Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଟବଲର ଡିଏଗୋ ମାରାଡୋନାଙ୍କ ପରଲୋକ, ୩ ଦିନ ପୂର୍ବେ ପାଳିଥିଲେ ୬୦ତମ ଜୟନ୍ତୀ
  • ||
  • ଦୈନିକ ଆକ୍ରାନ୍ତ ତୂଳନାରେ ଆଜି କମିଲା ସୁସ୍ଥ ସଂଖ୍ୟା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୭୨୮
  • ||
  • ଯୋଡାମୁଣ୍ଡ ଶିଶୁ କାଳିଆର ମୃତ୍ୟୁ, ଏସସିବିରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଥିଲେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ, ସୁସ୍ଥ ଅଛି ଜଗା
  • ||
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||

ପଣା ସଂକ୍ରାନ୍ତିରେ ରାଜଧାନୀରେ ଜମିଲା ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ; ସାହି, ବସ୍ତି, ମନ୍ଦିର, ବ୍ଲକରେ ପଣା ସହ ପଲିଟିକ୍ସ ଫେଣ୍ଟିଲେ ନେତାଏ

14/04/2019 at 6:54 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୪|୪: ଆସନ୍ତା ୨୩ରେ ରାଜଧାନୀରେ ଭେ।ଟ୍ । ପାଖେଇ ଆସିଲାଣି ତାରିଖ । ତେଣୁ କ୍ୟାମ୍ପେନ, ମିଟିଂ, ରେ।ଡ ସେ।’ରେ କମ୍ପୁଛି ରାଜଧାନୀ। ଆଜି ପଣା ସଂକ୍ରାନ୍ତିରେ ପଣା-ପାଣି ସହ ଫେଣ୍ଟି ହେ।ଇଯାଇଥିଲା ପଲିଟିକ୍ସ । ସମର୍ଥକ, କର୍ମୀଙ୍କ ସହ ପଣା ପିଇ ଭେ।ଟ୍ ଭିକ୍ଷା କରିଥିଲେ ପ୍ରାର୍ଥୀ । ଦେଖନ୍ତୁ ରାଜଧାନୀରେ କେମିତି ଜମିଥିଲା ପଣା-ପାଣି ସହ ପ୍ରଚାର ।

ପଣା-ପାଣି ସହ ରାଜଧାନୀରେ ଆଜି ଫେଣ୍ଟି ହୋଇଯାଇଥିଲା ପଲିଟିକ୍ସ । ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ପଣା ଆସର ଜମିଥିଲା । ଏହାକୁ କିନ୍ତୁ ଅଧିକ ସରଗରମ କରିଥିଲା ନିର୍ବାଚନ । ମନ୍ଦିର, କ୍ଳବ, ସାହି ବସ୍ତି, କଲୋନୀରେ ପଣା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ବିଭିନ୍ନ ଦଳର ନେତା ଓ କର୍ମୀଙ୍କୁ । ଭୋଟର, ସମର୍ଥକ, ଶୁଭେଚ୍ଛୁଙ୍କ ସହ ମିଶି ପଣା ପିଇ ପ୍ରଚାର କରିଥିଲେ ପ୍ରାର୍ଥୀ । ଇନ୍ଦିରା ହାଉସିଂ କଲୋନୀ, ଗଙ୍ଗୋତ୍ରୀ ନଗର, ଲିଙ୍ଗିପୁରରେ ସମର୍ଥକ ଓ ଦଳୀୟ କର୍ମୀଙ୍କ ସହ ପଣା ପିଇ ପ୍ରଚାର କରିଥିଲେ ଭୁବନେଶ୍ବର ଏକାମ୍ର ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅଶୋକ ପଣ୍ଡା।

ଖାରବେଳନଗର ଗୁରୁଦ୍ବାରରେ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଭୁବନେଶ୍ବର ମଧ୍ୟର ଦୁଇ ପ୍ରତିଦ୍ବନ୍ଦ୍ବୀ- ବିଜେଡିର ଅନନ୍ତ ନାରାୟଣ ଜେନା ଓ ବିଜେପିର ଜଗନ୍ନାଥ ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ । ଗୁରୁଦ୍ବାରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏକ ଉତ୍ସବରେ ଦୁଇ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ଶିଖ୍ ଭୋଟରଙ୍କୁ ହାତେଇବାକୁ ଉଭୟ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ । ଦୁଇ ପ୍ରତିଦ୍ବନ୍ଦ୍ବୀ ପରସ୍ପର ହାତ ମିଳାଇ କିଛି ସମୟ ସୁଖ ଦୁଃଖ ହୋଇଥିଲେ । ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ପଣା ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେଇ ଜଗନ୍ନାଥ ଓ ଅନନ୍ତ ଭୋଟ ଭିକ୍ଷା  କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଣୁଣନ୍ତୁ କଣ କହୁଛନ୍ତି ଦୁଇ ପ୍ରତିଦ୍ବନ୍ଦ୍ବୀ।

ଭୋଟରଙ୍କୁ ଭେଟି ଭୋଟ ଭିକ୍ଷା କରିବାରେ ପଣା ଆଜି ପାଲଟିଥିଲା ମାଧ୍ୟମ । ରାଜଧାନୀରେ ଆହୁରି ଅନେକ ବିଧାୟକ ଓ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ପଣା-ପାଣି ସହ ଚଳାଇଥିଲେ ପ୍ରଚାର ପଲିଟିକ୍ସ ।

   Related Posts