Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ ଦିଗପହଣ୍ଡିରେ ଅପରାଧୀର ଛୁରା ମାଡରେ ଅପରାଧୀ ମୃତ
  • ||
  • ବାଙ୍କୀରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବୋମାମାଡରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ନୟାକୋଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା ପରେ ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ସହ ନିଜ ଦେହରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲେ ଯୁବକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୬୯୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ପୁଣି ବର୍ଷାର ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଆମେରିକୀୟ ନୌସେନା ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ଦୁଇ ପାଇଲଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁଆସୁଣୀ ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||

ପ୍ରେମିକାକୁ ହତ୍ୟାକଲା ପ୍ରେମିକ, ଘଟଣା ଲୁଚାଇବାକୁ ନେଲା ୯ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ : ପୋଲିସ କଲା ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ

26/05/2020 at 10:35 AM

ତେଲେଙ୍ଗାନା ୨୬।୦୫ : ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ବି ଏପରି । ଯାହା ଗୋଟିଏ ନୁହେଁ ଏକାଥରକେ ୯ଜଣଙ୍କ ହତ୍ୟା । ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଛି । ଏପରି ଏକ ଘଟଣାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛି ପୋଲିସ । ତେଲେଙ୍ଗାନାର ୱାରଙ୍ଗଲରୁ ପୋଲିସକୁ ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଏକ କୂଅରୁ ମିଳିଥିବା ୯ଟି ମୃତଦେହ ମାମଲାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ହୋଇଛି। ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ନିଜ ପ୍ରେମିକାର ହତ୍ୟା କରିସାରିଛି । ଏବଂ ଏହାର ରହସ୍ୟ ନଖୋଲୁ ସେଥିପାଇଁ ସେ ୯ ଜଣଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଏହି ରକ୍ତାକ୍ତ ଖେଳ ଖେଳିଥିଲା। ବିହାରର ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକ ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ଯାଦବଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, କିଛି ଦିନ ତଳେ ପୂର୍ବେ ଗୋରେକୁଣ୍ଟା ଗ୍ରାମରୁ ମିଳିଥିବା ୯ଟି ମୃତଦେହ ମଧ୍ୟରୁ ୬ଟି ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟ ଥିଲେ। ୬ଟି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପୋଲିସ ଟିମ୍ ଏହି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଥିଲେ। ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରି ସୋମବାର ଦିନ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ଗିରଫ ହେବା ପରେ ୨୬ବର୍ଷୀୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ଯାଦବ ତାଙ୍କ ଅପରାଧ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିବା ପୋଲିସ ଦାବି କରିଛି। ୱାରଙ୍ଗାଲ ପୋଲିସ କମିଶନର ଡ. ରବିନ୍ଦର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମେ ୨୧ ଏବଂ ୨୨ ତାରିଖରେ ଏହି ସମସ୍ତ ମୃତଦେହ କୂଅରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ପୋଲିସ ଘଟଣାର ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା , ବହୁ ତଦନ୍ତ ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ଯାଦବଙ୍କ ନାମ ବାହାରିଲା। ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ରାଫିକାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାର ଅପରାଧ ଲୁଚାଇବା ପାଇଁ ସଞ୍ଜୟ ଏଭଳି କାଣ୍ଡ ଭିଆଇଥିଲା।

ସେ ଆହରୁ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯେଉଁ କୂଅରୁ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା ​​ସେହି ପାଖରେ ଏକ ଅଖା ତିଆରି କାରଖାନା ଅଛି। ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକମାନେ ଏଠାରେ ରୁହନ୍ତି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ସଞ୍ଜୟ ମଧ୍ୟ ଏଠାରେ ରହୁଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସହିତ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ବାସିନ୍ଦା ନିଶା ଏବଂ ପରିବାରର ୬ ସଦସ୍ୟ ରହୁଥିଲେ। ବିହାରର ଦୁଇଜଣ ଯୁବକ ଏବଂ ତ୍ରିପୁରାର ଜଣେ ଯୁବକ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲେ। ପୋଲିସ ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ, ନିଶାଙ୍କ ଭାଣିଜୀ ରାଫିକା (୩୭) ଙ୍କ ସହ ସଞ୍ଜୟଙ୍କର ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା। ରାଫିକା ମଧ୍ୟ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ। ତାଙ୍କର ତିନୋଟି ସନ୍ତାନ ଥିଲେ। ସଞ୍ଜୟ ଏଠାରେ ଏକ କୋଠରୀ ଭଡା କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ସେ ରାଫିକାଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲେ।

ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ସଞ୍ଜୟ ରାଫିକାଙ୍କ ଝିଅ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ତାର ଖରାପ ଦୃଷ୍ଟି ଥିଲା। ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ରାଫିକା ସଞ୍ଜୟଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଝିଅଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଏପରିକି ପୋଲିସ ନିକଟରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ହିଁ ସଞ୍ଜୟ ରାଫିକାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର ରଚିଥିଲା। ସେ ମାକସୁଦଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ରାଫିକାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ସେ ବଙ୍ଗଳା ଯାଇ ରାଫିକାଙ୍କ ପରିବାର ସହ କଥା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମାର୍ଚ୍ଚ ୭ ରେ ସଞ୍ଜୟ ଏବଂ ରାଫିକା ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ଯିବା ପାଇଁ ଟ୍ରେନରେ ଚଢ଼ିଥିଲେ। ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ସଞ୍ଜୟ ରାଫିକାଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ସହିତ ଏକ ନିଦ ବଟିକା ଦେଇଥିଲେ। ରାଫିକା ହତାଶ ହେବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଗଳା କାଟି ଟ୍ରେନରୁ ମୃତଦେହ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲା।

ଏହା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସଞ୍ଜୟ ୱାରଙ୍ଗାଲକୁ ଫେରିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ନିଶା ତାଙ୍କୁ ରାଫିକା ବିଷୟରେ ପଚାରନ୍ତି, ସେ ସଠିକ୍ ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ ଅସମର୍ଥ | ଏହା ପରେ ନିଶା ତାଙ୍କୁ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିବାକୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହା ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଭୟଭୀତ କରି ହତ୍ୟା ଷଡଯନ୍ତ୍ର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତ ସଞ୍ଜୟ ମେ ୧୬ ରୁ ୨୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମାକସୁଦଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଦେଖା କରୁଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ସେ ମେ ୨୦ରେ ମାକସୁଦଙ୍କ ବଡ ପୁଅର ଜନ୍ମଦିନ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ। ଏହି ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିଦ ବଟିକା ଔଷଧ କିଣି ମାକସୁଦଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ତାଙ୍କ ଖାଦ୍ୟରେ ମିଶାଇ ଦେଇଥିଲା। ଏହି ଅବସରରେ ମକସୁଦର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ଶାକିଲ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। କାରଖାନାର ପ୍ରଥମ ମହଲାରେ ଦୁଇଜଣ ଶ୍ରମିକ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ। ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କ ଖାଦ୍ୟରେ ନିଦ ବଟିକା ମିଶାଇଦେଇଥିଲା।ତାକୁ ଭୟ ଥିଲା କି ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ତାର ଖୁଲାସା କରିପାରନ୍ତି। ଏହା ପରେ, ସମସ୍ତେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇ ଶୋଇପଡ଼ିଲେ, ସଞ୍ଜୟ ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୨ଟା ୩୦ ମିନିଟ୍‌ ବେଳକୁ ଉଠିପଡ଼ିଥିଲେ। ସେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅଖା ଭିତରେ ବାନ୍ଧି କରି କୂଅରେ ଫିଙ୍ଗିଦେଇଥିଲା।

   Related Posts