Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ‘ନୋ କ୍ଲାସ୍ ନୋ ଫି’ ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି :ପଡିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଜମିବାଡି ବିବାଦରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ! ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଆଗରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ୍ ଗୋଦାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୫୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||
  • କଟକ : ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ ଫି’ କମାଇବା ମାମଲା : ଫି’ କେତେ କମିବ ସତ୍ୟପାଠ ଦେବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

ଗୁରୁ-ଶିଷ୍ୟା ସମ୍ପର୍କରେ ଲାଗିଲା କଳଙ୍କ, ଅଶ୍ଲିଳ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ସ୍କୁଲରେ ତାଲା ପକାଇଲା ପୋଲିସ

19/07/2019 at 7:34 PM

ପାଟନା:  ପୁଣି ଗୁରୁ-ଶିଷ୍ୟା ସମ୍ପର୍କରେ ଲାଗିଛି କଳଙ୍କ। ବିହାର ରାଜଧାନୀ ପାଟନାର ପାଲିଗଞ୍ଜ ଅଞ୍ଚଳରେ କୋଚିଂ ନାମରେ ଚାଲିଥିଲା ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍। ସ୍କୁଲର ନାବାଳିକ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଫସାଇ କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟର ଚଳାଇଥିବା ରାକେଟ୍ ର ଭିଡିଓ ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଘଟଣା ଜଣାପଡିଛି। ପୋଲିସ କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟର ସମେତ ସ୍କୁଲରେ ତାଲା ପକାଇ ଦେଇଛି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ମାମଲାର ଗୁରୁତ୍ୱ ଦୃଷ୍ଟିର ତଦନ୍ତ ନିମନ୍ତେ ପୋଲିସ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍କ୍ୱାର୍ଡ ଗଠନ କରିଛି।

ମାମଲାରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଗତ ମଙ୍ଗଳବାର ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଘଟଣା ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ବେଳେ ଭିଡିଓରେ ଥିବା ନାବାଳିକା ଛାତ୍ରୀର ଅଭିଭାବକ ଏ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ୧୫ ବର୍ଷର ଝିଅ ଲିଟିଲ ଫ୍ଲାୱାର ସ୍କୁଲରେ ଷଷ୍ଠଶ୍ରେଣୀରେ ପଢେ। ତେବେ ପାଠପଢାରେ କମଜୋର ଦର୍ଶାଇ  ସ୍କୁଲର ପ୍ରିନ୍ସିପାଲ ଓ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ତାଙ୍କୁ ଝିଅକୁ କୋଚିଂ ଛାଡିବାକୁ କହିଥିଲେ। ସ୍କୁଲରେ ଇଂରାଜୀ ପଢାଉଥିବା ଶିକ୍ଷକ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଦେଖରେଖରେ ତାଙ୍କୁ କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ଆଡମିସନ କରାଯାଇଥିଲା। ତେବେ ନିକଟରେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ସ୍କୁଲ ଛାଡି ସାରିଥିବା ବେଳେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ତାର ଅଶ୍ଲୀଳ ଭିଡିଓ ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି।  

ସ୍କୁଲର ଡାଇରେକ୍ଟରଙ୍କ ଅନୁସାରେ ଭିଡିଓ ପ୍ରାୟ ୬ ମାସ ପୂର୍ବର। ଏବେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଶିକ୍ଷକ ସ୍କୁଲରେ ପଢାଉ ନାହାନ୍ତି। ତେବେ ଘଟଣାରେ ସ୍କୁଲର ପ୍ରିନ୍ସିପାଲ, ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କ ସମେତ ସମସ୍ତ ଶିକ୍ଷକ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି। ଏଣୁ ଉପୁଜିଥିବା ପରିସ୍ଥିତିରେ ପୋଲିସ ସ୍କୁଲକୁ ବନ୍ଦ କରି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ନିମନ୍ତେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍କ୍ୱାର୍ଡ ଗଠନ କରିଛି। ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଶିକ୍ଷକ କେଉଁଆଡେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସ ଅନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାମାନଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରା ଉଚରା ଚଳାଇଛି।

   Related Posts