Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ନିହାରିକା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଅନେକ ରହସ୍ୟ ଏବେବି ଖୋଲିନି : ରାଜାକୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ

21/09/2019 at 5:29 PM

ଜଗତସିଂହପୁର ୨୧।୯: ନର୍ସ ନିହାରିକା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ରାଜା ଓରଫ କିଶୋର ଆଞ୍ଚଲକୁ ଗିରଫ କରିବାପରେ ପୋଲିସ ଆଜି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିବ । ତେବେ ନିହାରିକା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଆହୁରି ଅନେକ ରହସ୍ୟ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉନ୍ମୋଚିତ ହୋଇନାହିଁ । ତେଣୁ ରାଜାକୁ ୫ ଦିନ ପାଇଁ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବା ଲାଗି ପୋଲିସ ଅଦାଲତରେ ଆବେଦନ କରିବ ବୋଲି ଜଗତସିଂହପୁର ଏସ୍‌ପି ଆର୍‌ ପ୍ରକାଶ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଯଦିଓ ରାଜା କିଭଳି ନିହାରିକାଙ୍କ ହତ୍ୟା କରି ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛି । କିନ୍ତୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପଛର କାରଣ ନେଇ ରାଜା ଯାହା କହୁଛି ତାହା ପୋଲିସ ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ନୁହେଁ । ସେଥିପାଇଁ ପୋଲିସ ରାଜାକୁ ଅଧିକ ଜେରା କରିବା ଲାଗି ଚାହୁଁଛି ।

ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପଛରେ ତ୍ରିକୋଣୀୟ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଥିବା ଆଲୋଚନା ହେଉଥିଲା । ତେବେ ଆଜି ଜଗତସିଂହପୁର ଏସ୍‌ପି ଏହାକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପଛର ମୋଟିଫ୍‌ କଣ ଥିଲା ଏବଂ ଜୀବନଠୁ ଅଧିକ ଭଲ ପାଉଥିବା ପ୍ରେମିକାକୁ କାହିଁକି ରାଜା ହତ୍ୟାକଲା ତାହାର ସନ୍ତୋଷଜନକ ଉତ୍ତର ପୋଲିସ ଖୋଜିବାକୁ ଚାହୁଁଛି ।

ଏଥିସହିତ ନିହାରିକାଙ୍କୁ ଏକା ହତ୍ୟା କରି ଏକା ଏକା ତାଙ୍କ ଶବକୁ ଗାଏବ କରିବା ପୋଲିସକୁ ବିଶ୍ୱାସ ହେଉନାହିଁ । ଏଥିରେ ରାଜାକୁ ଆଉ କେହି ସହଯୋଗ କରିଛି କି ନାହିଁ ପୋଲିସ ସେ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧ୍ୟ ଦୃଢ ନିଶ୍ଚିତ ହେବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛି । ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପଛର ସମସ୍ତ ଅଡୁଆ ସୁତାକୁ ଯୋଡିବା ଲାଗି ପୋଲିସ ରାଜାକୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇପାରେ ।

   Related Posts