Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ରାଜସ୍ଥାନରେ ପୋଲିସ ଟିମ୍ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ, ୩ କନଷ୍ଟେବଳ ଗୁରୁତର

17/04/2020 at 6:19 PM

ଜୟପୁର, ୧୭|୦୪:  ରାଜସ୍ଥାନର ଟୋଙ୍କ ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏଠାରେ ପେଟ୍ରୋଲିଂ କରୁଥିବା ପୋଲିସ ବାହିନୀ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଛି । ଫଳରେ ଅନେକ ପୋଲିସ କର୍ମୀ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କୁ ନିକଟସ୍ଥ ସରକାରୀ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଚି ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ଟୋଙ୍କ ଜିଲ୍ଲାର ପଞ୍ଚବଟ୍ଟି କସାଇ ମୋହଲ୍ଲାରେ କିଛି ପୋଲିସ କର୍ମୀ ପେଟ୍ରୋଲିଂ କରୁଥିଲେ । ସେମାନେ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ବାହାରେ ବୁଲୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ।ସେମାନେ ଲୋକଙ୍କୁ ଘରେ ରହିବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରାୟ ୧୫ରୁ ୨୦ ବ୍ୟକ୍ତି ପୋଲିସ କର୍ମୀଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଅଧିକ ଫୋର୍ସ ପଠାଯାଇଥିଲା ।

ଆହତ ହୋଇଥିବା ପୋଲିସ କନଷ୍ଟେବଳ ହେଲେ ରାଜେନ୍ଦ୍ର, ରାଜାରାମ, ରମେଶ, ବାଗଚାନ୍ଦ ଓ ଆଶ୍ରମ । ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୩ଜଣଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ଜାରି ରହିଛି । ୨ଜଣଙ୍କୁ ସାମାନ୍ୟ ଚିକିତ୍ସା ପରେ ଛାଡି ଦିଆଯାଇଛି  ।ଏନେଇ ଜିଲ୍ଲାର ପୋଲିସ ଅଧିକ୍ଷକ ବିପିନ ଶର୍ମା କହିଛନ୍ତି । ଏହାସହ ଏବେସୁଦ୍ଧା ଏହି ଘଟଣାରେ ୭ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଛି । ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଇପିସି ୩୦୭, ୩୩୨, ୩୫୩,୧୮୮ ଧାରା ଅନୁଯାୟୀ ଏଫଆଇଆର ରୁଜୁୁ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଏବେ ସେଠାରେ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିଛି ।

   Related Posts