Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୪ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବେ ୨ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ କିଲର, ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟ ଦେଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୫ ମୃତ
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୫୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୭୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ସ୍ୱାମୀ ସାଜିଲା ସୈତାନ୍, କୁରାଢି ଚୋଟରେ ନେଇଗଲା ସ୍ତ୍ରୀର ଜୀବନ
  • ||
  • ୬ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆସିବ ଠକ ପ୍ରଜ୍ଞା, ଅନୁମତି ଦେଲେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏସ୍‌ଡିଜେଏମ୍‌ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଘୋଷଣା ହେଲା ଜ୍ଞାନପୀଠ ପୁରସ୍କାର : ୨୦୨୧ ପାଇଁ ନୀଳମଣି ଫୁକନ, ୨୦୨୨ ପାଇଁ କୌଙ୍କଣୀ ସାହିତ୍ୟିକ ଦାମୋଦେର ମୌଜଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ
  • ||

ଥାନାକୁ ଡ଼ାକି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କଲେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଓ ଅନ୍ୟ କର୍ମଚାରୀ, ସମସ୍ତ ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀ ଓ ଅଧିକାରୀ ଗିରଫ

22/11/2019 at 7:35 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୨୨/୧୧: ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ନାଁରେ ଆସିଛି ସଂଗୀନ ଅଭିଯୋଗ। ମହିଳାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ସମେତ ଅନ୍ୟ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ଘଟଣା ଅନୁସାରେ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଟଲେଓ୍ବାଲ୍‌ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଚୁଙ୍ଘା ଅଞ୍ଚଳର ସିକନ୍ଦର ସିଂହ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ କିଏ ଜଣେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଗୁଳି କରି ଫେରାଇ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଏହି ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ସିକନ୍ଦର ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ।

ପୋଲିସର ସୂଚନା ମୁତାବକ ଗୁଳିମାଡ଼ ପରେ ଆହତ ସିକନ୍ଦର ଟଲେଓ୍ବାଲ୍ ଥାନାରେ ଏଫଆଇଆର ଦେଇଥିଲେ। ପୋଲିସ ଘଟଣା ପୂରା ଛାନଭିନ୍ କରିବା ସମୟରେ ଏକ ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା।  ଗୁଳି ମାରି ଫେରାର୍‌ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ପୂର୍ବରୁ ସିକନ୍ଦରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଜାଣିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା। ତେଣୁ ତଦନ୍ତ ସମୟରେ ସିକନ୍ଦରଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଏ ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ପଚରାଉଚାର କରାଯାଇଥିଲା।

ତଦନ୍ତ ସମୟରେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ବଳଦେବ ସିଂହ ପୀଡ଼ିତା ମହିଳାଙ୍କୁ ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ପଚାରିଥିଲେ।  ଏହି ସମୟରେ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ବଳଦେବ ସିଂହ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ ତରୁଣ କୁମାର ଓ ଜଗ୍‌ଦେବ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ସହ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ। ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ତାଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ଡ଼ାକିଥିଲା। ସାଙ୍ଗରେ କାହାକୁ ନ ଆଣିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲା। ତେଣୁ ବିଶ୍ବାସରେ ପୀଡ଼ିତା ଏକୁଟିଆ ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ତାଙ୍କ ସହ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ । ଏହି ଅଭିଯୋଗ ମିଳିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ  କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts