Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅକ୍ଟୋବର-ନଭେମ୍ବର ମାସର ପାର୍ବଣ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍‌, ମୂର୍ତ୍ତି ବିସର୍ଜନରେ ରହିବେ ଏତିକି ଲୋକ, ହବିଷ୍ୟାଳୀଙ୍କୁ ମନ୍ଦିର ମନା
  • ||
  • ଘଟଗାଁରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ଘଉଡାଇବାକୁ ବନ ବିଭାଗର କସରତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୬୪ ମୃତ
  • ||
  • ରାସ୍ତା ଅତିକ୍ରମ ବେଳେ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବ : ମଙ୍ଗଳବାର ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୫୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ନୀଳଗିରିରେ ଭାଲୁ ଆତଙ୍କ, ସାଇକେଲରୁ ଟାଣିନେଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଘାଇଲା କଲେ
  • ||
  • ଅଢେଇ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଡାଇମଣ୍ଡ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଅଟକ
  • ||

ଯୁବକଙ୍କ ସନ୍ଦେହ ଜନକ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗରେ ମଶାଣୀରୁ ହାଡ ପାଉଁଶ ଜବତ କଲା ପୋଲିସ

30/05/2021 at 9:34 PM

ସାନଖେମୁଣ୍ଡି ୩୦/୦୫:  ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ପାତ୍ରପୁର ବ୍ଳକ କୋଳିହଳା ଗ୍ରାମରେ ମଶାଣୀରୁ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ହାଡ ପାଉଁଶ ଜରଡା ପୋଲିସ ଜବତ କରିଛି। ମୃତକଙ୍କ ବାପା ଠାରୁ ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ଏକ ଅପମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି। କୋଳିହଳା ଗ୍ରାମର ବୁଦ୍ଧିଆ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପୁଅ ରାମଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଗତ ରାତିରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା। ତେବେ ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ମଶାଣୀକୁ ନେଇ ସଂସ୍କାର କରାଯାଉଥିବା ନେଇ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି  ଜରଡା ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ। ପୋଲିସ ତୁରନ୍ତ ଏହି ଗ୍ରାମରେ ପହଞ୍ଚି ରାମଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅନୁଧ୍ୟାନ କରିବା ସହ ମଶାଣୀରୁ ହାଡ ପାଉଁଶ ଜବତ କରିଥିଲେ।

ତେବେ ରାମଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ବାପା ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ ସମ୍ପର୍କରେ ପୋଲିସକୁ ଏକ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ। ଯାହାକି ରମେଶ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ପଦାକୁ ଆସିଥିଲା। ଗତ ରାତିରେ ରମେଶ ଘରକୁ ଆସି ପୁଣି କେଉଁଆଡ଼େ ଚାଲିଯାଇ ଥିଲେ। ପରିବାର ଲୋକେ ଖୋଜା ଖୋଜି କରିବା ବେଳେ ସେ ନିଜ ଘର ପାଇଖାନା ନିକଟ ନଡ଼ିଆ ଗଛରେ ରଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ। ତେବେ ସେ କାଳେ ବଞ୍ଚିଥିବ ଭାବି ଏକ ଧାନ କଟା ଦାଆ ସାହାଯ୍ୟରେ ଓହଳି ରହିଥିବା ରଶିଟି କାଟିଥଲେ। ତେବେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଜାଣି ତାଙ୍କୁ ଦାଣ୍ଡ ଦୁଆରେ ରଖିବା ସହ ସମ୍ପକୀୟ ମାନଙ୍କୁ ଖବର ଦେଇ ଥିଲେ।

ସଂପର୍କୀମାନେ ପହଂଚିବା ପରେ କରୋନା ଯୋଗୁଁ  କାହାକୁ ନ ଜଣାଇ ଦାହସଂସ୍କାର ପାଇଁ ମଶାଣୀକୁ ନେଇ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର କରିଥିବା ତାଙ୍କ ବାପା ପୋଲସ କୁ ଲିଖିତ ଭାବେ ଜଣାଇ ଥିଲେ। ପୋଲିସ ରଶି, ଦାଆ, ସେ ପିନ୍ଧିଥିବା ପୋଷାକ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଥିଲେ। ତେବେ ସେ କେଉଁ କାରଣରୁ ଏହିଭଳି ଉଦ୍ୟମ କଲେ ତାହା ତଦନ୍ତ ପରେ ଜଣାପଡିବ।

   Related Posts