Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||

ଦାମଙ୍କ ନୂଆ ଦଳ ଗଠନ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ରାଜନୈତିକ ହଟଚମଟ, ତାରା କହିଲେ ବିଜେଡିର ଭୋଟ କଟିବ ଏବଂ କଂଗ୍ରେସକୁ ଫାଇଦା ହେବ

11/11/2018 at 1:42 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୧/୧୧ : ଗତକାଲି ବିଜେଡିରୁ ବହିସ୍କୃତ ନେତା ତଥା ପାରାଦୀପ ବିଧାୟକ ଡାକ୍ତର ଦାମୋଦର ରାଉତ ନିଜ ଆଞ୍ଚଳିକ ଦଳର ନା ବିଜୁ ସମତା କ୍ରାନ୍ତି ଦଳ ହେବା ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିବାପରେ ରାଜନୈତିକ ହଟଚମଟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି | ଦାମଙ୍କ ନୂଆ ଦଳର ରୂପରେଖ କଣ ହେବ ତାହା ଦୁଇ ଚାରିଦିନ ପରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବ | କିନ୍ତୁ ଦାମ ଯେ ନୂଆ ଦଳ ଗଠନ କରୁଛନ୍ତି ଏହା ନିଶ୍ଚିତ | ଦାମଙ୍କ ନୂଆ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ଗଠନକୁ କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ତଥା ଜୟପୁର ବିଧାୟକ ତାରା ପ୍ରସାଦ ବାହିନୀପତି ସ୍ୱାଗତ କରିଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଦାମଙ୍କ ଦଳ ଗଠନ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ମୁଁ ସ୍ବାଗତ କରୁଛି |

ଏହାଦ୍ବାରା ବିଜେଡିର ଭୋଟ କଟିବ ଏବଂ କଂଗ୍ରେସକୁ ଲାଭ ହେବ | ବିଜୁ ବାବୁଙ୍କ ଅନୁଗତଙ୍କୁ ଦଳରୁ ବାହାର କରିଛି ବିଜେଡି | ଯେଉଁମାନେ ବିଜୁ ବାବୁଙ୍କୁ ଗାଳି କରୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏବେ ଗେହ୍ଲା ପୁଅ ହୋଇଛନ୍ତି ବୋଲି ତାର କଟାକ୍ଷ କରିଛନ୍ତି | ଅପରପକ୍ଷରେ ଦାମ ରାଉତ ନୂଆ ଦଳ ଗଢିବା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିଜେଡିର ବରିଷ୍ଠ ବିଧାୟକ ତଥା ମୁଖପାତ୍ର ଦେବାଶିଷ ସାମନ୍ତରାୟ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହା ପୂର୍ବରୁ ବହୁ ଦଳ ଗଠନ ହୋଇଛି | ହେଲେ ଏହାର କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପଡିନାହିଁ | ପ୍ୟାରୀ ମହାପାତ୍ର ମଧ୍ୟ ଅତୀତରେ ଦଳ ଗଢିଥିଲେ | ହେଲେ ତାର କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପଡିଲାନି ବୋଲି ଦେବାଶିଷ କହିବା ସହ ଦମଙ୍କ ନୂଆ ଦଳର ଭବିଷ୍ୟତ ମଧ୍ୟ ସେୟା ହେବ ବୋଲି ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିଛନ୍ତି |

   Related Posts