Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ପୋଲିସର ବଡ ଖୁଲାସା : ପ୍ରଥମ ଉଦ୍ୟମରେ ବିଫଳ ହେବାପରେ ଦ୍ୱିତୀୟଥର ଲଗାଇଥିଲେ ଫାସୀ !

27/06/2020 at 12:39 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୭/୦୬ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପରେ ସବୁଆଡେ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି | ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟରେ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ବୋଲି ଦର୍ଶାଯାଇଛି | କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ଯାଞ୍ଚରେ ଅନେକ ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି |  

ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ଯେଉଁ କୋଠରୀରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ସେଠାରେ ବାଥରୋଵର ଟୁକୁଡା ମିଳିଛି | ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ପ୍ରଥମେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଚେଷ୍ଟା କରି ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ପ୍ରଥମେ ବାଥରୁମରୁ ବାଥରୋଵ ଆଣି ସେଥିରେ ଫାସୀ ଲଗାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାହା ଛିଣ୍ଡି ଯାଇଥିଲା | ଫଳରେ ସେ ପ୍ରଥମେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ |

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ଆଲମାରୀର ଲୁଗାପଟା ମଧ୍ୟ ଏପଟସେପଟ ହୋଇଥିଲା | ସେଥିପାଇଁ ପୋଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି ବାଥରୋଵ ଛିଣ୍ଡି ଯିବାପରେ ସେ ନିଜ ଆଲମାରୀରୁ ନିଜର ସବୁଜ ରଙ୍ଗର କୁର୍ତ୍ତା ବାହାର କରି ସେଥିରେ ଫାସୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ସେତେବେଳେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ଭଉଣୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଘରେ ଥିବା ଅନ୍ୟମାନେ ସେହି ସବୁଜ କୁର୍ତ୍ତାକୁ କାଟି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ଓହ୍ଲାଇ ଦେଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ସେହି ସବୁଜ କୁର୍ତ୍ତାକୁ ଫରେନସିକ ଲ୍ୟାବକୁ ପଠାଇଛି ଯେପରିକି ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇପାରିବ ଯେ କୁର୍ତ୍ତା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଓଜନ ବହନ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ନା ନୁହେଁ |

   Related Posts