Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

କଳ୍ପନା ମର୍ଡର ମିଷ୍ଟ୍ରି ; କୁଆଡେ ଗଲା ବୋଲେରୋ, କେଉଁଠି ଲୁହା ରଡ଼ ?

16/02/2020 at 11:36 AM

ଝାରସୁଗୁଡା ୧୬।୦୨:  ଛତିଶଗଡ଼ରେ ୨୦୧୬ହୋଇଥିବା ଡବଲ ମର୍ଡର ଘଟଣାର ସବୁ ଲିଙ୍କ ଯୋଡିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ପୋଲିସ । ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଅନୁପ ସାଏ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଛତିଶଗଡ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । ତେବେ  ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ବ୍ୟବହୃତ ବୋଲେରୋ ଏବଂ ଲୁହା ରଡକୁ ଜବତ କରିବା ପୋଲିସ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହୋଇଛି । ଏଥିପାଇଁ ଛତିଶଗଡ଼ ର ଏକ ପୋଲିସ ଟିମ ଓଡିଶା ଆସି ତଦନ୍ତ କରିବା ସହ ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ରେ ଅଧିକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାମିଲ ହୋଇଥିବା ସନ୍ଦେହ କରୁଛି।

ଗତ ୨୦୧୬ ମସିହା ମେ ମାସରେ କଳ୍ପନା ଦାଶ ଓ ଝିଅ ବବଲି କୁ ଅତି ଜଘନ୍ୟ ଭାବେ ଲୁହାରଡ ରେ ପିଟି ପିଟି ହତ୍ୟା କରି ରାସ୍ତାରେ ପକାଇ ବୋଲେରୋ ଚଢାଇ ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ ବୋଲି ପୋଲିସ ଜେରା ସମୟରେ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଅନୁପ ସାଏ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିବା ରାୟଗଡ ଏସପି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି  । ଗତ ବୁଧବାର ରାତିରେ ଅନୁପଙ୍କୁ ବ୍ରଜରାଜନଗର ନିକଟସ୍ଥ ସାଇ ମନ୍ଦିରରୁ ଛତିଶଗଡ଼ ପୋଲିସ ଉଠାଇ ନେବା ପରେ ଶୁକ୍ରବାର ଗିରଫ କରିଥିଲା।

ଛତିଶଗଡ଼ ପୋଲିସ ଅନୁପଙ୍କ ଠାରୁ ପାଇଥିବା ସୂଚନା ଆଧାରରେ ଶୁକ୍ରବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଘରେ ଶୋଇ ଥିବା ବେଳେ ବଘରାଚକାରେ ଘରୁ ଅନୁପଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭର ବର୍ଦ୍ଧନ ଟପ୍ପୋ କୁ ଉଠାଇ ନେଇ ଜେରା କରିବା ସହ ଗିରଫ କରିଛି। ଏହି ମାମଲାରେ ଅଧିକ ତଥ୍ୟ ହାସଲ ପାଇଁ ଅନୁପଙ୍କୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆଣାଯିବା ସହ ତାଙ୍କର ନାର୍କୋ ଟେଷ୍ଟ କରାଇବାକୁ କୋର୍ଟରେ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ସମସ୍ତ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଥିବା ରାୟଗଡ ର ଅତିରିକ୍ତ ଏସପି କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts