ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପରିବହନ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା, କଳିଙ୍ଗା ଘାଟି ଦେଇ ଯିବନାହିଁ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍‌
  • ||
  • କେଦାରନାଥ ଯାତ୍ରାରେ ବାଧକ ସାଜିଛି ତୁଷାରପାତ, ବାରମ୍ବାର ଫସୁଛନ୍ତି ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଦେଶରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨୧୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ହାରୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ଗୋରୁ ବେପାରୀଙ୍କୁ ଗୁଳିକରି ହତ୍ୟା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଲୁଟ୍‌
  • ||
  • ପୁରୀ : ବୁଧବାର ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ବନକଲାଗି, ୪ ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ରହିବ ଦର୍ଶନ
  • ||

କୋଣାର୍କ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣାର ଖୋଲୁଛି ଗୁମର: ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଅଣାଯାଇଥିଲା ବୋଲି କହିଲା ପୋଲିସ

18/10/2018 at 7:06 PM

କୋଣାର୍କ ୧୮|୧୦: କୋଣାର୍କ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା ଦିନକୁ ଦିନ ଜଟିଳ ହେଉଛି । ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଏଠାକୁ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଅଣାଯାଇଥିଲା ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ ହେଲାଣି । ଯଦି ଏହି କଥା ସତ ହୁଏ ତେବେ ବିଶ୍ବ ପର୍ଯ୍ୟଟନସ୍ଥଳି କୋଣାର୍କ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟର ପେଣ୍ଠସ୍ଥଳ ପାଲଟିଛି ବୋଲି ଅନେକକଙ୍କ ମତ । ଏହି ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଗିରଫ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା ଓ ସମାଜସେବୀ

କୋଣାର୍କରେ ବଙ୍ଗୀୟ ଯୁବତୀ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସାଂଘାତିକ ଗୁମର ଗୁମୁରୁଛି । ପୋଲିସ କହିବା ଅନୁସାରେ ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଏଠାକୁ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଅଣାଯାଇଥିଲା । ଏଥିରେ ସେହି ଯୁବତୀ ନୁହନ୍ତି ଆଉ କିଛି ଯୁବତୀ ଓ ଦଲାଲ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି । ଯଦି ପୋଲିସ କଥା ସତ ତେବେ ସଂଘାତିକ । କୋଣାର୍କ କଣ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟର ପେଣ୍ଠସ୍ଥଳ ପାଲିଟିଛି କି?  ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ବ ପର୍ଯ୍ୟଟନସ୍ଥଳି କୋଣାର୍କର ବିଭିନ୍ନ ଲଜ୍‌, ହୋଟେଲ୍‌ ଓ ଗେଷ୍ଟ ହାଉସ୍‌ରେ ଦେହବ୍ୟବସାୟ ଚାଲୁଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଆସୁଥିଲା । ହେଲେ ଧର୍ମକୁ ଆଖିଠାର ମାରି କାଁ ଭାଁ କେଉଁଠି ଚଢାଉ କରି ସବୁ ଚୁପ୍‌ଚାପ ଚାଲୁଥିଲା। ଅଭିଯୋଗ ହେଉଛି ଦେହ ଦଲାଲଙ୍କ ସହ ହାତ ମିଶାଇ ପୋଲିସ ଜଣାତରେ ଚାଲିଥିଲା ସବୁକିଛି । କୋଲକାତାରୁ ଆସୁଛନ୍ତି ବଙ୍ଗୀୟ ଯୁବତୀ । ଅଧିକ ଅର୍ଥର ଲୋଭ ଦିଆଯାଉଛି । ଆଉ ସେମାନଙ୍କୁ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲଗାଯାଉଛି । ଯୁବତୀମାନେ ଏଠାରେ ମାସ ମାସ ଧରି ଚୁକ୍ତିଭିତ୍ତିରେ ରହୁଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ଅନେକ ବଡବଡିଆ ବି ସାମିଲ ଥିବା କୁହାଯାଉଛି ।

ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ରାକେଟ୍‌ରେ କେଉଁମାନେ ସାମିଲ୍‌ ?  କେଉଁମାନେ ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଆଣି ଏଠାରେ ରଖିଥିଲେ ?  କୋଣାର୍କର କେଉଁ କେଉଁ ସ୍ଥାନରେ ଏଭଳି ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିଛି ? ଏହି ରାକେଟ୍‌ର କିଙ୍ଗ ପିନ୍‌ ଧରାପଡିବ ନା ଖସିଯିବ ? ଏଭଳି ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଏବେ ଉଙ୍କି ମାରୁଛି। ତେବେ ପୋଲିସ ଜଣେ ଦଲାଲ କୃଷ୍ଣ ବେହେରାକୁ ଅଟକ ରଖିଥିବା ବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତ କୁହାଯାଉଥିବା ସୁବାସ ବେହେରା ଓ ବ୍ରଜକିଶୋର ବେହେରାକୁ ଖୋଜୁଛି । ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଏବେ କୋଣାର୍କର ସମସ୍ତ ଲଜ୍‌ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି ତେବେ ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଘେରକୁ କେଉଁମାନେ ଆସୁଛନ୍ତି ତାହା ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା।

   Related Posts