Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଗସ୍ତି ନୂଆଗାଁ ଓ ଚମାଖଣ୍ଡି ପଞ୍ଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ସମିତି ସଭ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିର୍ଦ୍ବନ୍ଦରେ ନିର୍ବାଚିତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦ହଜାର ୭୮ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୭୩ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ପାଟ୍ରୋଲିଂ ଗାଡିକୁ ଚକ୍‌ମା ଦେଇ ଖସିଯିବା ବେଳେ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ: ଅଟୋରୁ ବିପୁଳ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||

ଶହିଦଙ୍କୁ ଅସମ୍ମାନ : ସହିଦ ଅଜିତ ସାହୁଙ୍କ ପାର୍ଥିବ ଶରୀର ଉପରେ ବିଜେଡି ପତାକା

21/06/2019 at 6:18 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୧/୬ : ସହିଦ ଅଜିତ ସାହୁଙ୍କ ପାର୍ଥବ ଶରୀର ଉପରେ ବିଜେଡି ପତକା ପଡିବା ନେଇ ଜୋର ଧରିଛି ରାଜନୀତି । ଏପରିକି ଜାତୀୟ ପତକା ଉପରେ ଢଙ୍କୁଣି ହୋଇ ରହିଛି ବିଜେଡି ପତକା । ପୁଲଓ୍ବାମ ସହିଦଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟକୁ ବିଜେଡି ନେତା ମାଡ ମାରିବା ଘଟଣାକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଉପୁଜିଥିବା ବେଳେ ଏବେ ପୁଣି ବିଜେଡି ଉପରେ ଲାଗିଛି ଆଉ ଏକ ବିବାଦ । ଏହାକୁ ନେଇ ବିରୋଧୀ ବିଜେଡିକୁ ଘେରିଛନ୍ତି ଆଉ ବିଜେଡି କହିଛି ଏହା ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ ।

ସହିଦ ଅଜିତ ସାହୁଙ୍କ ପାର୍ଥିବ ଶରୀର ଉପରେ ବିଜେଡି ପତାକା । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ  ଜାତୀୟ ପତାକା ଉପରେ ବି ଢଙ୍କା ଯାଇଛି । ବିଜେଡି ପତକା ତଳେ ଲୁଚି ଯାଇଛି ଜାତୀୟ ପତକ। । ଏହାକୁ କିଏ କଲା କେମିତି ହେଲା ଏହାର ଜବାବ ମିଳୁନଥିବା ବେଳେ ଏହାକୁ ନେଇ ତେଜିଛି କିନ୍ତୁ ରାଜନୀତି । ବିରୋଧୀ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ପ୍ରବଳ ହଲ୍ଲା ମଚାଇଛନ୍ତି, ବିଜେଡିକୁ ଜବାବ ମାଗିଛନ୍ତି ।

ଶହିଦଙ୍କ ପ୍ରତି ଏଭଳି ଅସମ୍ମାନ କରି ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ବିବାଦ ଘେରକୁ ଆସିନି ବିଜେଡି । ପୁଲୁଓ୍ବାମା ଆକ୍ରମଣରେ ସହିଦ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମାଡ ମାରି ସେତେବେଳେ ବିବାଦରେ ଛନ୍ଦି ହୋଇଥିଲେ ବିଜେଡି ନେତା ଦେବାଶିଷ ସମନ୍ତରାୟ । ସେ ଘଟଣା ହଟଚମଟ ହେବା ପରେ ଦେବାଶିଷ କ୍ଷମା ମାଗିଥିଲେ । ଏବେ ପୁଣି ବିଜେଡିକୁ ଲାଗିଛି ସହିଦଙ୍କୁ ଅପମାନ ଦାଗ । ଏବେ ପୁଣି ଅଭିଯୋଗ ଆସିବା ପରେ ବିଜେଡି କହିଛି ଏହା ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ ।

ସହିଦଙ୍କୁ ନେଇ ଏବେ ବାରମ୍ବାର ରାଜନୀତି ହେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ସହିଦଙ୍କ ମର ଶରୀର ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଯିବାବେ​ଳେ ସେଥିରୁ କେମିତି ରାଜନୈତିକ ଫାଇଦା ଉଠାଇ ହେବ ସେ ଚିନ୍ତାରେ ନେତା ରହୁଥିବାରୁ ଏଭଳି ସ୍ଥିତି ଉପୁଜୁଛି ।

   Related Posts