Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସରିଲାନି ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଜାମିନ୍‌ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି, ଆସନ୍ତାକାଲିକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଜବତ SUV କାର୍‌ରେ ଅୟସ୍ କରିବା ପୋଲିସକୁ ଦେଲା ଟେନ୍‌ସନ୍‌ , କାର୍ ଭିତରୁ ୩ ଘଣ୍ଟା ଯାଏଁ ବାହାରିପାରିଲେନି ତିନି ପୋଲିସ

5/03/2020 at 6:48 PM

ଲକ୍ଷ୍ମୌ ୦୫।୦୩: ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ଜବତ କାର୍‌ରେ ବୁଲିବା । ଜବତ ହୋଇଥିବା କାର୍‌କୁ ନେଇ ବୁଲୁଥୁଲେ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ । ଗାଡି ମାଲିକ ନିଜ କାର୍‌ର ଅପବ୍ୟବହାର ହେଉଥିବା ମନେ କରି କାର୍‌ଟିକୁ ଟ୍ରାକ୍‌ କରି ଗ୍ଲୋବାଲ ପୋଜିସନ୍‌ ସିଷ୍ଟମ୍ (GPS)ର ବ୍ୟବହାର କରି ଲକ୍‌ କରିଦେଲେ । କାର୍ ଡୋର ଫିଟିଲାନି କି ବାହାରିପାରିଲେନି ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ।   ୩ ଘଣ୍ଟା କାର୍‌ ଭିତରେ ଫସି ରହିଲେ ୩ ପୋଲିସ । ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ରାଜଧାନୀ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଠାରୁ ୧୪୩କିମି ଦୂରରେ ଥିବା ଲାଖୀପୁର ଖେରୀ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଟିଛି ଏହିପରି ଘଟଣା ।

ବୁଧବାର ଦିନ ଦୁଇ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ହୋଇଥିଲା । ଯାହାଫଳରେ କି ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଏକ ୨୦୧୮ ମଡେଲ୍‌ର ଏସୟୁଭି କାର୍‌ ଜବତ କରିଥିଲା । ଏବଂ ଗାଡିଟି ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ଖେରୀ ଜିଲ୍ଲାକୁ ନେଇଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ କାର୍‌ଟି ଥାନାକୁ ଯିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ କାର୍‌ରେ ବୁଲୁଥିଲେ ବୋଲି ଗାଡି ମାଲିକ ମନେ କରିଥିଲେ । ଶେଷରେ ଗାଡି ମାଲିକ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ କାର୍‌କୁ ଟ୍ରାକ କରି ଲକ୍‌ ପକାଇଦେଇଥିଲେ । ଗାଡିଟି ଲକ୍‌ ପଡିବା ଦ୍ବାରା ୩ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଫସିରହିଥିଲେ ଜଣେ ସବ୍‌-ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଏବଂ ଦୁଇ କନେଷ୍ଟବଳ ।  ସେପଟେ ନିଜ ଗାଡିର ଅପବ୍ୟବହାର ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଗାଡି ମାଲିକ । ଗାଡିର ଅପବ୍ୟବହାର ନେଇ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଛି ।

ଗାଡି ମାଲିକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ନେଇ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ପୋଲିସ କମିଶନରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ ଜାରି କରାଯାଇଛି ।  ଘଟଣାର ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଷ୍ଟେସନ ହାଉସ ଅଫିସର  ଗୋମଟିନଗର (SHO), ପ୍ରଶଂସା କୁମାର ସିଂଙ୍କୁ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ପଠାଯାଇଛି। ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି । ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ଆସିବା ପରେ ଦୋଷୀମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ।

   Related Posts