Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୪୧ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୪୭୬ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଲଦାଖରେ ଭାରତ-ଚୀନ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତେଜନା କେବେ ସମାପ୍ତ ହେବ ? ଡ୍ରାଗନ ସହ ୧୨ତମ ବୈଠକ ଆସନ୍ତାକାଲି
  • ||
  • ବାଂଶପାଳ : ଗାଁରେ ପଶି ଘର ଭାଙ୍ଗିଲା ଦନ୍ତା, କାନ୍ଥ ପଡି ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଅଲୋଡା ହେଲା ନବଜାତ ଶିଶୁପୁତ୍ର, ଡଷ୍ଟବିନ୍‌ରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ଦୁଇ ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ରାସ୍ତା କଡକୁ ଛିଟିକି ପଡିଲେ ୨ ଚାଳକ : ମେଡିକାଲରେ ହେଲା ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କଟକ : ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ବର୍ଷ ଜେଲ୍‌ ସହ ୧୦ହଜାର ଜରିମନା : ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଦେବେ ୨ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର କ୍ଷତିପୂରଣ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ OSSC ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପିଏସ୍ : ଜବତ ହେଲାଣି ନଗଦ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ସହ ଫ୍ଲାଟ୍ ଆଉ ପ୍ଲଟ୍
  • ||
  • ରାୟଗଡା : ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ଚିଙ୍ଗୁଡି ବନ୍ଧରେ ଅଘଟଣ : ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘାତରେ ୬ ଓଡିଆ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବଦଳିଲା ନିୟମ : ୬୩,୩୦୩ ପ୍ରାଥମିକ ଶିକ୍ଷକ ପାଇବେ ପଦୋନ୍ନତି, ରେସିଡେନ୍ସି ପିରିୟଡ୍ କମାଇଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ : ୧ କେଜି ୪୮ ଗ୍ରାମ୍ ଧଳାଜହର ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||

ମାସ୍କ ନ ପିନ୍ଧି ବାହାରକୁ ବାହାରିବାରୁ ମହିଳାଙ୍କୁ କାନ୍ଥରେ ଚାପି ତଣ୍ଟି ଚିପିଦେଲା ପୋଲିସ

12/08/2020 at 7:08 PM

ମେଲବର୍ନ ୧୨/୦୮ : ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପୋଲିସ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ କାନ୍ଥରେ ଚାପି ତଣ୍ଟି ଚିପିବାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଘଟଣାର ଫୁଟେଜ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବ କାରଣ ମହିଳା ଜଣକ ନିଜ ନାମ ଓ ଠିକଣା କହିନାହାନ୍ତି | ଭିଡିଓ ଫୁଟେଜରେ ପୁରୁଷ ପୋଲିସକର୍ମୀ ମହିଳାଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଉଥିବା ନଜର ଆସିଛି | ମହିଳା ଜଣକ ପୋଲିସକର୍ମୀକୁ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଅଣନିଶ୍ୱାସୀ ଲାଗୁଚି, ତଥାପି ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବ ବୋଲି କହିଛି |   

ପୋଲିସ ଜାରି କରିଥିବା ନିଜ ବୟାନରେ କହିଛି ଯେ ମେଲବର୍ନରେ ୱେଲିଙ୍ଗଟନ୍ ଷ୍ଟ୍ରିଟରେ ଲୋକେ ଯିବା ଆସିବା କରୁଥିଲେ | ସେତେବେଳେ ସ୍ଥାନୀୟ ସମୟ ଅନୁସାରେ ୫ଟା ବାଜିଥିଲା | ଜଣେ ୨୧ ବର୍ଷୀୟ ମହିଳା ମାସ୍କ ନ ପିନ୍ଧି ରାସ୍ତାରେ ହଉଥିବ ସେ ଦେଖିଥିଲେ | ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ କରୋନା ପ୍ରକୋପ କମ କରିବାକୁ ଘରୁ ବାହାରିଲେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା ଅନିବାର୍ଯ୍ୟ | ସେହି ମହିଳାଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଯେମିତି ହେଲେ ଗିରଫ କରିବ ବୋଲି କହିଛି କାରଣ ଉକ୍ତ ମହିଳା ନିଜ ନାମ ଓ ଠିକଣା କହିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି | ଏକ ଭାଇରାଲ ଫୁଟେଜ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଥିରେ ମହିଳା ପତି କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

ଏହି ଭିଡିଓରେ ପୀଡିତା ଜଣେ ମହିଳା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଲତା ମାରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯିଏ ଏହି ମାମଲାରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବାକୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲେ | ଏହାପରେ ପୁରୁଷ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ସେହି ମହିଳାଙ୍କୁ ଧକ୍କା ମାରି ତଳେ ପକାଇ ଦେଇଥାନ୍ତି | ଏହାପରେ ମହିଳା ଜଣକ ବାରମ୍ବାର ପଚାରୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ କଣ ଭୁଲ କରିଛନ୍ତି |

ସେହି ସମୟରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ କରୁଥିଲେ | ସେ ଭିଡିଓ କରୁଥିବା ଦେଖି ମହିଳା ଜଣକ ବାରମ୍ବାର କହୁଥିଲେ ଯେ ତାକୁ ଏଠୁ ବିଦା କର | ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ମହିଳାଙ୍କ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି | ମାସ୍କ ପାଇଁ ମହିଳାଙ୍କୁ କ୍ଷମା କରିଦେବାକୁ ଯୁବକ ଜଣକ ପୋଲିସକୁ କହୁଥିଲେ |

   Related Posts