେଇଥିବା ଚିତ୍ରକୁ ଟ୍ରିମ୍ କରିବା ସହ ସେଟିଙ୍ଗ୍ କରଯାଇ କିଛି ଭିଜୁଆଲ ଇଫେକ୍ଟସ ଦିଆଯାଉଛି ।

ତା’ପରେ ପ୍ରିଣ୍ଟ ହେବା ସହ ହୋର୍ଡିଂ ଲାଗୁଛି । ସେପଟେ ଡିମାଣ୍ଡକୁ ଆଖି ଆଗରେ ରଖି ମାଲିକମାନେ କିଛି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଇଙ୍କ୍ ଗୋଦାମରେ ସାଇତି ରଖିଲେଣି । ସଂଖ୍ୟାରେ ଫ୍ଲେକ୍ସ ଓ ବ୍ୟାନର ବରାଦ ଦେଉଛନ୍ତି ନେତା ।

   Related Posts