Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୯ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ, ୧୬୧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୧୨୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ମାସ୍କ ନ ପିନ୍ଧି ବାହାରକୁ ବାହାରିବାରୁ ମହିଳାଙ୍କୁ କାନ୍ଥରେ ଚାପି ତଣ୍ଟି ଚିପିଦେଲା ପୋଲିସ

12/08/2020 at 7:08 PM

ମେଲବର୍ନ ୧୨/୦୮ : ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପୋଲିସ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ କାନ୍ଥରେ ଚାପି ତଣ୍ଟି ଚିପିବାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଘଟଣାର ଫୁଟେଜ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବ କାରଣ ମହିଳା ଜଣକ ନିଜ ନାମ ଓ ଠିକଣା କହିନାହାନ୍ତି | ଭିଡିଓ ଫୁଟେଜରେ ପୁରୁଷ ପୋଲିସକର୍ମୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଉଥିବା ନଜର ଆସିଛି | ମହିଳା ଜଣକ ପୋଲିସକର୍ମୀକୁ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଅଣନିଶ୍ୱାସୀ ଲାଗୁଚି, ତଥାପି ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବ ବୋଲି କହିଛି |   

ପୋଲିସ ଜାରି କରିଥିବା ନିଜ ବୟାନରେ କହିଛି ଯେ ମେଲବର୍ନରେ ୱେଲିଙ୍ଗଟନ୍ ଷ୍ଟ୍ରିଟରେ ଲୋକେ ଯିବା ଆସିବା କରୁଥିଲେ | ସେତେବେଳେ ସ୍ଥାନୀୟ ସମୟ ଅନୁସାରେ ୫ଟା ବାଜିଥିଲା | ଜଣେ ୨୧ ବର୍ଷୀୟ ମହିଳା ମାସ୍କ ନ ପିନ୍ଧି ରାସ୍ତାରେ ହଉଥିବ ସେ ଦେଖିଥିଲେ | ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ କରୋନା ପ୍ରକୋପ କମ କରିବାକୁ ଘରୁ ବାହାରିଲେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା ଅନିବାର୍ଯ୍ୟ | ସେହି ମହିଳାଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଯେମିତି ହେଲେ ଗିରଫ କରିବ ବୋଲି କହିଛି କାରଣ ଉକ୍ତ ମହିଳା ନିଜ ନାମ ଓ ଠିକଣା କହିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି | ଏକ ଭାଇରାଲ ଫୁଟେଜ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଥିରେ ମହିଳା ପତି କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

ଏହି ଭିଡିଓରେ ପୀଡିତା ଜଣେ ମହିଳା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଲତା ମାରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯିଏ ଏହି ମାମଲାରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବାକୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲେ | ଏହାପରେ ପୁରୁଷ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ସେହି ମହିଳାଙ୍କୁ ଧକ୍କା ମାରି ତଳେ ପକାଇ ଦେଇଥାନ୍ତି | ଏହାପରେ ମହିଳା ଜଣକ ବାରମ୍ବାର ପଚାରୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ କଣ ଭୁଲ କରିଛନ୍ତି |

ସେହି ସମୟରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ କରୁଥିଲେ | ସେ ଭିଡିଓ କରୁଥିବା ଦେଖି ମହିଳା ଜଣକ ବାରମ୍ବାର କହୁଥିଲେ ଯେ ତାକୁ ଏଠୁ ବିଦା କର | ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ମହିଳାଙ୍କ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି | ମାସ୍କ ପାଇଁ ମହିଳାଙ୍କୁ କ୍ଷମା କରିଦେବାକୁ ଯୁବକ ଜଣକ ପୋଲିସକୁ କହୁଥିଲେ |

   Related Posts