Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ପାଇଁ ବଢ଼ିଲା ଚିନ୍ତା : ପିଆଜ କିଲୋ ୧୦୦ ଟଙ୍କା !
  • ||
  • ରାସ୍ତା ଝାଡୁମାରି ପ୍ରଶଂସା ସାଉଁଟିଥିବା ଟ୍ରାଫିକ୍ କନେଷ୍ଟବଳ ଲଳିତ ମୋହନ ରାଉତ ସମ୍ମାନୀତ
  • ||
  • ଲେମ୍ବୁ ପାଣିରେ ସନ୍ଧବ ଲୁଣ ମିଶାଇ ସେବନ କଲେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହୋଇଥାଏ ଓଜନ
  • ||
  • ଆକର୍ଷଣୀୟ ଚାକିରୀ: ବିସ୍କୁଟ୍ ଚାଖିବାକୁ ମିଳିବ ୪୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦରମା
  • ||
  • ଭକ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର, ପୁରୀ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ମିଳିବ ମହାପ୍ରସାଦ ମିଳିବ
  • ||
  • ପୂଜା ପାଇଁ କଟକ ସହରରେ ମୁତୟନ ହେବେ ୩୦ପ୍ଲାଟୁନ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର ପଡିଆବାହଲରେ ଟ୍ରକ୍ ଚାପାରେ ମା’ ଓ ଶିଶୁପୁତ୍ରର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଅପରାହ୍ନ ୪ଟାରେ ରାଜ୍ୟବାସୀଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମ୍ବୋଧନ
  • ||
  • ସଞ୍ଜୁ ବାବାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ବଡ ଖବର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମୋସ୍ ମିସାଇଲ୍ ପରୀକ୍ଷଣରେ ଭିଡିଓ ଜାରି କଲା ଭାରତୀୟ ନୌସେନା
  • ||

ଜବତ SUV କାର୍‌ରେ ଅୟସ୍ କରିବା ପୋଲିସକୁ ଦେଲା ଟେନ୍‌ସନ୍‌ , କାର୍ ଭିତରୁ ୩ ଘଣ୍ଟା ଯାଏଁ ବାହାରିପାରିଲେନି ତିନି ପୋଲିସ

5/03/2020 at 6:48 PM

ଲକ୍ଷ୍ମୌ ୦୫।୦୩: ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ଜବତ କାର୍‌ରେ ବୁଲିବା । ଜବତ ହୋଇଥିବା କାର୍‌କୁ ନେଇ ବୁଲୁଥୁଲେ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ । ଗାଡି ମାଲିକ ନିଜ କାର୍‌ର ଅପବ୍ୟବହାର ହେଉଥିବା ମନେ କରି କାର୍‌ଟିକୁ ଟ୍ରାକ୍‌ କରି ଗ୍ଲୋବାଲ ପୋଜିସନ୍‌ ସିଷ୍ଟମ୍ (GPS)ର ବ୍ୟବହାର କରି ଲକ୍‌ କରିଦେଲେ । କାର୍ ଡୋର ଫିଟିଲାନି କି ବାହାରିପାରିଲେନି ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ।   ୩ ଘଣ୍ଟା କାର୍‌ ଭିତରେ ଫସି ରହିଲେ ୩ ପୋଲିସ । ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ରାଜଧାନୀ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଠାରୁ ୧୪୩କିମି ଦୂରରେ ଥିବା ଲାଖୀପୁର ଖେରୀ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଟିଛି ଏହିପରି ଘଟଣା ।

ବୁଧବାର ଦିନ ଦୁଇ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ହୋଇଥିଲା । ଯାହାଫଳରେ କି ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଏକ ୨୦୧୮ ମଡେଲ୍‌ର ଏସୟୁଭି କାର୍‌ ଜବତ କରିଥିଲା । ଏବଂ ଗାଡିଟି ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ଖେରୀ ଜିଲ୍ଲାକୁ ନେଇଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ କାର୍‌ଟି ଥାନାକୁ ଯିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ କାର୍‌ରେ ବୁଲୁଥିଲେ ବୋଲି ଗାଡି ମାଲିକ ମନେ କରିଥିଲେ । ଶେଷରେ ଗାଡି ମାଲିକ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ କାର୍‌କୁ ଟ୍ରାକ କରି ଲକ୍‌ ପକାଇଦେଇଥିଲେ । ଗାଡିଟି ଲକ୍‌ ପଡିବା ଦ୍ବାରା ୩ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଫସିରହିଥିଲେ ଜଣେ ସବ୍‌-ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଏବଂ ଦୁଇ କନେଷ୍ଟବଳ ।  ସେପଟେ ନିଜ ଗାଡିର ଅପବ୍ୟବହାର ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଗାଡି ମାଲିକ । ଗାଡିର ଅପବ୍ୟବହାର ନେଇ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଛି ।

ଗାଡି ମାଲିକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ନେଇ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ପୋଲିସ କମିଶନରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ ଜାରି କରାଯାଇଛି ।  ଘଟଣାର ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଷ୍ଟେସନ ହାଉସ ଅଫିସର  ଗୋମଟିନଗର (SHO), ପ୍ରଶଂସା କୁମାର ସିଂଙ୍କୁ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ପଠାଯାଇଛି। ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି । ସତ୍ୟାସତ୍ୟ ଆସିବା ପରେ ଦୋଷୀମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ।

   Related Posts