Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • LICର ଏମ୍‌ଡି ହେଲେ ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମହାନ୍ତି, ଫେବୃଆରୀ ୧ରୁ ସମ୍ଭାଳିବେ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ ୨୭, ସକାଳେ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳିପାରନ୍ତି ଭି.କେ. ଶଶିକଳା
  • ||
  • ନେତାଜୀ ଜନ୍ମସ୍ଥାନ ସଂଗ୍ରହାଳୟ ଖୋଲିଵାକୁ ସରକାରଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • କଟକ:କାଲିଠାରୁ ଖୋଲିଵ ନେତାଜୀ ସଂଗ୍ରହାଳୟ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ଗୋରୁମହିଷାଣି ପୋଲିସର ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ସାମିଲ ଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ପୁଣି ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଶୁଲିଆ ପୀଠ, ଗଡିଲା ଶହ ଶହ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୋଭିଡ ଟିକା: ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍‌ରେ ଆସିଲା ଟିକା
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୀମାନ୍ତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ୱଂସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଫୋକସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବୁଲି ସମୀକ୍ଷା କଲେ 5-T ସଚିବ
  • ||

ନାର୍କୋ ଟେଷ୍ଟକୁ ବିରୋଧ କଲେ ଅନୁପଙ୍କ ଓକିଲ , ରାୟଗଡ଼ ପୋଲିସ୍ ସତ ଓଗାଳିବାକୁ ଲଗାଇଛି ସବୁ ଜୋସ୍

21/02/2020 at 5:22 PM

ରାୟଗଡ଼ ୨୧/୨: କଳ୍ପନା ଦାସ ଓ ତାଙ୍କ ଝିଅ ବବ୍‌ଲି ମର୍ଡର ମାମଲାରେ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଅନୁପ ସାଏଙ୍କୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆଣି ପଚରାଉଚରା ଚଳାଇଛି ରାୟଗଡ଼ ପୋଲିସ ।ତେବେ ଅନୁପଙ୍କ ନାର୍କୋ ଟେଷ୍ଟ ଆବେଦନକୁ ନେଇ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛନ୍ତି ସରକାରୀ ଓକିଲ ଓ ଅନୁପଙ୍କ ଓକିଲ | ତେବେ ରାୟଗଡ଼ ପୋଲିସ ନାର୍କୋ ଟେଷ୍ଟ ଉପରେ ବେଶୀ ଜୋର୍‌ ଦେଇଛି ।

କଲ୍ପନା ଦାସ ଓ ବବ୍‌ଲି ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ସବୁ ଲିଙ୍କ୍‌ ଯୋଡିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ପୋଲିସ। ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ବ୍ୟବହୃତ ବୋଲେରୋ ଏବଂ ଲୁହା ରଡ୍‌କୁ ଜବତ କରିବା ପୋଲିସ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହୋଇଛି। ଏଥିପାଇଁ ଛତିଶଗଡ଼ର ଏକାଧିକ ପୋଲିସ ଟିମ୍‌ ଓଡ଼ିଶା ଆସି ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ତଦନ୍ତ କରିବା ସହ ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ଅଧିକ ଲୋକ ସାମିଲ ଥିବା ସନ୍ଦେହ କରୁଛି। ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପୂର୍ବଦିନ ମୃତ କଳ୍ପନା ଦାସ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଝିଅ ପ୍ରଭାତୀ ଦାସ ଝାରସୁଗୁଡ଼ାରେ ଏକ ହୋଟେଲରେ ରହିଥିବା ରାୟଗଡ଼ ପୋଲିସ ପ୍ରମାଣ ପାଇଛି । ପୋଲିସ ଗତ ବୁଧବାର ଠାରୁ ଇନୋଭା ଗାଡ଼ିକୁ ନିଜ କବଜାକୁ ନେଇସାରିଛି। କିନ୍ତୁ ବୋଲେରୋର ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ପତ୍ତା ମିଳିନାହିଁ । ଅନୁପ ସାଏଙ୍କୁ ୩ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇ ଜେରା କରୁଛି ରାୟଗଡ଼ ପୋଲିସ ।ଆଜି ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନରେ ଦିନ ମଧ୍ୟ ମାରାଥନ ଜେରା ହୋଇଛି | ଡ୍ରାଇଭର ବର୍ଦ୍ଧନ ଟପ୍ପୋର ରିମାଣ୍ଡ ଅବଧି ଶେଷ ହେବା ପରେ ପୁଣି ଜେଲ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି | ଅନୁପଙ୍କ ନାର୍କୋ ଟେଷ୍ଟ ସଂପର୍କରେ କୋର୍ଟରେ ଶୁଣାଣି ହେବାର ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାହା ଶୁଣାଣି ଘୁଞ୍ଚାଇ ଦିଆଯାଇଛି ।କିନ୍ତୁ ଅନୁପଙ୍କ ଓକିଲ କହିଛନ୍ତି ନାର୍କୋ ଟେଷ୍ଟ ସଂପର୍କିତ କୌଣସି ଆବେଦନ ପୋଲିସ କରିନାହିଁ |

ବିଳାସପୁର ରେଞ୍ଜ ଆଇଜି ଦିପାଂଶୁ କାବ୍ରା ନିଜେ ଜେରା କରିବାକୁ ରାୟଗଡ଼ରେ ପହଞ୍ଚି ସମସ୍ତ ସ୍ଥିତିର ତଦାରଖ କରି ରାୟଗଡ଼ ପୋଲିସକୁ ସାବାସୀ ଦେଇଛନ୍ତି | ସେ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଯଥେଷ୍ଟ ପ୍ରମାଣ ଥିବା କହିଛନ୍ତି | ତେବେ ନାର୍କୋଟେଷ୍ଟ କରାଯିବା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ବ ଦେଇଛନ୍ତି | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଛତିଶଗଡ଼ ପୋଲିସ ୨୦୧୭ରୁ ଏହି ଡବଲ ମର୍ଡର ମାମଲାରେ ଅନୁପ ସାଏଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ ସଂପର୍କରେ ଜାଣି ସାରିଥିଲା ।କିନ୍ତୁ ଗିରଫଦାରୀରେ ବିଳମ୍ବ ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟରେ ସହାୟକ ହେଲା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି କେତେ ଆଇନଜୀବୀ ।ମାମଲାର ଶୀଘ୍ର ଶୁଣାଣି ପାଇଁ ଫାଷ୍ଟଟ୍ରାକ୍ କୋର୍ଟରେ ବିଚାର କରାଯିବାକୁ ସେମାନେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts